ردیاب مخفی شخصی و ردیابی اشخاص

ردیاب مخفی شخصی و ردیابی اشخاص

آنچه باید درباره ردیاب شخصی کودکان بدانید!

در این مقاله توضیحاتی در مورد روش های استفاده از ردیاب مخفی شخصی برای حفاظت از کودکان داده میشود.چنان چه تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر دارید می توانید با شماره زیر تماس گرفته و اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

ایران رهیاب،بزرگترین ارایه دهنده ردیاب مخفی اشخاص در ایران

22410328 -021 و 22171062-021

آیا می‌دانستید بر اساس آمار منتشر شده توسط FBI در هر 40 ثانیه یک کودک در آمریکا گم می شود؟

برای والدین هیچ چیز بدتر از این نیست که فرزندشان را گم کنند و ندانند که کودک دلبندشان در کجا و در چه شرایطی قرار دارد. این دغدغه در موقعیتهای مختلف مثل مسیر مدرسه، پارکها و شهربازی‌های پر ازدحام، مراکز خرید و مانند آن ایجاد می‌شود و تاکنون والدین جز همراه داشتن نگرانی و استرس راهکار دیگری نداشته‌اند.

ردیاب مخفی

از خوبیهای دوران ما این است که در عصر فناوری زندگی می‌کنیم و فناوری جی پی اس و ردیاب راهکارهای نوینی را پیش روی والدین قرار داده است. ردیاب مخفی شخصی وسیله‌ای است که در مدلهای مختلفی تولید شده و با استفاده از فناوریهای پوشیدنی می‌توان به راحتی از آن برای کودکان استفاده نمود. کافی است وقتی کودکتان را به مدرسه می‌فرستید و یا قرار است به یک شهربازی شلوغ بروید از این ردیاب ها استفاده نمایید. در این حالت حتی اگر فرزندتان پیش چشمان شما نباشد می‌توانید موقعیت او را بر روی نقشه مشاهده نمایید. حتی امکان حرف زدن با کودک فراهم است و در هنگام گم شدن می‌توانید به او بگویید بدون نگرانی در همان نقطه بماند و شما دقایقی دیگر پیش او خواهید بود. ادامه خواندن ردیاب مخفی شخصی و ردیابی اشخاص

ردیاب‌ خودرو حمل بار و آرامش خیال بازرگانان با فناوری ردیاب‌

ردیاب‌ خودرو حمل بار و آرامش خیال بازرگانان با فناوری ردیاب‌

سرقت محموله‌های تجاری چیز جدیدی نیست و قرن‌های متمادی است که به شیوه‌های مختلف در حال انجام است. طبیعی است که وقتی چیز ارزشمندی از نقطه‌ای به نقطه‌ی دیگر در حال حرکت باشد توجه راهزن‌ها هم جلب می‌شود. بسیاری معتقدند با رشد روشهای حمل و نقل روشهای سرقت نیز رشد یافته است. هم‌اکنون کامیون‌ها جای کالسکه‌های قدیمی را گرفته‌اند اما باید توجه داشت که راهزن‌ها هم با سندیکاهای بزرگ سرقت جایگزین شده‌اند. در حقیقت سرقت در یک چشم بر هم زدن اتفاق می‌افتد و دردناک‌ترین قسمتش آن است که سرمایه‌ی زیادی در این چشم بر هم زدن‌ها از دست می‌رود. بازرگانان همواره علاقمند بوده‌اند که در هر لحظه موقعیت محموله‌هایشان را بدانند. تا چندین سال پیش چنین امکانی وجود نداشت اما هم‌اکنون با توسعه فناوریهای پیشرفته این امکان فراهم شده است.

