ایران رهیاب Blog Archives
ردیاب موتور هوندا

ردیاب خودرو و ردیاب موتور سیکلت ردیاب ضد آب

گاهی به طور اتفاقی پس از سرقت به طریقی، موقعیتی پیش می آید که در صورت استفاده ی صحیح از آن ودر صورت داشتن ابزار مورد نیاز قادر به بازیابی جنس به سرقت رفته خواهیم بود.

نزدیک به یک هفته ی پیش مردی با واحد فروش تماس حاصل کرد، صدای اونگران بود و در مورد قابلیت های ردیاب ایران رهیاب سوالهایی می پرسید . واحد فروش که از سرعت مکالمه ی ایشان تحت فشار قرار گرفته بود جویای ماجرا شد تا بتواند کمک بیشتری کند.

ردیاب موتور هوندا

داستان با جزییات بیشتر به نقل از ایشان این گونه است که چندی پیش موتور سیکلت هوندای این فرد که برای تردد در خیابان ها در ساعات ترافیک خریداری کرده بود در نزدیکی بیمارستان آتیه واقع در غرب تهران به سرقت رفته بود، اما از قضا در یکی از تعمیرگاه های حوالی منزل ایشان ، باک همان موتور سرقتی ایشان، برای تعمیر فرستاده شده بود و ایشان برای پیدا کردن موتور سیکلت خود، تصمیم به قرار دادن ردیاب از ایران رهیاب گرفته بود.

این کاربر ایران رهیاب که اذعان به اهمیت بالای وجود ردیاب در وسایل نقلیه داشت و پس از بررسی متوجه ی صحت حدسش شد و با استفاده از ردیاب و یافتن مکان احتمالی سارق و موتور سیکلت، در جریان قرار دادن پلیس موفق به باز پس گیری موتور خود و گرفتار کردن سارق در چنگال پلیس شد ،این کاربر ردیاب ایران رهیاب پس از مواجهه با این داستان تصمیم به خریدن ردیاب خودرو دیگر نیز برای وسیله نقلیه شخصی گرفت و این هزینه را بهای پرداخت نکردن هزاران خسارت دیگر دانست!

ایران رهیاب،بزرگترین ارائه دهنده خدمات ردیاب خودرو و ردیاب شخصی در ایران

تلفن تماس : 22410328 – 021

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
امتیاز شما به این محتوا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328