ایران رهیاب Blog Archives
ردیاب جی پی اس

ردیاب جی پی اس خودرو ، چگونه به افزایش کارایی شما کمک میکند؟

ردیاب جی پی اس : کنترل در کسری از ثانیه

شاید اینطور به نظر برسد که استفاده از یک ردیاب GPS کار سختی باشد، اما در حقیقت طراحی این سیستم ها به صورت کاملا هوشمندانه انجام شده و نصب و راه اندازی انواع ردیاب خودرو مثل جی پی اس شخصی و GPS خودرو بسیار سریع انجام می شود و پس از آن استفاده از آن بسیار ساده تر خواهد بود. عملکرد ردیاب GPS تنها با فشار دادن چند کلید بسیار شگفت انگیز خواهد بود. برای مثال یک کارمند به عنوان توزیع کننده در دفتر کار خود نشسته است و به رانندگان کمک می کند نقاط مختلف را در نقشه GPS خود پیدا کند و از ترافیک سنگین و خطرات مختلف آن ها را حفظ می کند. مدیر مجموعه نیز می تواند تمام کارها را زیر نظر داشته باشد و مشاهده کند کارها تا چه اندازه موثر انجام می شود. استفاده از ردیاب جی پی اس یکی از بهترین راه هایی است که یک مدیر می تواند حجم کار را افزایش دهد.

ردیاب جی پی اس

سودآوری بالا استفاده از ردیاب جی پی اس

کدام شرکت حمل و نقل است که نخواهد در زمان و هزینه صرفه جویی کند؟ این تنها خواسته مدیر یک شرکت نیست بلکه برای رانندگان و کارمندان یک شرکت نیز بسیار جذاب است زیرا درآمد آن ها را افزایش می دهد و آن ها را علاقه مند می کند که از ردیاب ماشین استفاده کنند. همه چیز با یک نقشه آنلاین در اختیار شماست و این یک معجزه نیست و تنها با استفاده از یک ردیاب GPS امکانپذیر است.

ردیاب جی پی اس به صورت اتوماتیک در هر وسیله نقلیه مسافت طی شده، زمان جابه جایی، تغییرات سرعت و زمان های سرویس و تعمیرات را ثبت می کند. تمام این موارد یعنی صرفه جویی و صرفه جویی یعنی افزایش درآمد. حال سوال اینجاست که آیا شما آماده افزایش درامد با استفاده از ردیاب GPS هستید؟

ایران رهیاب : بزرگترین گروه مشاوره در زمینه راهکارهای ردیابی و فروش جی پی اس در ایران

تلفن : 22171062 – 021   و 22410328 – 021

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
امتیاز شما به این محتوا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 3 =

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328