ردیاب خودرو
ردیاب خودرو نصب ردیاب خودرو در ماشین های حمل پول

نصب ردیاب خودرو در ماشین های حمل پول

نصب ردیاب خودرو در ماشین های حمل پول

نصب ردیاب نظامی یا ردیاب خودرویی بر روی ماشین های دولتی اخیرا به یکی از ملزمات ادارات بدل شده است.
امروزه یکی از دغدغه های بزرگ بانک ها تامین امنیت ماشین های حمل پول است. این مسئله نه تنها در ایران بلکه در سرتاسر جهان تبدیل به یکی از مسائل پیچیده شده که برای آن تدابیر امنیتی زیادی به وجود آماده.
معمولا سارقان در کمین این خودرو ها بوده و در فرصتی مناسب با حمله مسلحانه به آن ها ،ماموران را به شهادت رسانده و تمامی پول ها را به سرقت می برند.

از جمله خدمات شرکت های تامین امنیت پیش بینی مسیر، پیش بینی خطر در مناطق مختلف که برای حرکت تعیین شده اند، حمل اسلحه های گرم و آموزش نظامی به افرادی که مسئول حمل پول هستند و… می باشد.

ردیاب خودرو حمل پول

اما روش هایی که سارقین برای دستبرد به ماشین های حمل پول به کار می برند،باید پا را فراتر از تدابیر امنیتی بگذارند.

از متوقف کردن این خودرو در اواسط مسیر یا هر نقطه ای که قابلیت این کار را داشته باشد تا هم دستی با خود افرادی که مسئولیت حمل این بار را برعهده دارند. اما مهم ترین قسمت این ماجرا قابل دسترس بودن لحظه به لحظه ی خودروی حمل پول می باشد.

چرا که باید سارقین در صورت کسب موفقیت در اولین فرصت دستگیر شوند.

نصب ردیاب خودرو

شرکت ایران رهیاب بر خود دید تا با ارایه خدمات تخصصی و مشاوره ای در زمینه نصب ردیاب ماشین های حمل پول و تامین امنیت و مسیرسازی برای آن ها ،وظیفه ملی خود را در پیشبرد اهداف توسعه کشور انجام دهد.

ردیاب خودرو شرکت ایران رهیاب با قابلیت نصب بدون سیم کشی و ردیابی لحظه به لحظه آنلاین و آفلاین باعث امنیت تمامی خودرو های سواری خواهد شد.

تلفن تماس برای سفارش محصولات ایران رهیاب  :  02122410328