ایران رهیاب Blog Archives
ردیاب شخصی کودک

ردیاب شخصی ردیاب پرسنلی ردیاب افراد IR160

کودکی که در اتوبوس های شهر مسیر را گم کرد!

این روزها استفاده از ردیاب شخصی ، کاربرد های زیادی دارد و در بین مردم جامعه بسیار رواح پیداکرده.از کاربردهای آن می توان به ردیابی عزیزان،ردیاب حیوانات،ردیاب محموله و بار و…اشاره کرد.به داستان زیر دقت کنید:

مادر عصر روز سه شنبه طبق معمول مشغول به تهیه ی ناهار برای کودک خود می شود.نیم ساعت قبل از حرکت گوشی او به صدا در می آید و خبر گرفتن قلب پدرش او را سراسیمه به بیمارستان می کشاند، با گوشی همسر تماس می گیرد اما او در دسترس نیست و مادر به ناچار با مدرسه تماس می گیرد تا به فرزندشان اطلاع دهند که به خانه ی عمویش برود.

کودک سوار اتوبوس می شود و راه خانه ی عمویش را در پیش می گیرد اما در نیمه های راه متوجه می شود که مکانی که در آن حاضر است را نمی شناسد ،مسیرهای دیگری را انتخاب می کند.

مادر که با شنیدن خبر سلامتی پدرش نفس راحتی کشیده پیگیر کودک خود می شود و با تماسی متوجه می شود که کودک او به خانه نرسیده، آشفته از ماجرای پیشین دیر کردن کودک او را درمانده می کند.

ردیاب کودک

مادر با همسرش تماس می گیرد و موضوع را با او نیز در میان می گذارد ، پدر که در اوضاع روحی بهتری از مادر به سر می برد به خاطر می آورد که یک عدد ردیاب شخصی-پرسنلی ایران رهیاب در کیف کودک خود قرار داده و با سرعت محل حضور کودک خود را پیدا می کند .

کودک با چشمهای گریان در ایستگاه اتوبوس نشسته و در عالم کودکانه ی خود از پیدا کردن دوباره ی والدینش نا امید شده ناگهان متوجه ی حضور آن دو در کنارش می شود.

این داستان به نقل قول از یکی از مشترکین ردیاب های ایران رهیاب است. نیمه ی پر لیوان رسیدن کودک به پاسگاه و پیدا شدن یک آدم خیر است ، اما این شرایط هرچه بیشتر طول بکشد قسمت خالی لیوان را بیشتر می کند…….

ایران رهیاب : بزرگترین مرکز ارائه خدمات تخصصی ردیاب شخصی و ردیاب افراد در ایران

تلفن تماس: 02122410328

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
ردیاب شخصی ردیاب پرسنلی ردیاب افراد IR160
3 از 1 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

50 − = 43

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328