ایران رهیاب Blog Archives
ردیاب حمل دارو

ردیاب خودرو و ردیاب آهنربایی در صنعت داروسازی

این روزها استفاه از دستگاه ردیاب و جی پی اس،جنبه های بسیار متنوعی پیدا کرده و حتی به یکی از مهم ترین امکانات مورد استفاده شرکت های حمل و نقل بدل شده است.توسط ردیاب خودرو می توان زمان دقیق ورود و خروج خودرو به محدوده کارگاهی ، سرعت متوسط حرکت،اطلاعات ثبتی راننده را ارسال کرده و حتی توسط ردیاب می توان صدا و تصویر و سرعت حرکت راننده را در اتاق کنترل به دقت ثبت کرد.

یکی از ارگان هایی که ارتباط زیادی با شرکت های حمل نقل دارند یا حتی به طور اختصاصی نیاز به این واحد ها دارند، دارو خانه ها و شرکت های داروسازی و وارد کنندگان دارو هستند.

ردیاب حمل دارو

این نیاز ریشه در میزان بالای تقاضای دارو در تمامی نقاط ایران و حساسیت فرایند پخش دارو که در آن عواملی چون میزان زمان طی کردن مسیر ،تنظیم درجه ی حرارت خودرو و در بعضی موارد حساسیت ویژه ی نوع دارو است که حمل ونقل آن نیاز به تامین امنیت در سطوح بالا را دارد.

از این رو دقت در پیگیری این عوامل در اولویت موسسه هایی قرار میگیرد که از سطح آگاهی و اعتبار بالایی در زمینه ی تجارت و خدمات بهداشتی دارند.

شرکت ایران رهیاب ، عرضه کننده ی ردیاب خودرو و ردیاب ماشین سنگین با کیفیت و دقت بالا با پشتیبانی و خدمات ویژه ، خدمات کاملی را در راستای عوامل مذکور ارایه می دهد که می تواند توانایی موسسات بهداشتی را در زمینه ی امنیت ،دقت و ارزیابی بخش های حمل و نقل خود بالا ببرد.هم اکنون چندین موسسه ی دارویی و بهداشتی در نقاط مختلف کشور نیز از خدمات ایران رهیاب بهره می برند و این نشانگر بالا رفتن سطح اهمیت این موضوع می باشد و در آینده ای نه چندان دور می تواند جز اولویت های اکثر موسساتی باشد که دارای بخش حمل نقل هستند.

ایران رهیاب پیشرو در ارائه خدمات نوین ردیابی در ایران

جهت سفارش ردیاب خودرو با شماره 02122410328 تماس حاصل فرمایید.

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
امتیاز شما به این محتوا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 9 =

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328