ردیاب کانتینر

فناوری پیشنهادی ما،ردیاب خودرو، ترکیبی از ارتباطات موبایل، فناوری موقعیت یابی دقیق و باتریهای با طول عمر بالا (تا شش ماه فعالیت با یک بار شارژ) است که برای ردیابی محموله‌های تجاری با دقت 1 متر طراحی شده است. با استفاده از ردیاب آهنربایی می‌توانید در هر لحظه از شبانه‌روز موقعیت محموله‌های تجاری خود را بر روی موبایل یا رایانه داشته باشید. این سیستم پیشرفته ردیاب از دو مزیت عمده برخورداراست :

  • ردیاب خودرو،در صورت بروز سرقت، موقعیت و زمان بروز آن را در نرم‌افزار مشخص می‌کند و می‌توان این اطلاعات را در اختیار پلیس قرار داد.
  • در صورت سرقت خودرو، موقعیت خودرو در هر لحظه توسط ردیاب جی پی اس، مشخص است و نگرانی از دست رفتن سرمایه‌ها کاهش می‌یابد.

در مجموع فناوری ردیاب کانتینر برای ایجاد آرامش خاطر در ذهن بازرگانان ایجاد شده است و پیش‌بینی می‌شود با همه گیر شدن آنها آمار سرقت محموله‌های بازرگانی به طور چشمگیری کاهش پیدا کند.

شرکت ایران رهیاب بزرگترین وارد کننده و تولید کننده انواع ردیاب خودرو و اشخاص با قیمت مناسب

تلفن تماس : 22410328 -021   و 22171062 -021

 

ردیاب کانتینرهای ترانزیت و ردیاب آهنربایی

ردیاب کانتینرهای ترانزیت و ردیاب آهنربایی

شرکت های ترانزیت بین الملل بار مسئولیت زیادی را به دوش می کشند که از جمله ی آنها سالم و به موقع تحویل دادن محموله است.

اما در سالهای اخیر شرایط تا حدود زیادی برای این شرکت ها و خودرو های آنها سخت تر شده با توجه به نا امنی های منطقه ی خاورمیانه موضوع حفظ امنیت و خودرو و رانندگان آنها در درجات بالای اهمیت قرار گرفته است.

بخصوص که در این مسیر ها امکان راهزنی خودرو های ترانزیت بسیار بالاست .

از جمله نکات قابل ذکر محدوده ی زمانی برای تحویل کالا به مقصد می باشد که گاهی این مسئله از سر سهل انگاری رانندگان رخ میدهد و وجه ی شرکت های ترانزیت را تحت تاثیر قرار میدهد و مدیران آگاه برای داشتن کنترل روی شرایط و اجتناب از کاهش اعتبار قطعا به تهیه ی ردیاب های ایران رهیاب روی می آورند.

ردیاب کانتینر تریلی

شرکت ایران رهیاب با توجه به نکات ذکر شده به تمامی شرکت های ترانزیت بین اللملی و چه ترانزیت داخلی پیشنهاد می کند برای افزاریش امنیت خودرو های حمل بار خود از ردیاب های ایران رهیاب استفاده نمایند . ردیاب خودرو ایران رهیاب مجهز به امکانات بی نظیری از جمله تعیین محدوده ی جغرافیایی ، تعیین محدوده ی سرعت ، خاموش کردن از راه دور و شنود داخل کابین می باشد که مجموعه ی این امکانات ردیاب های ایران رهیاب امنیت خودرو ها را تضمین میکند. ادامه خواندن ردیاب کانتینرهای ترانزیت و ردیاب آهنربایی

ردیاب جی پی اس خودرو یا دزدگیر

ردیاب جی پی اس خودرو یا دزدگیر

غزل خداحافظی با دزدگیرهای ماشین

بارها پیش می آید که از ما پرسیده می شود دزدگیرهای ماشین بهتر است یا یا ردیاب خودرو GPS ؟

اغلب در پاسخ همکاران ما با بررسی نیازهای مشتری سعی می کنند تا حد ممکن راهنمایی هایی برای مشتریان داشته باشند ، اما در خصوص این مطلب باید گفت همانند گوشی های همراه که از سالها پیش کاربرد آن از برقراری ارتباط از راه دور و سیار به کاربردهای گسترده تری تبدیل شده که کاملا قابلیت اولیه ی آن را به حاشیه رانده است. امروز دیگر کاربردهای مفید گوشی بیشتر از قبل است و باید تبدیل شدن آن به بخشی از نیازهای ضروری انسان را پذیرفت.

