ردیاب خودرو
ردیاب آهنربایی ردیاب آهنربایی و ردیاب خودرو مجرمین متواری

ردیاب آهنربایی و ردیاب خودرو مجرمین متواری

ردیاب آهنربایی و ردیاب خودرو مجرمین متواری

این روزها متاسفانه در بعضی نقاط جهان آمار جرم و جنایت و یا خیانت در شراکت بالا رفته و شرکا و اشخاص ،بعضا وسوسه شده و مال دیگری را بالا کشیده و متواری می شوند.

ردیاب نظامی آهنربایی ایران رهیاب دارای کاربردهای فراوانی در کمک به پیدا کردن مجرمین و بدهکاران مالی دارد و باعث شده دزدان و سارقین و کلاهبرداران نتوانند به راحتی متواری شوند.

این ردیاب ضد آب بوده و به مدت یکسال شارژ باتری نگه میدارد و توسط یک آهنربای بسیار قوی به زیر خودرو می چسبد و لحظه به لحظه مکان شخص را به موبایل گزارش میکند.

ردیاب آهنربایی نظامی

https://www.iranrahyab.com/index.php/design-and-features/radyab-1500

یکی از کاربران ردیاب خودرو آهنربایی ایران رهیاب تجربه برخورد با چنین مواردی را داشته.

ایشان به همراه یکی از دوستان قدیمی خود تصمیم به اخذ نمایندگی فروش یکی از خودرو سازان ایران را میگیرند و به همراه یکدیگر هر یک بیش از یک میلیارد تومان سرمایه گزاری می کنند.

شریک ایشان بعد از چندی و بدون اطلاع ایشان تمامی سرمایه را به حساب خودشان واریز و متواری می شوند.

بعد از نا امید شدن از پیدا کردن شریک سارق،ایشان به شرکت ایران رهیاب تشریف اورده و تقاضای کمک می کنند.

با هماهنگی با آگاهی نیروی انتظامی و با پیدا کردن رد همسر سارق،ایشان با استفاده از ردیاب آهنربایی و نظامی IR1500 ،ردیاب را به زیر خودروی همسر ایشان چسبانده و به مدت یک ماه هر روز مسیر های ردیاب خودرو را بررسی میکنند و متوجه می شوند که همسر ایشان در یکی از روستاهای اطراف قم پنهان شده اند.

خوشبختانه با استفاده از ردیاب آهنربایی IR1500 و با کمک نیروی انتظامی این فرد سارق دستگیر شده و مبلغ قابل توجهی از بدهی خود را پس می دهند.

ایران رهیاب ، بزرگترین و تنها تولید کننده و وارد کننده ردیاب آهنربایی خودرو در ایران

تلفن تماس جهت مشاوره ردیاب : 02122410328 و 09121091745