ایران رهیاب Blog Archives
نصب دستگاه ردیاب

ردیاب خودرو ارزان و ردیاب ماشین سنگین و سبک

هر سخن جایی و هر ردیاب مکانی دارد !

گروه پشتیبانی شرکت ایران رهیاب که متشکل از اعضای زبده و با تجربه ی کاری بالا در زمینه تخصصی ردیاب خودرو است و به نوبه ی خود مفتخر به کسب رضایت اکثر کاربران شده گاهی نیز مورد کم لطفی بعضی از کاربران ردیاب های خود قرار می گیرد.

چندی پیش یکی از کاربران ردیاب های ایران رهیاب با حالی بر افروخته با گروه پیشتیبانی تماس گرفت و گفت که ردیاب او از کار افتاده و باطری آن در جایش قرار نمی گیرد.

گروه پشتیبانی که از این موضوع تعجب کرده بودند به پرس و جو برای بررسی شرایط ردیاب شدند و کاشف به عمل آمد که کاربر برای این که محل مناسب تری برای ردیاب خود اتخاذ کند آن را درون اگزوز ماشین !!! خود قرار داده بود و به این ترتیب حرارت موجود در اگزوز باعث آب شدن و خمیدگی ردیاب شده بود و سیستم های داخلی آن را از کار انداخته بود.

نصب دستگاه ردیاب

متاسفانه تحت این شرایط و شرایطی که ردیاب شکسته شده باشد ،دستگاه شامل گارانتی و پشتیبانی نمی شود و و از این رو گروه پشتیبانی شرمنده ی کاربران می شود(البته این موضوع با وساطت مدیریت شرکت و بررسی وضعیت کاربر ،قرار بر آن شد ردیاب ایشان صرفا با اخذ هزینه بسیار پایین تری نسبت به قیمت آن، تعویض شود) و این موضوع سبب شد تا اطلاعاتی را در مورد محل نصب ردیاب ها در اختیار کاربران قرار دهیم

از لحاظ فنی بهتر است ردیاب های ایران رهیاب در محل هایی که حرارت بالا دارند یا در کنار باند ها یا ضبط قرار داده نشوند

زیرا قرار گرفتن ردیاب در کنار باندها و ضبط احتمال ایجاد پارازیت را بالا می برد و دیگران را از وجود ردیاب در خودرو مطلع می سازد.

و حرارت بالا نیز همانطور که مطلع هستید به سیستم داخلی ردیاب آسیب وارد می کند وبهتر است در نقاطی نصب شود که از کنار سیم های برق مرکزی می گذرد تا تحت هر شرایطی به برق متصل باشد .

ایران رهیاب دارای پشتیبانی 24 ساعته و خدمات پس از فروش پنج ساله آماده خدمت به هموطنان عزیز می باشد.

تلفن تماس: 22410328-021

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
امتیاز شما به این محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

60 − = 54

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328