امروزه دیگر دزدگیرهای ماشین به تنهایی نیاز های مشتریان را برطرف نمی کنند و ردیاب های ایران رهیاب با امکاناتی بسیار گسترده می توانند ادعا کنند که ماشین را کاملا در اختیار کاربر قرار می دهند .ردیاب خودرو با امکانی نظیر ردیابی لحظه به لحظه ی ماشین تایین محدوده ی سرعت و محدوده ی جغرافیایی برای خودرو و قابلیت شنود داخل کابین و غیرقابل تشخیص بودن و ….

ردیاب جی پی اسGPS

همچنین نداشتن درگیری هایی همچون دزدگیر،که بخاطر اتصالی کردن شروع به آژیر کشیدن کرده و باعث مزاحمت همسایگان می گردد نیز برطرف می شود. از دیگر مزایای ردیاب های خودرو می باشد. ادامه خواندن ردیاب جی پی اس خودرو یا دزدگیر

نصب ردیاب خودرو در ماشین های حمل پول

نصب ردیاب خودرو در ماشین های حمل پول

نصب ردیاب نظامی یا ردیاب خودرویی بر روی ماشین های دولتی اخیرا به یکی از ملزمات ادارات بدل شده است.
امروزه یکی از دغدغه های بزرگ بانک ها تامین امنیت ماشین های حمل پول است. این مسئله نه تنها در ایران بلکه در سرتاسر جهان تبدیل به یکی از مسائل پیچیده شده که برای آن تدابیر امنیتی زیادی به وجود آماده.
معمولا سارقان در کمین این خودرو ها بوده و در فرصتی مناسب با حمله مسلحانه به آن ها ،ماموران را به شهادت رسانده و تمامی پول ها را به سرقت می برند.

از جمله خدمات شرکت های تامین امنیت پیش بینی مسیر، پیش بینی خطر در مناطق مختلف که برای حرکت تعیین شده اند، حمل اسلحه های گرم و آموزش نظامی به افرادی که مسئول حمل پول هستند و… می باشد.

ردیاب خودرو حمل پول

اما روش هایی که سارقین برای دستبرد به ماشین های حمل پول به کار می برند،باید پا را فراتر از تدابیر امنیتی بگذارند.

ادامه خواندن نصب ردیاب خودرو در ماشین های حمل پول

قیمت ردیاب خودرو با کیفیت ایرانی

قیمت ردیاب خودرو با کیفیت ایرانی

ردیاب ها را را به هر قیمتی نخرید!

اخیرا تبلیغات زیادی در سایت های تبلیغاتی اینترنتی از ردیاب هایی دیده میشه که با قیمت های متفاوت برای فروش گذاشته شده اند.

بعضا قیمت هایی باور نکردنی که هرکسی رو وسوسه می کنه یکی از این ردیاب هارو سفارش بده.

اما هر گردی گردو نیست و هر ردیابی ،ردیاب !

ردیاب ماشین ضد سرقت

تو بازار کشور چین رقابت طوری هست که شما هر محصولی رو با هر قیمتی که خودتون بخواین !بهتون میفروشند که شمارو از دست ندن.بعضی بازرگانان تازه کاروسوسه شده و ردیاب رو با قیمت خیلی پایین از کمپانی طلب می کنند و شرکت های چینی هم بدون هیچ تعهدی بهشون میفروشند.

قیمت یه ردیاب از کمپانی معتبر چین یا تایوان،حدودا رو سفارش های عمده بین 30-45 دلار هست.که در این مدل ها از قطعات و ماژول های ردیاب با کیفیت آلمانی و تایوانی و ژاپنی استفاده میشه! ادامه خواندن قیمت ردیاب خودرو با کیفیت ایرانی

ردیاب آهنربایی و ردیاب خودرو مجرمین متواری

ردیاب آهنربایی و ردیاب خودرو مجرمین متواری

این روزها متاسفانه در بعضی نقاط جهان آمار جرم و جنایت و یا خیانت در شراکت بالا رفته و شرکا و اشخاص ،بعضا وسوسه شده و مال دیگری را بالا کشیده و متواری می شوند.

