ایران رهیاب Blog Archives
ردیاب ماشین ضد سرقت

قیمت ردیاب خودرو با کیفیت ایرانی

ردیاب ها را را به هر قیمتی نخرید!

اخیرا تبلیغات زیادی در سایت های تبلیغاتی اینترنتی از ردیاب هایی دیده میشه که با قیمت های متفاوت برای فروش گذاشته شده اند.

بعضا قیمت هایی باور نکردنی که هرکسی رو وسوسه می کنه یکی از این ردیاب هارو سفارش بده.

اما هر گردی گردو نیست و هر ردیابی ،ردیاب !

ردیاب ماشین ضد سرقت

تو بازار کشور چین رقابت طوری هست که شما هر محصولی رو با هر قیمتی که خودتون بخواین !بهتون میفروشند که شمارو از دست ندن.بعضی بازرگانان تازه کاروسوسه شده و ردیاب رو با قیمت خیلی پایین از کمپانی طلب می کنند و شرکت های چینی هم بدون هیچ تعهدی بهشون میفروشند.

قیمت یه ردیاب از کمپانی معتبر چین یا تایوان،حدودا رو سفارش های عمده بین 30-45 دلار هست.که در این مدل ها از قطعات و ماژول های ردیاب با کیفیت آلمانی و تایوانی و ژاپنی استفاده میشه!

با یه ضرب تقسیم ساده و حساب هزینه حمل و گمرک و هزینه های جانبی پشتیبانی،قیمت تمام شده در ایران بین 180-330 هزار تومان می شود.که با یه سود معقول و منصفانه قیمت فروش ردیاب حداقل از 240 تا 450 هزار تومان خواهد بود.

همانطور که از وضعیت بازار امروز پیداست از هر محصولی بی کیفیت ترین نوع آن پخش شده است و متاسفانه این محصولا خسارت های زیادی را به مردم وارد می کنند، از قبیل این محصولا لوازم یدکی خودروها هستند که امکان دارد میزان خسارت های آن به حدود جانی برسد.

اما در زمینه ی ردیاب خودرو این مسئله رنگ دیگری به خود می گیرد، کاربرد این دستگاه در زمان های خیلی حساس به اوج خود می رسد که نمونه ی آن سرقت خودرو هست و شما اگر جنس بی کیفیت تهیه کرده باشید و بدون پشتیبانی آنگاه حسرت بزرگی به دل شما خواهد نشست چرا که شما برای امنیت خودروی خود هزینه کرده بودید و حالا هیچ کس پاسخگوی شکایت شما نخواهد بود، بخصوص که ردیاب ها با آنتن دهی سروکار دارند .و آن موقع است که می گویید کاش بخاطر 100 هزار تومان،خودروی چند ده میلیونی خود را از دست نمیدادم!

بارها شده که ما در گروه پشتیبانی شاهد افرادی بودیم که از خرابی دستگاه به ما شکایت کرده اند و زمانی که برای گارانتی آماده اند مشخص شده که دستگاه را از جای دیگر تهیه کرده اند .

ایران رهیاب، با تعهدی ده ساله و گارانتی تعویش یکساله در خدمت هموطنان عزیز ایران

شماره تماس: 02122410328

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
قیمت ردیاب خودرو با کیفیت ایرانی
4.5 از 2 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

31 − = 24

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328