ایران رهیاب جی پی اس ردیاب خودرو و ردیابی ناوگان امداد هیوندا و کیا موتورز
ردیاب اپتیما

ردیاب خودرو و ردیابی ناوگان امداد هیوندا و کیا موتورز – ردیاب خودرو

این روزها با توجه به افزایش فضای شهری و بیشتر شدن تولید خودرو، رقابت بسیاری ما بین وارد کنندگان وسایل نقلیه و ماشین ایجاد شده است. بعضی از این کمپانی ها، شرکت خودرو سازی کره ای هیوندای و کیا است که سالانه تعداد زیادی خودرو وارد می کند. این کمپانی ها می توانند با استفاده از فناوری روز و ردیاب های ساخت ایران رهیاب باعث پیشرفت در فعالیت خود و سبقت گرفتن از سایر وارد کننده ها شوند.

KIA

از واحد های های این شرکت، بخش خدمات پس از فروش و امداد جاده ای به خودروهای نمایندگی خود در جاده ها و استان های کل کشور می باشد. روسای این بخش ها و واحدها می توانند با تهیه ردیاب های ایران رهیاب تحولات بزرگی در خدمت به طرفداران و خریداران خود کنند.
کمپانی هیوندای و کیا می توانند با نصب این ردیاب ها در داخل خودروهای بخش امداد جاده ای خود، در امر حمایت از مشتریان خود بهتر عمل کنند.
با اطلاع از خرابی خودروی مشتریان خود در شهرها و مناطق مختلف و یا جاده ها ، مسئولان مربوط در امداد خودرو می توانند سریع مکان ماشین را روی نقشه های کشوری موجود در نرم افزار ردیاب ایران رهیاب یافته و ساعت دقیق رسیدن به مکان حادثه را بدست اورند.
سپس همکاران مرتبط در شرکت با دیدن خودروهای در حال گشت زنی امدادی در جاده های کشور و توسط نرم افزار ردیاب، می توانند نزدیک ترین ماشین امداد به محل را یافته و سریعا برای رسیدن به محل حادثه راهنمایی کنند.
همچنین امداد رسانان ماشین های این کمپانی نیز با نصب این ردیاب ها داخل خودرو می توانند به راحتی مکان حادثه را روی نقشه های ردیاب خودرو یافته و سریعترین مسیر را برای رسیدن به مکان حادثه را انتخاب نمایند.
همچنین مسئولان شرکت می توانند هر لحظه تخلفات و تردد راننده های شرکت امداد را کنترل کرده و مسیرهای رسید به مکان حادثه را ردیابی نمایند .
همینطور که گفته شد نصب ردیاب بر روی خودرو های امدادی تمام شرکت ها باعث پیشرفت و سرعت بخشیدن به امداد رسانی به هموطنان عزیز شده و باز ردیاب می تواند حتی باعث نجات جان انسان ها و یا کمک به راحتی مردم بنماید.
ردیاب های شرکت ایران رهیاب دارای بهترین کیفیت و با کارایی ساده و نصب سریع به سرعت در حال جا افتادن در کل کشور می باشد.

تلفن واحد فروش:22410328-021

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
امتیاز شما به این محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 7 = 70

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328