ایران رهیاب Blog Archives
ردیاب ناوگان

ردیاب خودرو و کارمندان غیر نمونه

برای مدیران بزرگ نظارت و کنترل بر قسمت های مختلف یک سیستم و یا شرکت و یا کارخانه با اتلاف حداقل مصرف انرژی و زمان جزو مهم ترین مسائل می باشد .

اما گاهی کنترل بخشی از سیستم آنقدر وقت گیر و پر هزینه میشود که ناخودآگاه سیستم از کنترل خارج می شود و مدیران را از کنترل و نظارت بر خود مایوس می کند.

یکی از بخش ها معمولا قسمت حمل و نقل و ترانزیت و خودرو های خدمت است که گاهی خارج شدن از کنترل ضربه های محکمی به بدنه ی سیستم وارد می کند و شرکت را دچار بحران میکند.

از طرفی حتی اگر موفق به کنترل مطلوب شوند اغلب هزینه های نسبتا بالایی را می طلبد.

ردیاب ناوگان

اما ماجرایی که هم اکنون در حال مطالعه ی آن می باشید نقل قول از طرف یکی از مدیران موفق یک شرکت حمل و نقل می باشد که با استفاده از ردیاب های شرکت ایران رهیاب سیستم حمل و نقل خود را کنترل می کند:

“مدتی بود که هزینه ی سوخت خودرو های شرکت به مقدار قابل ملاحظه ای افزایش پیدا کرده بود و بنده را به فکر فرو برده بود ،زیرا که نمیشد رفت آمد های کارکنان با خودرو های اداره را زیر نظر بگیریم و این مساله فکر بنده را مشغول کرده بود تا اینکه از طریق یکی از کارمندان خود با ردیاب های جدید ایران رهیاب آشنا شدیم که قابلیت در دسترس گذاشتن تمام و کمال اطلاعات را در حداقل زمان ممکن به ما داشتند .

تمام مسیرهای غیر مجازی که راننده ها طی می کردند ،میزان سوخت مصرفی، حداکثر سرعت های طی شده و توقف های غیر مجاز

که بعد از مدتی اطلاعات چشم گیر و جالبی اعم از مصرف سوخت خودرو ها برای کارهای غیر اداری و شخصی کارکنان تا مشاهده ی سرعت های غیر مجاز که آنان در طی مسیر داشتند را مشاهده نمودیم.”

ایشان بیان می کند توسط این امکانات جدید در حداقل زمان ممکن و حداکثر دقت این بخش از سیستم خود را مورد بررسی قرار می دهد و اکنون بعد از گذشت چند ماه میزان جریمه های رانندگی ، سرعت بالا ،آمار تصادفات و مصرف سوخت خودرو های شرکت به شدت کاهش یافته.

برای ردیاب خودرو های شرکتی و ناوکان حمل و نقل ایران رهیاب مدل IR69 پیشنهاد میشود.مشاهده امکانات این ردیاب در لینک زیر:

https://www.iranrahyab.com/index.php/design-and-features/ir69-radyab

ایران رهیاب بزرگترین شرکت ارائه دهنده ردیاب خودرو و ردیاب ناوگان در ایران

تماس: 22410328-021

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
ردیاب خودرو و کارمندان غیر نمونه
4 از 1 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 79 = 83

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328