ایران رهیاب Blog Archives

دستبند ردیاب، پرکاربردترین جی پی اس دنیا روی دست شما

دستبند جی پس اس دار

دستبند ردیاب، پرکاربردترین جی پی اس دنیا روی دست شما

استفاده از جی پی اس این روزها بسیار رایج شده است و افراد بسیاری با هدف جلوگیری از ایجاد مشکلات متفاوت مانند سرقت گوشی یا خودرو از انواع ردیاب استفاده می کنند. خرید یک ردیاب مناسب برای موقعیت های مخلتف نیازمند شناخت ویژگی های ردیاب و بررسی تخصصی است. تطابق قابلیت ها و امکانات ردیاب ارائه شده با نیازهای شما، مهم ترین مسئله ای است که رضایت پس از خرید را به همراه دارد.

ردیاب شخصی یکی از مدل ردیاب هایی است که باید ویژگی های خاص بسیاری داشته باشد تا شما را از خرید پشیمان نکند. از این رو شاهد طراحی و تولید ردیاب مدل دستند بوده ایم. در این مقاله به بررسی این مدل از ردیاب شخصی خواهیم پرداخت.

دستبند ردیاب چیست و چرا پرکاربردترین ردیاب شخصی محسوب می شود؟

یکی از مهم ترین ویژگی مشترک میان انواع ردیاب ها، قابلیت پنهان سازی و مخفی بودن آن هاست. به همین دلیل است که بسیاری از مدل های ردیاب خودرو، به گونه ای طراحی شده اند که کاملا دور از چشم مورد استفاده قرار گیرند یا به شکلی طراحی شوند که کسی فکر نکند این محصول یک ردیاب است.

به طور مثال ردیاب obd که در قسمتی خارج از دید پنهان می شود یا ردیاب کابل شارژ از این دسته جی پی اس ها هستند. حال تصور کنید که افراد برای اینکه از قابلیت پنهان سازی یک ردیاب استفاده کنند، مجبورند تا آن را در جیب لباس یا کیف خود قرار دهند که در این حالت احتمال جدا شدن ردیاب به هر دلیل بالاست. از این رو دستبند ردیاب طراحی شده است تا با کاهش احتمال جدا شدن از فرد، کاملا طبیعی نیز به نظر برسد.

 دستبند ردیاب برای ورزشکاران

دستبند چه کاربردی دارد و چرا باید از آن استفاده کنیم؟

مهم ترین مزیت رقابتی دستند جی پی اس نسبت به محصولات دیگر، احتمال کم جدا شدن آن از سوژه است. به همین دلیل از این مدل جی پی اس شخصی بیشتر از مدل های دیگر برای کودکان و سالمندان استفاده می شود.

اگر یک کودک دزیده شود، این احتمال وجود دارد که سارق، کیف کودک را از او جدا کند. به همین دلیل استفاده از جی پی اس دستبند، بهتر از قرار دادن یک ردیاب در کیف یا جیب کودک است.

دومین دلیلی که باعث شده تا دستبند ردیاب، بیش از دیگر مدل های جی پی اس شخصی مورد استقبال قرار بگیرد این است که زیبایی ظاهری دارد. بسیاری از ورزشکاران و کوهنوردان از این مدل ردیاب ها با هدف داشتن امنیت بیشتر استفاده می کنند. علاوه بر اینکه احتمال گم شدن ردیاب یا جدا شدن آن از فرد بسیار پایین است، زیبایی ظاهری نیز دارد. برخی از این دستگاه های جی پی اس به گونه ای طراحی شده اند که شبیه به یک دستبند هوشمند یا ساعت به نظر می رسند.

دستبند ردیاب برای کودکان

بهترین دستبند ردیاب کدام است؟

یکی از رایج ترین سوالات کاربران این است که کدام دستبند ردیاب بهتر است. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که شما باید به نیازتان توجه داشته باشید و با توجه به توقعاتی که دارید، مدل های مخلتف را بررسی کنید؛ سپس متناسب ترین گزینه ای که با خواسته های شما تطابق دارد را تهیه کنید.

این مسئله برای خرید انواع ردیاب ها وجود دارد. به طور مثال بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار از نگاه هر کس می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل برای پیدا کردن بهترین دستبند ردیاب باید با توجه به نیازهایتان، مدل های مختلف را بررسی کنید.

