ایران رهیاب Blog Archives
ردیاب کانتینر تریلی

ردیاب کانتینرهای ترانزیت و ردیاب آهنربایی

شرکت های ترانزیت بین الملل بار مسئولیت زیادی را به دوش می کشند که از جمله ی آنها سالم و به موقع تحویل دادن محموله است.

اما در سالهای اخیر شرایط تا حدود زیادی برای این شرکت ها و خودرو های آنها سخت تر شده با توجه به نا امنی های منطقه ی خاورمیانه موضوع حفظ امنیت و خودرو و رانندگان آنها در درجات بالای اهمیت قرار گرفته است.

بخصوص که در این مسیر ها امکان راهزنی خودرو های ترانزیت بسیار بالاست .

از جمله نکات قابل ذکر محدوده ی زمانی برای تحویل کالا به مقصد می باشد که گاهی این مسئله از سر سهل انگاری رانندگان رخ میدهد و وجه ی شرکت های ترانزیت را تحت تاثیر قرار میدهد و مدیران آگاه برای داشتن کنترل روی شرایط و اجتناب از کاهش اعتبار قطعا به تهیه ی ردیاب های ایران رهیاب روی می آورند.

ردیاب کانتینر تریلی

شرکت ایران رهیاب با توجه به نکات ذکر شده به تمامی شرکت های ترانزیت بین اللملی و چه ترانزیت داخلی پیشنهاد می کند برای افزاریش امنیت خودرو های حمل بار خود از ردیاب های ایران رهیاب استفاده نمایند . ردیاب خودرو ایران رهیاب مجهز به امکانات بی نظیری از جمله تعیین محدوده ی جغرافیایی ، تعیین محدوده ی سرعت ، خاموش کردن از راه دور و شنود داخل کابین می باشد که مجموعه ی این امکانات ردیاب های ایران رهیاب امنیت خودرو ها را تضمین میکند.

این ردیاب ها همچنین دارای دکمه هشدار اعلام خطر می باشد که بلافاصله مراکز امنیتی و پلیس را از سرقت و دستبرد با خبر ساخته وبه محل سریعا اعزام می کند.

ردیاب ماشین و خودرو ایران رهیاب در سرتاسر دنیا قابلیت ردیابی و کنترل از راه دور را به شما خواهند داد و با کیفیت بالا ی خود هیچ گاه شما را ناامید نخواهند کرد و در نقاط کور نیز با تعیین محدوده ای که در آن قرار دارد به نحوی توانسته از پس شرایط سخت نیز بر بیاید که این مهم نشان میدهد امنیت خودروهای شما به میزان قابل مشاهده ای بالا خواهد رفت.

ایران رهیاب،بزرگتری تولید کننده ردیاب کانتینری و آهنربایی در ایران

تماس : 02122410328

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
امتیاز شما به این محتوا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × = 7

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328