ردیاب جی پی اس خودرو ،چگونه به افزایش کارایی شما کمک میکند؟

ردیاب جی پی اس خودرو ، چگونه به افزایش کارایی شما کمک میکند؟

ردیاب جی پی اس : کنترل در کسری از ثانیه

شاید اینطور به نظر برسد که استفاده از یک ردیاب GPS کار سختی باشد، اما در حقیقت طراحی این سیستم ها به صورت کاملا هوشمندانه انجام شده و نصب و راه اندازی انواع ردیاب خودرو مثل جی پی اس شخصی و GPS خودرو بسیار سریع انجام می شود و پس از آن استفاده از آن بسیار ساده تر خواهد بود. عملکرد ردیاب GPS تنها با فشار دادن چند کلید بسیار شگفت انگیز خواهد بود. برای مثال یک کارمند به عنوان توزیع کننده در دفتر کار خود نشسته است و به رانندگان کمک می کند نقاط مختلف را در نقشه GPS خود پیدا کند و از ترافیک سنگین و خطرات مختلف آن ها را حفظ می کند. مدیر مجموعه نیز می تواند تمام کارها را زیر نظر داشته باشد و مشاهده کند کارها تا چه اندازه موثر انجام می شود. استفاده از ردیاب جی پی اس یکی از بهترین راه هایی است که یک مدیر می تواند حجم کار را افزایش دهد.

ردیاب جی پی اس

سودآوری بالا استفاده از ردیاب جی پی اس

کدام شرکت حمل و نقل است که نخواهد در زمان و هزینه صرفه جویی کند؟ این تنها خواسته مدیر یک شرکت نیست بلکه برای رانندگان و کارمندان یک شرکت نیز بسیار جذاب است زیرا درآمد آن ها را افزایش می دهد و آن ها را علاقه مند می کند که از ردیاب ماشین استفاده کنند. همه چیز با یک نقشه آنلاین در اختیار شماست و این یک معجزه نیست و تنها با استفاده از یک ردیاب GPS امکانپذیر است. ادامه خواندن ردیاب جی پی اس خودرو ،چگونه به افزایش کارایی شما کمک میکند؟

مزیت های سیستم ردیاب و جی پی اس خودرو

مزیت های سیستم ردیاب و جی پی اس خودرو

سوالی که ممکن است برایتان ایجاد شده باشد این است که چه کسانی و چه نوع شرکتهایی از سیستم ردیاب خودرو استفاده می کنند؟ شرکتهایی که پیمانکاران متعددی در جاده ها و خیابان ها دارند به سرعت در حال روی آوردن به سمت راهکارهای ردیابی خودرو هستند.

در حالت کلی یک سیستم ردیاب خودرو از یک وسیله ردیابی در درون خودرو به همراه یک سرور مرکزی و نرم افزار ارتباطی آن تشکیل شده است. سیستم ردیابی نصب شده در خودرو اطلاعاتی شامل مکان، جهت و سرعت خودرو را در فواصل زمانی معینی ارسال می کند تا سیستم همواره به روز بماند. این زمان وابسته به معیارهای مختلف بین 1 تا 15 دقیقه متغیر است.

در اینجا قصد داریم 10 دلیل مختلف برای استفاده از سیستمهای ردیاب خودرو را معرفی نماییم.

 • استفاده از ردیاب خودرو می تواند با شناسایی راننده هایی که سرعت مجاز را رعایت نمی کنند یا مصرف سوخت مناسبی ندارند به کاهش هزینه ها کمک کند.
 • با استفاده از یادآورهای خودکار در کیلومترهای مشخص می توان با تعمیرات به موقع به کاهش هزینه ها کمک نمود.
 • با توجه به جذابیت این فناوری بسیاری از شرکتهای بیمه به موسساتی که ناوگان خود را به سیستم ردیاب خودرو مجهز نمایند تخفیف مناسبی می دهد.
 • کارایی کارمندان با شناسایی زمان ناهار، توقفها و مسیرهای غیر برنامه ریزی شده افزایش می یابد.
 • مزیت های ردیاب خودرو
  • این سیستم به شرکتها کمک می کند تا بهتر در دل مشتریان خود جا باز کنند. به عنوان مثال مشتری ای که می داند محموله ای که در راه خانه اش قرار گرفته دقیقا کاست قطعا از این خدمت خوشنود خواهد بود.
  • با سیستم ردیاب خودرو مدیران شناخت بهتری از کارکنان خود خواهند داشت و می توانند کارکنان فعال را تشویق یا برای برخی دیگر آموزشهایی ایجاد نمایند.

