ایران رهیاب Blog Archives
دفترچه ردیاب

ردیاب خودرو و کاتالوگ ردیاب و دفترچه راهنمای ردیاب ها

تا مدت ها وقتی کتابی باز می کردم تا مطالعه کنم مقدمه ی کتاب فکری را در سر من به جریان می انداخت که به راستی مقدمه چه فایده ای دارد.

و طبق معمول هم به دنبال جواب نمی رفتم تا بعد ها یک بار تصمیم گرفتم مقدمه ی یکی از کتاب ها را بخوانم ، از قضا مقدمه ی پر باری بود و در ادامه ی مطالعه بسیار راهنمایی ام کرد و من را به این نتیجه رساند که بهتر است قبل از انجام هر کاری مقدمات آن را مطالعه کنم.

اما ما همیشه در جعبه ی کالاهای الکتریکی به دفترچه ای بر می خوریم که به طور کامل به توضیح دستگاه پرداخته است و مطالعه ی آن باعث می شود تا تسلط کافی به ابزار الکتریکی و امکانات آن داشته باشیم .

یکی ازمشکلات گروه پشتیبانی ایران رهیاب این است که متاسفانه برخی از کاربران ردیاب های ایران رهیاب به مطالعه ی دفترچه ردیاب خودرو ی خود نمی پردازند و حتی با توجه به این که گروه پشتیبانی بارها نکات مورد نیاز نصب و استفاده ردیاب را برای آنها توضیح میدهند بازهم دوباره تماس گرفته و گروه پشتیبانی نیز مجبور به توضیح دوباره می شود و به طبع خط ها مشغول می شوند و شاید کاربران دیگر که به سوالات جدی تری برخورد کرده اند پشت خط بمانند.

دفترچه ردیاب

بدینوسیله از شما کاربران گرامی ردیاب های خودرویی و ردیاب شخصی ایران رهیاب ، تقاضا میکنیم حتما ابتدا به محض باز کردن جعبه ردیاب و پیشاز نصب و راه اندازی ردیاب حتما به طور کامل و دقیق دفترچه فارسی ردیاب را به دقت مطالعه کرده و سپس اقدام به نصب و راه اندازی این محصول کنید.

ایران رهیاب با بیش از 5 سال سابقه ،بزرگترین ارائه دهنده ردیاب های شخصی و خودرویی در ایران دارای پشتیبانی و خدمات پس از فروش پنج ساله ،آماده ارائه خدمات به شما هم میهنان عزیز می باشد.

تلفن تماس:22410328- 021

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
ردیاب خودرو و کاتالوگ ردیاب و دفترچه راهنمای ردیاب ها
5 از 4 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 2 = 20

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328