ردیاب نظامی آهنربایی ایران رهیاب دارای کاربردهای فراوانی در کمک به پیدا کردن مجرمین و بدهکاران مالی دارد و باعث شده دزدان و سارقین و کلاهبرداران نتوانند به راحتی متواری شوند.

این ردیاب ضد آب بوده و به مدت یکسال شارژ باتری نگه میدارد و توسط یک آهنربای بسیار قوی به زیر خودرو می چسبد و لحظه به لحظه مکان شخص را به موبایل گزارش میکند.

ردیاب آهنربایی نظامی

https://www.iranrahyab.com/index.php/design-and-features/radyab-1500

یکی از کاربران ردیاب خودرو آهنربایی ایران رهیاب تجربه برخورد با چنین مواردی را داشته. ادامه خواندن ردیاب آهنربایی و ردیاب خودرو مجرمین متواری

ردیاب شخصی در مسافرت پر دردسر

ردیاب شخصی در مسافرت پر دردسر

این داستان به نقل از یکی از کاربران ردیاب های ایران رهیاب نقل شده است:

مادر تصمیم می گیرد تا برای تعطیلات با کودک خود به محل کار همسرش سفر کند تا با یک تیر سه نشان را زده باشد

هم دیدار نو با شریک زندگی هم سیاحتی دل نشین و هم چنین یک سند ضروری که همسر او برای انجام کار خود به آن احتیاج پیدا کرده بود.

همسر این خانم یکی از کاربران ردیاب خودرو و ردیاب پرسنلی ایران رهیاب می باشند که قبلا ردیاب خودرا از وب سایت ایران رهیاب تهیه کرده بودند.

مسافت طولانی نیست و معمولا بهترین وسیله ی نقلیه اتوبوس های پارک سوار هستند که با خیال آسوده و هزینه ای کمتر بهترین گزینه است. مادر بلیط ها را تهیه می کند و لبخندی از رضایت بر لب های او می نشیند. به خانه می آید، لباس ها را جمع می کند و تمام وسیله های ضروری مسافرت را در چمدان خود قرار می دهد ، هنگام برداشتن سند از کیف همسر ردیاب شخصی او را نیز می بیند و برای اطمینان ردیاب را در کیف کودک خود قرار می دهد.

صبح روز بعد در اتوبوس سوار مادر و کودک هر کدام رویایی را برای این مسافرت در سرشان می پروراندند و به خیالشان زندگی مطابق میلشان پیش خواهد رفت.

ردیاب شخصی کودک سفر

نیمه های را اتوبوس برای نماز وصرف نهار توقف می کند، مادر و کودک ناهار خود را م خورند و دقایقی را در خارج از اتوبوس به تماشای طبیعت می پردازند، مادر برای نماز به نماز خانه می رود و به کودک می سپارد که از جایش خارج نشود.

وقتی مادر برمی گردد خبری از کودک نیست

شاگرد شوفر فریاد میزند “مسافرای عزیز داریم حرکت می کنیم کسی جا نمونه”

اتوبوس های دیگر حرکت کرده اند، مادر به شدت نگران می شود، از همه ی کسانی ک مانده بودند سوال می پرسد تا شاید کسی خبری از او داشته باشد.به گفته ی مادر در اوج نا امیدی به ذهنش رسید که ردیاب را در کیف کودک خود گذاشته پس سریعا محل حرکت او را پیدا کرد، کمی جلوتر متوقف شده بود مادر خود را به سرعت به محل رساند و متوجه شد که یکی از اتوبوس های مسافر بری در کنار جاده توقف کرده، خوشبختانه کودک در میان جمعیت بود و مادر خود را پیدا کرد

کودک بعد از رفتن مادر به بیرون از اتوبوس رفته بود و بعد از بازی اتوبوس اشتباهی را سوار شده بود.

