ایران رهیاب Blog Archives
ردیاب کانتینر

ردیاب‌ خودرو حمل بار و آرامش خیال بازرگانان با فناوری ردیاب‌

سرقت محموله‌های تجاری چیز جدیدی نیست و قرن‌های متمادی است که به شیوه‌های مختلف در حال انجام است. طبیعی است که وقتی چیز ارزشمندی از نقطه‌ای به نقطه‌ی دیگر در حال حرکت باشد توجه راهزن‌ها هم جلب می‌شود. بسیاری معتقدند با رشد روشهای حمل و نقل روشهای سرقت نیز رشد یافته است. هم‌اکنون کامیون‌ها جای کالسکه‌های قدیمی را گرفته‌اند اما باید توجه داشت که راهزن‌ها هم با سندیکاهای بزرگ سرقت جایگزین شده‌اند. در حقیقت سرقت در یک چشم بر هم زدن اتفاق می‌افتد و دردناک‌ترین قسمتش آن است که سرمایه‌ی زیادی در این چشم بر هم زدن‌ها از دست می‌رود. بازرگانان همواره علاقمند بوده‌اند که در هر لحظه موقعیت محموله‌هایشان را بدانند. تا چندین سال پیش چنین امکانی وجود نداشت اما هم‌اکنون با توسعه فناوریهای پیشرفته این امکان فراهم شده است.

ردیاب کانتینر

فناوری پیشنهادی ما،ردیاب خودرو، ترکیبی از ارتباطات موبایل، فناوری موقعیت یابی دقیق و باتریهای با طول عمر بالا (تا شش ماه فعالیت با یک بار شارژ) است که برای ردیابی محموله‌های تجاری با دقت 1 متر طراحی شده است. با استفاده از ردیاب آهنربایی می‌توانید در هر لحظه از شبانه‌روز موقعیت محموله‌های تجاری خود را بر روی موبایل یا رایانه داشته باشید. این سیستم پیشرفته ردیاب از دو مزیت عمده برخورداراست :

  • ردیاب خودرو،در صورت بروز سرقت، موقعیت و زمان بروز آن را در نرم‌افزار مشخص می‌کند و می‌توان این اطلاعات را در اختیار پلیس قرار داد.
  • در صورت سرقت خودرو، موقعیت خودرو در هر لحظه توسط ردیاب جی پی اس، مشخص است و نگرانی از دست رفتن سرمایه‌ها کاهش می‌یابد.

در مجموع فناوری ردیاب کانتینر برای ایجاد آرامش خاطر در ذهن بازرگانان ایجاد شده است و پیش‌بینی می‌شود با همه گیر شدن آنها آمار سرقت محموله‌های بازرگانی به طور چشمگیری کاهش پیدا کند.

شرکت ایران رهیاب بزرگترین وارد کننده و تولید کننده انواع ردیاب خودرو و اشخاص با قیمت مناسب

تلفن تماس : 22410328 -021   و 22171062 -021

 

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
ردیاب‌ خودرو حمل بار و آرامش خیال بازرگانان با فناوری ردیاب‌
4 از 1 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328