ایران رهیاب Blog Archives
جی پی اس ماشین

مزیت های سیستم ردیاب و جی پی اس خودرو

سوالی که ممکن است برایتان ایجاد شده باشد این است که چه کسانی و چه نوع شرکتهایی از سیستم ردیاب خودرو استفاده می کنند؟ شرکتهایی که پیمانکاران متعددی در جاده ها و خیابان ها دارند به سرعت در حال روی آوردن به سمت راهکارهای ردیابی خودرو هستند.

در حالت کلی یک سیستم ردیاب خودرو از یک وسیله ردیابی در درون خودرو به همراه یک سرور مرکزی و نرم افزار ارتباطی آن تشکیل شده است. سیستم ردیابی نصب شده در خودرو اطلاعاتی شامل مکان، جهت و سرعت خودرو را در فواصل زمانی معینی ارسال می کند تا سیستم همواره به روز بماند. این زمان وابسته به معیارهای مختلف بین 1 تا 15 دقیقه متغیر است.

در اینجا قصد داریم 10 دلیل مختلف برای استفاده از سیستمهای ردیاب خودرو را معرفی نماییم.

  • استفاده از ردیاب خودرو می تواند با شناسایی راننده هایی که سرعت مجاز را رعایت نمی کنند یا مصرف سوخت مناسبی ندارند به کاهش هزینه ها کمک کند.
  • با استفاده از یادآورهای خودکار در کیلومترهای مشخص می توان با تعمیرات به موقع به کاهش هزینه ها کمک نمود.
  • با توجه به جذابیت این فناوری بسیاری از شرکتهای بیمه به موسساتی که ناوگان خود را به سیستم ردیاب خودرو مجهز نمایند تخفیف مناسبی می دهد.
  • کارایی کارمندان با شناسایی زمان ناهار، توقفها و مسیرهای غیر برنامه ریزی شده افزایش می یابد.

مزیت های ردیاب خودرو

   • این سیستم به شرکتها کمک می کند تا بهتر در دل مشتریان خود جا باز کنند. به عنوان مثال مشتری ای که می داند محموله ای که در راه خانه اش قرار گرفته دقیقا کاست قطعا از این خدمت خوشنود خواهد بود.
   • با سیستم ردیاب خودرو مدیران شناخت بهتری از کارکنان خود خواهند داشت و می توانند کارکنان فعال را تشویق یا برای برخی دیگر آموزشهایی ایجاد نمایند.

  • سیستم ردیاب خودرو هزینه های تلفن را کاهش می دهد زیرا دیگر نیازی نیست مدام با کارکنان خود در تماس باشید تا موقعیت آنها را بدانید.
  • سیستم خدمات مشتریان و پاسخگویان تلفنی کلیه اطلاعات را بر روی نرم افزار دارند و به راحتی می توانند به سوالات مشتریان پاسخ دهند.
  • با این سیستم دیگر نیاز نیست رانندگان فرمهای زیادی را بعد از هر ماموریت پر کنند. این مزیت این خوبی را نیز دارد که قبول این سیستم توسط رانندگان را ساده تر می کند.
  • همیشه گفته اند که دانش قدرت می آورد و این سیستم حجم زیادی از اطلاعات ارزشمند را در اختیار مدیران قرار می دهد.

   

  ما معتقدیم این 10 دلیل مانند نوک یک کوه یخ هستند که ما آن را می بینیم اما حجم زیادی از مزایای یک سیستم ردیاب خودرو هنوز پنهان است و به زودی برای ما آشکار خواهند شد.

  ایران رهیاب همراه شرکتهای فناور در مسیر توسعه

  تلفن تماس : 22410328- 021

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
مزیت های سیستم ردیاب و جی پی اس خودرو
4 از 1 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × = 45

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328