ایران رهیاب Blog Archives
ردیاب پرسنلی 150

ردیاب،ردیاب خودرو،خرید ردیاب،آشنایی با انواع ردیاب ها

هنگام خرید رهیاب ها متقاضیان باید ابتدا مورد استفاده خود را به خوبی مشخص کنند ، برای نمونه ایران رهیاب که 6 مدل ردیاب متفاوت را ارایه میکند تا متقاضی بتواند با توجه به اولویت هایش ردیاب مورد نظر خود را تهیه کند

که این مدل ردیاب ها شامل IR150 ، IR150+ ، IR69 ،  IR59 ، IR230 ، IR1500  میباشد.

برای مثال کسانی که برای فرد (کودک،سالخورده و افراد مبتلا به آلزایمر) یا برای موجودات زنده(حیوانات خانگی) یا وسایل مانند کیف لب تاپ یا کیف سامسونت که گاهی اوقات اجناس گران قیمت را در آن نگه داری میکنند میتوانند از مدل های ردیاب IR150 , IR150+ استفاده کنند.

که این دو مدل در قیمت و اندازه دستگاه و دقت ردیابی با یکدیگر متفاوتند و متقاضی با توجه به امکانات این دو و هزینه مورد نظرش ، یکی از این دو ردیاب را انتخاب کند.

IR150+

اما کسانی که متقاضی ردیاب برای خودروی خود میابشد میتوانند از ردیاب مدل های IR69 – IR59 – IR230 , IR1500 استفاده کنند که این مدل ردیاب ها از نظر کیفیت – دوام باطری – امکانات جانبی ،زمان گارانتی با یکدیگر متفاوت هستند.

ردیاب مدل 59 مناسب اشخاصی می باشد که به دنبال یک ردیاب با کیفیت و ساده و ارزان قیمت می باشند که صرفا خودروی آن های را مکان یابی کند.

ردیاب IR69 پرفروشترین و پرطرفدار ترین دستگاه ردیاب شرکت ایران رهیاب می باشد که با توجه به سایز کوچک خود دارای امکانات بسیار و کیفیت درجه 1 و همچنین نصب سریع می باشد.

ردیاب مدل 230 بسیار پیشرفته می باشد که دارای امکاناتی مثل باتری داخلی پرقدرت و قابلیت اعلام باز بودن درب خودرو و روشن شدن خودرو و … می باشد.همچنین این دستگاه صنعتی بوده و ضد آب و ضد ضربه نیز هست.

ردیاب مدل 1500 ردیاب فوق پیشرفته و نظامی می باشد که برای مصارف خاص تا یکسال باتری نگه داشته و نیاز به سیم کشی ندارد و صرفا با یک اهنربا به خودرو نصب می شود.

و بسته به اینکه متقاضی کدام یک از این ویژگی ها میباشد میتواند مدل ردیاب خود را انتخاب کند.

ایران رهیاب،بزرگترین تنوع در مدل ها و قیمت را در ایران دارا می باشد.

اطلاعات بیشتر تماس با شماره 22410328

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
ردیاب،ردیاب خودرو،خرید ردیاب،آشنایی با انواع ردیاب ها
4.5 از 2 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 9 = 63

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328