ادامه خواندن مزیت های سیستم ردیاب و جی پی اس خودرو

ردیاب خودرو IR75 و یا دزدگیر IR230

ردیاب خودرو IR75 و یا دزدگیر IR230

برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت ایران رهیاب تماس حاصل فرمایید : 02122410328   – 02122171062

یکی از عمده سوالات خریداران ردیاب های خودرویی انتخاب بین دو گزینه پرطرفدار مدل IR230 و IR69 می باشد که در اینجا میخواهیم ویژگی های هر یک و تفاوت هایشان را به طور خلاصه توضیح دهیم. به طور کلی این دو مدل به لحاظ کارایی، کیفیت و ویژگی های اصلی در یک سطح می باشند با این تفاوت که مدل IR230 دارای امکانات جانبی بیشتری است.

ردیاب IR230-5

ردیاب خودرو IR75 :

ابتدا به مدل ردیاب خودرویی IR69 پرداخته و سپس به سراغ مدل IR230 می رویم. IR69 یکی از پر طرفدار ترین ردیاب های خودرویی با دقت و کیفیت خوب می باشد که بسیاری از نیاز های دارندگان خودروها، صاحبان شرکت های حمل بار، پخش، لیزینگ خودرو، کامیون و … را پاسخگو می باشد. این مدل دارای امکان ارسال طول و عرض جغرافیایی دقیق در نقشه، یا به صورت پیامک می باشد که از جی پی اس، جی پی آر اس و اس ام اس پشتیبانی می کند. همچنین امکان مشخص کردن محدوده جغرافیایی و هشدار محدوده سرعت و .. از دیگر ویژگی های این دستگاه می باشد. ادامه خواندن ردیاب خودرو IR75 و یا دزدگیر IR230

خرید ردیاب خودرو برای سمند

خریدردیاب خودرو برای سمند

گاهی تاخیر ما در ایجاد امنیت،خسارت های جبران نا پذیری به بار می آورد و تنها برای ما پشیمانی و یک درس بزرگ به جا می ماند ،باید قدر داشته ها را دانست و برای حفظ آن ها تلاش کرد چرا که بخشی از خوشبختی ما همیشه در گرو داشته های اکنون ماست.

ایران رهیاب کسب رتبه اول فروش و خدمات سیستم های ردیاب خودرو و جی پی اس شخصی در ایران

تلفن های تماس :       22410328 – 021   و     22171062 -021

به نقل از یکی از تاکسی رانان، که چندی پیش خودروی او به سرقت رفت، او قصد خرید یک ردیاب خودرو از شرکت ایران رهیاب را داشته و در خرید این کالا ،دودل بوده و هر بار خرید ردیاب ماشین خود را به تاخیر می انداخته تا این که چند شب پیش که در خانه مشغول تماشای تلویزیون بوده متوجه ی صداهای مشکوکی می شود اما متاسقانه تا خودش را به درب منزل می رساند متوجه می شود خودروی او به سرقت رفته است.

ردیاب خودرو IR210

ردیاب خودرو مدل IR230 شرکت ایران رهیاب ، این قابلیت را دارد که به محضی که درب خودرو باز شود یا به خودرو ضربه وارد شود، توسط پیامک و تماس صاحب خودرو را سریعا متوجه کرده و به پای خودرو می کشاند. ادامه خواندن خرید ردیاب خودرو برای سمند

ردیاب مخفی شخصی و ردیابی اشخاص

ردیاب مخفی شخصی و ردیابی اشخاص

آنچه باید درباره ردیاب شخصی کودکان بدانید!

