ردیاب خودرو
ردیاب | ردیاب خودرو | جی پی اس ماشین – ایران رهیاب جی پی اس ردیاب خودرو ی اندروید-جی پی اس اندروید

ردیاب خودرو ی اندروید-جی پی اس اندروید

ردیاب خودرو ی اندروید-جی پی اس اندروید ردیاب اندروید

جی پی اس-ردیاب  خودرو دارای 24 ماهواره می باشد که در ابتدا در اهداف نظامی بکار گرفته می شد اما امروزه استفاده از این دستگاه موقغیت یاب و ردیابی به شدت در بین عموم مردم رایج شده وکاربردهای مختلفی پیدا کرده است از جمله آنها می توان به استفاده در نقشه برداری، حمل ونقل، معادن، کوه نوردی، امداد و نجات و بسیاری دیگر اشاره نمود.

gps-android

از جمله کاربردهای این دستگاه، استفاده در گوشی های هوشمند می باشد که بااستفاده از ردیاب اندروید می توان موقعیت خودو ردیاب خودروی شما را مشخص کرد.

پس با نصب نقشه های گوگل بر روی گوشی های هوشمند می توان ازردیاب اندروید استفاده کرد.

همچنین با اتصال به اینترنت نیز می توان بصورت آنلاین از تمامی نقشه های موجود استفاده کرد و به راحتی موقعیت خود و ردیابی محلی که قصد عزیمت دارید را مشخص کنید.

همچنین نقشه های موجود در جی پی اس اندروید بصورت آفلاین نیز در دسترس بوده بنابراین درمناطقی هم که امکان دسترسی به اینترنت وجود ندارد می توان از این سیستم بهره گرفت.

بنابراین باتوجه به امکانات گفته شده توسط گوشی های همراه با جی پی اس اندروید و ردیاب اندروید به راحتی به هر نقطه ای از جهان سفر کرد و برای پیدا کردن مسیر ها از آن بهره گرفت.

علاوه بر این، از جی پی اس اندروید و ردیاب خودروی اندروید سخنگو نیز به راحتی می توان استفاده کرد.گفتنی است تمامی مراکز دولتی و خصوصی مانند بیمارستان ها، پارک ها، مراکز خرید و … در این دستگاه قابل ردیابی می باشند.

ایران رهیاب بزرگترین عرضه کننده ردیاب خودرو و ردیاب شخصی در ایران

تلفن تماس با شرکت:22410328 -021