ایران رهیاب Blog Archives
ردیابی حیوانات

ردیاب و ردیابی حیوانات خانگی

با پیشرفت فناوری و استفاده از دستگاهای امنیتی و الکترونیکی جدید،استفاده از ردیاب ها نیز در امنیت خانواده و حیوانات نقش به سزایی دارد.

در چند سال اخیر گرایش جامعه ی ایران ، بلأخص شهرهای مرکزی به پرورش حیوانات خانگی افزایش چشمگیری داشته است. و پیش بینی می شود در سال های بعد این موج رشد مثبت داشته باشد.

این مسئله ریشه در ضعیف شدن روابط میان خانواده ها و درون خانواده ها می تواند داشته باشد ، اما یکی از دغدغه هایی که گریبان گیر این دسته از افراد می شود نگرانی از گم شدن این حیوانات است.
ردیابی حیوانات

اغلب حیوانات خانگی در محیط های باز تمایل به گردش و آزادی دارند و امکان دارد در فضای بیرون از دست صاحبان خود فرار کنند و به گردش بپردازند یا گاهی اوقات مشاهده شده که حیوانات بر اثر اتفاقی در یک مکان گیر می افتند و صاحبان آنها قادر به یافتن آنها نمی شوند. اما ایران رهیاب برای این مشکلات دستگاه ردیاب مخصوصی را در نظر گرفته است که علامندان به پرورش حیوانات خانگی را از این نگرانی ها رها سازد. به گونه ای که صاحبان این حیوانات توسط این ردیاب در هر مکان و زمانی قادر به کسب اطمینان خاطراز مکان دقیقی که حیوانشان حضور دارد هستند.

این ردیاب ها امکان تعیین محدوده ی جغرافیایی حضور این حیوانات را دارد و در صورت خارج شدن آنها از این محدوده ردیاب به سرعت پیامی برای صاحب این حیوانات فرستاده می شود تا در صورت لزوم صاحب آنها برای پیدا کردن حیوانات اقدام کند.

همچنین این ردیاب برای سگ های شکاری ، سگ های آموزش دیده برای حوادث ناگهانی کاربرد دارد و می توانند برای کسانی که در زمینه اسب سواری و پرورش اسب کار می کنند مفید باشد

جهت اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید.

02122410328

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
امتیاز شما به این محتوا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 76 = 81

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328