در این مقاله توضیحاتی در مورد روش های استفاده از ردیاب مخفی شخصی برای حفاظت از کودکان داده میشود.چنان چه تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر دارید می توانید با شماره زیر تماس گرفته و اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

ایران رهیاب،بزرگترین ارایه دهنده ردیاب مخفی اشخاص در ایران

22410328 -021 و 22171062-021

آیا می‌دانستید بر اساس آمار منتشر شده توسط FBI در هر 40 ثانیه یک کودک در آمریکا گم می شود؟

برای والدین هیچ چیز بدتر از این نیست که فرزندشان را گم کنند و ندانند که کودک دلبندشان در کجا و در چه شرایطی قرار دارد. این دغدغه در موقعیتهای مختلف مثل مسیر مدرسه، پارکها و شهربازی‌های پر ازدحام، مراکز خرید و مانند آن ایجاد می‌شود و تاکنون والدین جز همراه داشتن نگرانی و استرس راهکار دیگری نداشته‌اند.

ردیاب مخفی

از خوبیهای دوران ما این است که در عصر فناوری زندگی می‌کنیم و فناوری جی پی اس و ردیاب راهکارهای نوینی را پیش روی والدین قرار داده است. ردیاب مخفی شخصی وسیله‌ای است که در مدلهای مختلفی تولید شده و با استفاده از فناوریهای پوشیدنی می‌توان به راحتی از آن برای کودکان استفاده نمود. کافی است وقتی کودکتان را به مدرسه می‌فرستید و یا قرار است به یک شهربازی شلوغ بروید از این ردیاب ها استفاده نمایید. در این حالت حتی اگر فرزندتان پیش چشمان شما نباشد می‌توانید موقعیت او را بر روی نقشه مشاهده نمایید. حتی امکان حرف زدن با کودک فراهم است و در هنگام گم شدن می‌توانید به او بگویید بدون نگرانی در همان نقطه بماند و شما دقایقی دیگر پیش او خواهید بود. ادامه خواندن ردیاب مخفی شخصی و ردیابی اشخاص

ردیاب‌ خودرو حمل بار و آرامش خیال بازرگانان با فناوری ردیاب‌

ردیاب‌ خودرو حمل بار و آرامش خیال بازرگانان با فناوری ردیاب‌

سرقت محموله‌های تجاری چیز جدیدی نیست و قرن‌های متمادی است که به شیوه‌های مختلف در حال انجام است. طبیعی است که وقتی چیز ارزشمندی از نقطه‌ای به نقطه‌ی دیگر در حال حرکت باشد توجه راهزن‌ها هم جلب می‌شود. بسیاری معتقدند با رشد روشهای حمل و نقل روشهای سرقت نیز رشد یافته است. هم‌اکنون کامیون‌ها جای کالسکه‌های قدیمی را گرفته‌اند اما باید توجه داشت که راهزن‌ها هم با سندیکاهای بزرگ سرقت جایگزین شده‌اند. در حقیقت سرقت در یک چشم بر هم زدن اتفاق می‌افتد و دردناک‌ترین قسمتش آن است که سرمایه‌ی زیادی در این چشم بر هم زدن‌ها از دست می‌رود. بازرگانان همواره علاقمند بوده‌اند که در هر لحظه موقعیت محموله‌هایشان را بدانند. تا چندین سال پیش چنین امکانی وجود نداشت اما هم‌اکنون با توسعه فناوریهای پیشرفته این امکان فراهم شده است.

