ایران رهیاب Blog Archives
ردیاب تویوتا

ردیاب تویوتا و ردیاب خودرو لکسوس

به احتمال زیاد باید گوش شما نیز رسیده باشد که سارقانی خودرویی را پس از سرقت در نقطه ای دور افتاده به حال خود رها می کنند و اغلب بعد از مدتی توسط مامورین یا گزارش های مردمی پیدا می شوند.

اما قرض این افراد در اغلب مواقع یا دزدین ضبط و لوازم جانبی خودرو است که به سادگی از آن جدا می شوند یا در مواردی خواص افرادی هستند که در مقابله تکانه های مغز خود قادر به مقاومت نیستند و در صورتی که تکانه ای در آنها ظهور کند به ناچار آن را به مرحله ی اجرا می رسانند و در روانشناسی به افرادی که دست به دزدی بدون اراده و بدون نیاز به شی خاصی می زنند جنون دزدی می گویند.

ردیاب تویوتا

اما چندی پیش به نقل از یکی از کاربران ایران رهیاب که قریب به یک سال از کاربران ردیاب های ایران رهیاب است

چند هفته ی پیش که طبق عادت جلوی دکه ی روزنامه فروشی سعادت آباد متوقف شده بود تا یک پاکت سیگار بخرد در حالی که خودروی ایشان روشن بوده و در را هم باز گذاشته بود ، متوجه می شود که جوانی داخل ماشین او میشود و به سرعت متواری می شود.

کاربر ایران رهیاب به سرعت این موضوع را با پلیس در میان می گذارد و انها را از محل خودروی خود توسط ردیاب که قبلا از شرکت ایران رهیاب خریدار کرده بود گذاشت

مامورین پلیس پس از متوقف کردن این جوان و بعد از بررسی هایی متوجه می شوند که او تنها از دزدیدن ماشین ها برای دور زدن استفاده می کرده و بعد از چند ساعت در یکی از کوچه های شهرک غرب رها می کرده .

به گفته ی پلیس گذارشهای مشابه ای نیز از چند ماه گذشته داشته اند اما موفق به یافتن سارق نشده بودند و ردیابیی که توسط ردیاب های ایران رهیاب شده بود و بالا رفتن سرعت پلیس در پیدا کردن خودرو سبب شده بود تا این بار سارق جوان در چنگال قانون قرار بگیرد.

ایران رهیاب بزرگترین پخش کننده ردیاب در کل ایران

تماس:22410328-021

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
امتیاز شما به این محتوا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328