ایران رهیاب Blog Archives
ردیاب پژو 206

ردیاب 206 , داستان ردیاب خودرو و ردیابی پژو 206

روزی کنار دریا مردی با سطلی ماست نشسته بود ،از او راجع به سطل ماست پرسیدند و او گفت قصد دارد که آن را به دریا بریزد تا دریای دوغ درست کند ،به او خندیدند و گفتند این کار که ممکن نیست و او گفت:” ممکن نیست ،ولی اگر بشود ،چه می شود”.

حکایت این داستان هم مثل روزگار ماست، داستان های عجیبی رخ میدهد که که احتمال وقوع آن را هرکسی به شدت کم تصور می کند و آنگاه که اتفاق می افتد “چه می شود”.

گاهی این وقایع مثبت است باعث خشنودی زیاد افراد مرتبط با داستان می شود، گاهی نیز منفی است و افراد درگیر در اتفاق را درمانده می کند.

این روزها نصب ردیاب و جی پی اس خودرو یکی از ملزمات وسایل نقلیه به شمار می آید.خوب است که با استفاده از تکنولوژی همیشه چند گام از اتفاقات ناگوار جلوتر باشیم.

این داستان نیز به نقل از یکی از نمایندگی های ردیاب ایران رهیاب است که در اوایل زمستان 93 اتفاق افتاده و ما نیز جهت کسب تجربه در اختیار شما قرار می دهیم:

مردی میانسال که خودروی خود را به تازگی از کارخانه تحویل گرفته بود، تبلیغات تلویزیونی ردیاب خودروایران رهیاب را دیده و تصمیم گرفت که فردای آن روز برای نصب یکی از این ردیاب ها اقدام کند.

فرد مذکور فردای آن روز به نمایندگی همدان مراجعه می کند، و در نمایندگی ردیاب را به روی خودروی ایشان نصب می کنند.

ردیاب پژو 206

اما در فاصله ی زمانی که این شخص به دفتر نمایندگی واقع در طبقه دوم ساختمانی در همدان، رفته تا هزینه ی ردیاب را بپردازد و به خودروی خود برگردد مطلع می شود که سارقان خودروی پژو 206 ایشان را به سرقت برده اند.

اما خوشبختانه ردیاب ایران رهیاب که روی خودروی این فرد نصب شده بود کار ردیابی و یافتن خودرو را بسیار تسهیل کرد و به سرعت با همکاری پلیس و آشنایان و نماینده ایران رهیاب، موفق به دستگیری دزدان و تحویل خودرو کاملا سالم به صاحبش شد.

جهت نصب ردیاب خودرو و دریافت اطلاعات با شماره 22410328-021 شرکت ایران رهیاب تماس بگیرید.

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
ردیاب 206 , داستان ردیاب خودرو و ردیابی پژو 206
3.8 از 4 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 7 = 3

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328