ردیاب کانتینر

فناوری پیشنهادی ما،ردیاب خودرو، ترکیبی از ارتباطات موبایل، فناوری موقعیت یابی دقیق و باتریهای با طول عمر بالا (تا شش ماه فعالیت با یک بار شارژ) است که برای ردیابی محموله‌های تجاری با دقت 1 متر طراحی شده است. با استفاده از ردیاب آهنربایی می‌توانید در هر لحظه از شبانه‌روز موقعیت محموله‌های تجاری خود را بر روی موبایل یا رایانه داشته باشید. این سیستم پیشرفته ردیاب از دو مزیت عمده برخورداراست :

 • ردیاب خودرو،در صورت بروز سرقت، موقعیت و زمان بروز آن را در نرم‌افزار مشخص می‌کند و می‌توان این اطلاعات را در اختیار پلیس قرار داد.
 • در صورت سرقت خودرو، موقعیت خودرو در هر لحظه توسط ردیاب جی پی اس، مشخص است و نگرانی از دست رفتن سرمایه‌ها کاهش می‌یابد.

در مجموع فناوری ردیاب کانتینر برای ایجاد آرامش خاطر در ذهن بازرگانان ایجاد شده است و پیش‌بینی می‌شود با همه گیر شدن آنها آمار سرقت محموله‌های بازرگانی به طور چشمگیری کاهش پیدا کند.

شرکت ایران رهیاب بزرگترین وارد کننده و تولید کننده انواع ردیاب خودرو و اشخاص با قیمت مناسب

تلفن تماس : 22410328 -021   و 22171062 -021

 

ردیاب کانتینرهای ترانزیت و ردیاب آهنربایی

ردیاب کانتینرهای ترانزیت و ردیاب آهنربایی

شرکت های ترانزیت بین الملل بار مسئولیت زیادی را به دوش می کشند که از جمله ی آنها سالم و به موقع تحویل دادن محموله است.

اما در سالهای اخیر شرایط تا حدود زیادی برای این شرکت ها و خودرو های آنها سخت تر شده با توجه به نا امنی های منطقه ی خاورمیانه موضوع حفظ امنیت و خودرو و رانندگان آنها در درجات بالای اهمیت قرار گرفته است.

بخصوص که در این مسیر ها امکان راهزنی خودرو های ترانزیت بسیار بالاست .

از جمله نکات قابل ذکر محدوده ی زمانی برای تحویل کالا به مقصد می باشد که گاهی این مسئله از سر سهل انگاری رانندگان رخ میدهد و وجه ی شرکت های ترانزیت را تحت تاثیر قرار میدهد و مدیران آگاه برای داشتن کنترل روی شرایط و اجتناب از کاهش اعتبار قطعا به تهیه ی ردیاب های ایران رهیاب روی می آورند.

ردیاب کانتینر تریلی

شرکت ایران رهیاب با توجه به نکات ذکر شده به تمامی شرکت های ترانزیت بین اللملی و چه ترانزیت داخلی پیشنهاد می کند برای افزاریش امنیت خودرو های حمل بار خود از ردیاب های ایران رهیاب استفاده نمایند . ردیاب خودرو ایران رهیاب مجهز به امکانات بی نظیری از جمله تعیین محدوده ی جغرافیایی ، تعیین محدوده ی سرعت ، خاموش کردن از راه دور و شنود داخل کابین می باشد که مجموعه ی این امکانات ردیاب های ایران رهیاب امنیت خودرو ها را تضمین میکند. ادامه خواندن ردیاب کانتینرهای ترانزیت و ردیاب آهنربایی

ردیاب جی پی اس خودرو یا دزدگیر

ردیاب جی پی اس خودرو یا دزدگیر

غزل خداحافظی با دزدگیرهای ماشین

بارها پیش می آید که از ما پرسیده می شود دزدگیرهای ماشین بهتر است یا یا ردیاب خودرو GPS ؟

اغلب در پاسخ همکاران ما با بررسی نیازهای مشتری سعی می کنند تا حد ممکن راهنمایی هایی برای مشتریان داشته باشند ، اما در خصوص این مطلب باید گفت همانند گوشی های همراه که از سالها پیش کاربرد آن از برقراری ارتباط از راه دور و سیار به کاربردهای گسترده تری تبدیل شده که کاملا قابلیت اولیه ی آن را به حاشیه رانده است. امروز دیگر کاربردهای مفید گوشی بیشتر از قبل است و باید تبدیل شدن آن به بخشی از نیازهای ضروری انسان را پذیرفت.

