ایران رهیاب Blog Archives
ردیاب شخصی ir150

دستگاه ردیاب حیوانات و ردیابی اسب ها و پرنده های قیمتی

صاحبان حیوانات باارزشی چون اسب گاهی گرفتار اتفاقاتی می شوند که به موجب آن این حیوانات طبیعتا متوالی میشوند و اغلب بخاطر گرانبها بودن یا ارزش های دیگری چون مسابقه ای بودن خسارت های بزرگی را روی دست صاحبان خود میگذارند.

همچنین صاحبان پرنده های قیمتی اعم از شکاری (شاهین و …) و اهلی (طوطی و…) که قیمت های قابل توجهی دارند و به هر طریق از دست رفتن آنها مقدار زیادی از خسارت است و اگر خانگی باشد تا حدودی ضربه ی روانی نیز با خود به همراه دارد.

IR1502

ایران رهیاب که در این زمینه کارامدی خود را به اثبات رسانیده به این گروه از افراد که حتی برخی از آنها اشتغال به پرورش و نگه داری از این حیوانات دارند پیشنهاد می کند برای کسب اطمینان خاطر از امنیت حیوانات خود از ردیاب ها استفاده کنند.

ردیاب مدل 150+ شرکت ایران رهیاب دارای باتری پرقدرت قابل تعویض،امکان موقعیت یابی لحظه به لحظه حیوانات خانگی شمارا فراهم میکند.وزن بسایر کم و قابلیت ضد آب و ضد ضربه بودن آن ،این ردیاب را به پرطرفدارترین ردیاب حیوانات در بین صاحبان حیوانات خانگی ،بدل کرده است.

http://www.iranrahyab.com/index.php/design-and-features/radyab-shakhsi-ir150

استفاده از ردیاب های ایران رهیاب توانایی تسلط بیشتر را فراهم می آورد و باعث میشود که نگرانی های بیهوده را از بودن حیواناتشان در جایگاه مخصوصشان کاهش بدهد.

شاید یک اسب چند ده یا چند صد میلیونی هم مورد سرقت قرار گیرد.

امکان دارد تصور شود که این اتفاق نادر است و در اکثر مواقع رفع مشکل کار دشواری نیست اما این جمله ی آشنا که (حادثه خبر نمی کند) این فکر را به ذهن ما خطور می دهد که حتی یک بارش می تواند خسارت هایی به بار بیاورد که جبران آنها بسیار دشوار شود

پس در نتیجه یک هزینه ی با ارزش و بصرفه می تواند آرامش خاطر را برای ما به ارمغان بیاورد

برای این گونه مصارف ایران رهیاب مدل های شخصی را پیش نهاد می کند که به اسم IR150 شناخته می شود و قابلیت های زیادی از جمله گزارش کامل از تمام مسیرهای طی شده تا سرعت موجود محرک را داراست.

تلفن تماس :22410328-021

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
دستگاه ردیاب حیوانات و ردیابی اسب ها و پرنده های قیمتی
3.5 از 2 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 × 1 =

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328