دستبند ردیاب چه ویژگی هایی دارد؟

ویژگی های انواع دستبندهای ردیاب با توجه به کیفیت ساخت محصول و قیمت آن متفاوت است. برخی از دستبندها به شکل ساعت هوشمند طراحی می شوند که اصلا در نگاه اول شبیه به یک ردیاب نیستند! از این رو با توجه به مدل های مختلف قطعا ویژگی های متفاوتی مشاهده خواهیم کرد. با این حال در این قسمت به بررسی برخی از این ویژگی ها خواهیم پرداخت.

1- غیر قابل تشخیص بودن ردیاب

فریبنده بودن ظاهر دستبند ردیاب، یکی از مهم ترین ویژگی های آن است. سارقین برای سرقت یک ماشین این سوال را از خود می پرسند که چگونه بفهمیم ماشین جی پی اس دارد؟ سپس با بررسی قسمت های مختلف اقدام به دزدیدن ماشین خواهند کرد. درباره سرقت کودکان نیز همین مسئله صدق می کند. اما از آنجایی که ردیاب های ساعتی و دستبندی خیلی طبیعی به نظر می رسند، احتمال تشخیص آن ها کمتر از ردیاب های دیگر است.

2- ردیابی آنلاین و دقیق دستبند

با استفاده از نقشه گوشی می توانید به صورت لحظه ای و دقیق، سوژه را بررسی کنید و از موقعیت مکانی آن مطلع شوید. این قابلیت مهم ترین گزینه در تمام ردیاب هاست که ماهیت اصلی آن را شکل می دهد! برخی از ردیاب ها به دلیل کیفیت پایین، در نشان دادن موقعیت دقیق سوژه خطا دارند و برخی دیگر به صورت دقیق و نهایت با یک متر خطا، لوکیشن سوژه را تشخیص می دهند.

3- قابلیت شنود صدای محیط

یکی از مهم ترین ویژگی های هر ردیاب، قابلیت شنیدن صدای اطراف است. با این حال ممکن است برخی از دستبندهای ردیاب این ویژگی را نداشته باشند.

4- قابلیت برقراری تماس

معمولا ردیاب هایی که به شکل ساعت هوشمند طراحی می شوند این قابلیت را فراهم می کنند. با استفاده از یک سیم کارت می توانید به سادگی تماس برقرار کنید. معمولا دستبندهای ردیاب که متناسب برای کودکان تولید شده اند، دارای یک دکمه کوچک هستند که کودک با فشردن آن می تواند با شماره ی در نظر گرفته شده تماس برقرار کند.

5- تعریف محدوده امن جغرافیایی

این ویژگی نیز از مهم ترین ویژگی های ردیاب هاست که بسیاری از نگرانی های والدین را برطرف می کند. معمولا با هدف مطلع شدن از انحراف مسیر کودک یا سالمندان دچار بیماری آلزایمر از این ویژگی استفاده می شود. ردیاب مدل دستبندیدستبند ردیاب چه فرقی با انواع ردیاب شخصی دارد؟

در این مقاله به بررسی ویژگی های دستبند ردیاب پرداختیم اما با این حال شاید این سوال برایتان پیش آید که چرا ویژگی های دستبند ردیاب شبیه به ویژگی های انواع ردیاب های شخصی است؟ باید بگوییم که این ویژگی ها، منحصر به فرد نیستند بلکه مهم ترین قابلیت هایی است که یک ردیاب مناسب باید آن ها را داشته باشد. در قسمت بالاتر مقاله ذکر کردیم که منحصر به فردترین ویژگی یک دستبند ردیاب کاهش احتمال جدا شدن و فریبنده بودن ظاهر آن است.

 از این رو نمی توان گفت دستبندهای ردیاب ویژگی های متمایزی دارند. هر چند که شاید برخی از این محصولات به گونه ای طراحی شده باشند که قابلیت های متفاوتی ارائه دهند اما ماهیت این دسته از ردیاب های کاملا مشابه مدل های مختف ردیاب های شخصی است. در انتها پیشنهاد می کنیم برای تهیه دستبند ردیاب و سایر انواع جی پی اس با شماره تلفن 22410328-021 تماس حاصل کنید. 

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
دستبند ردیاب، پرکاربردترین جی پی اس دنیا روی دست شما
4.3 از 3 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

49 + = 57

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328