امروزه دیگر دزدگیرهای ماشین به تنهایی نیاز های مشتریان را برطرف نمی کنند و ردیاب های ایران رهیاب با امکاناتی بسیار گسترده می توانند ادعا کنند که ماشین را کاملا در اختیار کاربر قرار می دهند .ردیاب خودرو با امکانی نظیر ردیابی لحظه به لحظه ی ماشین تایین محدوده ی سرعت و محدوده ی جغرافیایی برای خودرو و قابلیت شنود داخل کابین و غیرقابل تشخیص بودن و ….

ردیاب جی پی اسGPS

همچنین نداشتن درگیری هایی همچون دزدگیر،که بخاطر اتصالی کردن شروع به آژیر کشیدن کرده و باعث مزاحمت همسایگان می گردد نیز برطرف می شود. از دیگر مزایای ردیاب های خودرو می باشد. ادامه خواندن ردیاب جی پی اس خودرو یا دزدگیر

نصب ردیاب خودرو در ماشین های حمل پول

نصب ردیاب خودرو در ماشین های حمل پول

نصب ردیاب نظامی یا ردیاب خودرویی بر روی ماشین های دولتی اخیرا به یکی از ملزمات ادارات بدل شده است.
امروزه یکی از دغدغه های بزرگ بانک ها تامین امنیت ماشین های حمل پول است. این مسئله نه تنها در ایران بلکه در سرتاسر جهان تبدیل به یکی از مسائل پیچیده شده که برای آن تدابیر امنیتی زیادی به وجود آماده.
معمولا سارقان در کمین این خودرو ها بوده و در فرصتی مناسب با حمله مسلحانه به آن ها ،ماموران را به شهادت رسانده و تمامی پول ها را به سرقت می برند.

از جمله خدمات شرکت های تامین امنیت پیش بینی مسیر، پیش بینی خطر در مناطق مختلف که برای حرکت تعیین شده اند، حمل اسلحه های گرم و آموزش نظامی به افرادی که مسئول حمل پول هستند و… می باشد.

ردیاب خودرو حمل پول

اما روش هایی که سارقین برای دستبرد به ماشین های حمل پول به کار می برند،باید پا را فراتر از تدابیر امنیتی بگذارند.

ادامه خواندن نصب ردیاب خودرو در ماشین های حمل پول

قیمت ردیاب خودرو با کیفیت ایرانی

قیمت ردیاب خودرو با کیفیت ایرانی

ردیاب ها را را به هر قیمتی نخرید!

اخیرا تبلیغات زیادی در سایت های تبلیغاتی اینترنتی از ردیاب هایی دیده میشه که با قیمت های متفاوت برای فروش گذاشته شده اند.

بعضا قیمت هایی باور نکردنی که هرکسی رو وسوسه می کنه یکی از این ردیاب هارو سفارش بده.

اما هر گردی گردو نیست و هر ردیابی ،ردیاب !

ردیاب ماشین ضد سرقت

تو بازار کشور چین رقابت طوری هست که شما هر محصولی رو با هر قیمتی که خودتون بخواین !بهتون میفروشند که شمارو از دست ندن.بعضی بازرگانان تازه کاروسوسه شده و ردیاب رو با قیمت خیلی پایین از کمپانی طلب می کنند و شرکت های چینی هم بدون هیچ تعهدی بهشون میفروشند.

قیمت یه ردیاب از کمپانی معتبر چین یا تایوان،حدودا رو سفارش های عمده بین 30-45 دلار هست.که در این مدل ها از قطعات و ماژول های ردیاب با کیفیت آلمانی و تایوانی و ژاپنی استفاده میشه! ادامه خواندن قیمت ردیاب خودرو با کیفیت ایرانی