ایران رهیاب Blog Archives
ردیاب خودرو سمند

ردیاب خودرو سمند و داستان سرقت تاکسی

گاهی تاخیر ما در ایجاد امنیت،خسارت های جبران نا پذیری به بار می آورد و تنها برای ما پشیمانی و یک درس بزرگ به جا می ماند ،باید قدر داشته ها را دانست و برای حفظ آن ها تلاش کرد چرا که بخشی از خوشبختی ما همیشه در گرو داشته های اکنون ماست.

ردیاب خودرو سمند

به نقل از یکی از تاکسی رانان، که چندی پیش خودروی او به سرقت رفت، او قصد خرید یک ردیاب خودروی ایران رهیاب را داشته و در خرید این کالا مردد بوده و هر بار خرید ردیاب از ایران رهیاب را به تاخیر می انداخته تا این که چند شب پیش که حین استراحت در منزل مشغول تماشای تلویزیون بوده متوجه ی صداهای مشکوکی می شود اما متاسقانه تا خودش را به درب منزل می رساند متوجه می شود خودروی او به سرقت رفته.

ایشان هنگامی که با شرکت تماس گرفت بسیار مایل بود که به صورت اقساط ردیاب خودرویش را تهیه کند ولی چون متاسفانه شرکت فعلا فروش ردیاب به صورت اقساطی ندارد تصمیم خود را موکول به انتهای ماه کردند.

اما همانطور که می دانیم برای کسانی که به حرفه ی حمل و نقل اشتغال دارند خودرو واسطه ی در آمد زایی است از این رو به طور منطقی تامین امنیت برای خودروی آنها امری ضروری است.

همچنین زمان برای مشاغلی از این دست به شدت مهم می باشد چرا که به مدت بیشتری که مشغول باشند شانس درامد زایی بیشتر می شود و از طرفی به هر میزان که از کار فاصله بگیرند درآمد آنها از بین میرود ،لحاظا نصب یکی از ردیاب های ایران رهیاب سبب تامین امنیت کامل خودرو و تسریع در پیدا کردن خودرو در صورت سرقت می شود.

ایران رهیاب بزرگترین تولید کننده و عرضه کننده ردیاب خودرو و اشخاص در ایران

تلفن تماس: 22410328- 021

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
امتیاز شما به این محتوا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

89 − = 87

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328