ایران رهیاب Blog Archives
ردیاب میوه

ردیاب خودرو در صنعت کشاورزی و پخش میوه

قابل توجه کشاورزان و خریداران محصولات باغی،سبزی و تره بار و تجار محترم داخلی وخارجی صنف میوه و تره بار-به اطلاع میرساند گروه مهندسی شرکت ایران رهیاب با استعانت از خداوند متعال در جهت کاهش دغدغه های فکری و کاهش زیان های مالی که ناشی از هدر رفتن محصولات میوه و تره بار آن عزیزان اقدام به طراحی و ساخت محصولی به نام ردیاب خودرویی حمل بار با قابلیت اندازه گیری دما و قابلیت های متنوع دیگر نموده است.

ردیاب خودرو های باربری قابلیت نصب سریع – آسان و ارزان در انواع خودروهای سنگین حمل بار و کامیونت های شرکت حمل بار می باشد.

ردیاب میوه

از مزایای ردیاب خودروی حمل بار می توان به دسترسی آسان و سریع و به موقع و اطلاع از حرکت کامیون حمل بار از مبدا و زمان رسیدن آن به مقصد می باشد.نصب آسان ردیاب های خودرویی ما از خراب شدن محصول و هدر رفتن سرمایه جلوگیری می کند.

فقط کافیست با نصب یک دستگاه از انواع ردیاب های خودروی اسن شرکت از زمان حرکت خودرو حمل محصول خود از مبدا و رسیدن آن به مقصد اطلاع حاصل نمایید. همچنین ردیاب خودرویی شرکت ایران رهیاب شما را از توقف های بی مورد و بی موقع خودرو های حمل محصول آگاه می سازد و شما می توانید سریعا به رانندگان تذکرهای لازم را بدهید و یا حتی از تغییر مسیرهای رانندگان آگاه شوید.

ردیاب خودروی ما به شما این امکان را می دهد از موقعیت جغرافیای و جاده ای کامیون های حمل بار خود مطلع و بنا به نیاز و دلایل صلاحدید بازار آنها را به مقصد بعدی هدایت نمایید.مشتریان گرامی با در اختیار گرفتن ردیاب های ایران رهیاب نه تنها آرامش و امنیت سرمایه بهره میگیرید بلکه تمامی سرمایه خود را بیمه می کنید.هدف ما آرامش شماست.

گروه مهندسی ایران رهیاب :22410328 -021 و 09018019192

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
ردیاب خودرو در صنعت کشاورزی
4 از 1 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 4

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328