خوشبختانه این روزها استفاده از ردیاب اشخاص بسیار همه گیر شده و مردم با آگاهی از این موضوع امنیت خود را ارتقا می دهند.

ایران رهیاب بزرگترین تولید کننده و ارایه دهنده جی پی اس و ردیاب خودرو و اشخاص در ایران

تلفن تماس: 02122410328

ردیاب جی پی اس برای باربری ها و ردیاب خودرو

ردیاب جی پی اس برای باربری ها و ردیاب خودرو

یکی از کاربرد های ردیاب و جی پی اس خودرو ، اطلاع از مسیر حرکت،مسافت طی شده و مصرف سوخت ناوگان حمل ونقل می باشد.با نصب ردیاب بر روی خودروهای شرکتی و دریافت گزارش ماهانه از وب سایت ایران رهیاب،میتوان مصرف دقیق سوخت ناوگان را نظارت کرد.

لینک ردیاب مدل 69 مناسب ناوگان خودرو

https://www.iranrahyab.com/index.php/design-and-features/ir69-radyab

چندی پیش یک شرکت باربری واقع در جنوب غربی تهران برای کنترل کارمندان و راننده های خودش به شرکت ایران رهیاب مراجعه کرد و مشکل خود را مبنی بر متناسب نبودن هزینه ی سوخت خودروها با میزان کارکردشان بیان کرد.

568225

البته مدیر این شرکت به کم کاری و سو استفاده ی کارکنانش از خودرو ها آگاهی داشت، اما اثبات و پیگیری این موضوع وقت گیر پرهزینه و باعث کاهش اعتبار مدیر این شرکت میشد. ادامه خواندن ردیاب جی پی اس برای باربری ها و ردیاب خودرو

ردیاب شخصی ردیاب پرسنلی ردیاب افراد IR160

ردیاب شخصی ردیاب پرسنلی ردیاب افراد IR160

کودکی که در اتوبوس های شهر مسیر را گم کرد!

این روزها استفاده از ردیاب شخصی ، کاربرد های زیادی دارد و در بین مردم جامعه بسیار رواح پیداکرده.از کاربردهای آن می توان به ردیابی عزیزان،ردیاب حیوانات،ردیاب محموله و بار و…اشاره کرد.به داستان زیر دقت کنید:

مادر عصر روز سه شنبه طبق معمول مشغول به تهیه ی ناهار برای کودک خود می شود.نیم ساعت قبل از حرکت گوشی او به صدا در می آید و خبر گرفتن قلب پدرش او را سراسیمه به بیمارستان می کشاند، با گوشی همسر تماس می گیرد اما او در دسترس نیست و مادر به ناچار با مدرسه تماس می گیرد تا به فرزندشان اطلاع دهند که به خانه ی عمویش برود.

کودک سوار اتوبوس می شود و راه خانه ی عمویش را در پیش می گیرد اما در نیمه های راه متوجه می شود که مکانی که در آن حاضر است را نمی شناسد ،مسیرهای دیگری را انتخاب می کند.

مادر که با شنیدن خبر سلامتی پدرش نفس راحتی کشیده پیگیر کودک خود می شود و با تماسی متوجه می شود که کودک او به خانه نرسیده، آشفته از ماجرای پیشین دیر کردن کودک او را درمانده می کند.

Portrait of a boy (6-8) standing with a bag in the school corridor --- Image by © Ocean/Corbis
ردیاب شخصی پرسنلی ایران رهیاب

مادر با همسرش تماس می گیرد و موضوع را با او نیز در میان می گذارد ، پدر که در اوضاع روحی بهتری از مادر به سر می برد به خاطر می آورد که یک عدد ردیاب شخصی-پرسنلی ایران رهیاب در کیف کودک خود قرار داده و با سرعت محل حضور کودک خود را پیدا می کند . ادامه خواندن ردیاب شخصی ردیاب پرسنلی ردیاب افراد IR160