ردیاب خودرو
ایران رهیاب ردیاب خودرو جی پی اس ماشین برای باربری ها و ردیاب خودرو

جی پی اس ماشین برای باربری ها و ردیاب خودرو

ردیاب جی پی اس برای باربری ها و ردیاب خودرو

یکی از کاربرد های ردیاب و جی پی اس خودرو ، اطلاع از مسیر حرکت،مسافت طی شده و مصرف سوخت ناوگان حمل ونقل می باشد.با نصب ردیاب بر روی خودروهای شرکتی و دریافت گزارش ماهانه از وب سایت ایران رهیاب،میتوان مصرف دقیق سوخت ناوگان را نظارت کرد.

چی پی اس خودرو

لینک ردیاب مدل 69 مناسب ناوگان خودرو

https://www.iranrahyab.com/index.php/design-and-features/ir69-radyab

چندی پیش یک شرکت باربری واقع در جنوب غربی تهران برای کنترل کارمندان و راننده های خودش به شرکت ایران رهیاب مراجعه کرد و مشکل خود را مبنی بر متناسب نبودن هزینه ی سوخت خودروها با میزان کارکردشان بیان کرد.

ردیاب جی پی اسجی پی اس ماشین

البته مدیر این شرکت به کم کاری و سو استفاده ی کارکنانش از خودرو ها آگاهی داشت، اما اثبات و پیگیری این موضوع وقت گیر پرهزینه و باعث کاهش اعتبار مدیر این شرکت میشد.

جی پی اس خودرو ایران رهیاب (مدل IR69 )

مدیر این شرکت از طریق سایت اینترنتی ایران رهیاب با ردیاب های خودروی این شرکت آشنا شده بود این وسیله را ابزار مناسب و بصرفه ای یافته بود برای کنترل و نظارت هرچه بیشتر و از طرفی به این موضوع اشاره کردند که تنها ، اطلاع پیدا کردن کارمندان از نصب این سیستم به روی خودرو های شرکتشان باعث کاهش عملکرد نا بجای کارمندانش خواهد شد.

ایشان پس از نصب ردیاب جی پی اس ایران رهیاب (مدل IR69 ) و پس از گذشت یک ماه نتیجه ی نصب ردیاب ها را مثبت اعلام کرد ، بعلاوه افزایش راندمان را نیز اعلام کردند. به قول ایشان با ردیاب های ایران رهیاب، بدون هیچ گونه برخورد رو در رو و مشکل آفرین بر این مشکل خود چیره شدند.

بزرگترین شرکت ارائه خدمات ردیاب و جی پی اس ماشین

گاهی ضربه های وارده به بدنه ی یک سازمان کوچک است اما بخاطر استمرارش میتواند در دراز مدت موجب خسارت های وسیع تری شود مانند ترکی روی شیشه ی ماشین ک به علت استمرار فشار هوار بزرگتر و بزرگتر می شود.

ایران رهیاب بزرگترین شرکت ارائه خدمات ردیاب و جی پی اس خودرو به ناوگان حمل و نقل در ایران

تلفن دپارتمان فروش: 02122410328

۲ thoughts on “جی پی اس ماشین برای باربری ها و ردیاب خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 2 = 4

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328