ایران رهیاب Blog Archives

ردیاب جیبی چیست؟ بهترین کاربرد جی پی اس همراه در یک نگاه

خرید ردیاب جیبی

ردیاب جیبی چیست؟ بهترین کاربرد جی پی اس همراه در یک نگاه

در دنیای امروز و بخصوص شهرهای شلوغ احتمالا بارها شاهد دزدیده شدن کیف و یا وسایل ارزشمند دیگران بوده اید، و یا حتی شنیده اید که فردی ربوده شده باشد. افراد سالمند نیز در برخی موارد دچار آلزایمر شده و گم می شوند. بهترین راهکار برای جلوگیری از چنین حوادثی چیست؟ چگونه می توانیم آسیب را در چنین مواقعی به حداقل برسانیم؟

ردیاب ها نسل جدیدی از ابزارهای تامین امنیت دارایی اشخاص و حتی خود افراد هستند که در سال های اخیر به وجود آمده اند. با استفاده از ردیاب جیبی می توانید برای همیشه خیالتان را برای امنیت وسایل ارزشمند، کودکان و یا افراد آلزایمری آسوده کنید. اما ردیاب جیبی یا جی پی اس همراه چیست؟

ردیاب جیبی ، بهترین راه برای تامین امنیت افراد

جی پی اس همراه و ردیاب جیبی، راهی به سوی امنیت

ردیاب جیبی یا ردیاب اشخاص ابزاری کوچک و کاربردی برای اطلاع همیشگی از موقعیت مکانی و مسیرهای پیموده شده توسط افراد است. وسیله ای که نسل جدیدی از جی پی اس هاست و برای اطلاع از مکان و مسیرهای پیموده شده توسط کودکان و افراد سالمند استفاده می شود.

ردیاب جیبی همانطور که از نامش پیداست برای پیدا کردن محل و ردیابی مورد استفاده قرار می گیرند و انواع مختلفی دارند. جی پی اس های همراه جدیدترین نسل از موقعیت یاب هاست که برای افراد استفاده شده و با توجه به ابعاد کوچکی که دارد، حتی می توانید آن را در جیب خود نیز قرار دهید. ردیاب ها در انواع مختلفی تولید می شوند و معمولا در دو نوع ردیاب خودرو و ردیاب های شخصی هستند.

جی پی اس جیبی، ابزاری کوچک اما کاربردی

ردیاب های جیبی با توجه به ابعاد کوچکی که دارند دارای کاربرد های بسیاری هستند. برای مثال می توانید این دستگاه را به عنوان یک جی پی اس مخفی در کیف و چمدان های خود قرار دهید و دیگر نگران ربوده شدن وسایل خود نباشید.

این نوع از جی پی اس ها به خصوص برای افرادی که دارای بیماری های خاصی مانند آلزایمر یا پارکینسون هستند و از اختلالات رفتاری رنج می برند، ابزار مناسب و بهینه ای است. به کم استفاده از یک ردیاب همراه شخصی می توان حیطه امنی برای افراد توانخواه ایجاد کرد.

جی پی اس های مخفی به خصوص برای کودکان و افراد سالمند ابزار بسیار مناسبی است. چرا که کودکان همیشه در معرض تهدیدهای مختلفی هستند. افراد سالمند و ناتوان نیز نگرانی های بسیاری را برای اطرافیان خود به همراه دارند. استفاده از یک ردیاب جیبی راهی بسیار مناسبی برای آسودگی شما از عزیزانتان است.

ردیاب شخصی و حیوانات

مزایای استفاده از ردیاب جیبی چیست؟

مهمترین مزیت استفاده از ردیاب جیبی یا اشخاص تامین امنیت بیشتر برای دارایی و یا افراد مهم زندگیتان است. با استفاده از مسیریاب های افراد هر لحظه که نگران کودک یا سالمندان خود شدید، می توانید از محل حضورشان اطلاع پیدا کنید. زمانی که به خرید ردیاب می پردازید، یک پنل ردیابی اختصاصی در اختیار شما قرار می گیرد که با استفاده از آن می توانید موقعیت دقیق و حتی مسیرهای پیموده شده را مشاهده نمائید.

از دیگر مزایای gps های شخصی می توانیم به استفاده از ردیاب برای مشاغل امنیتی و سنگین مانند نیرو پلیس، آتش نشان ها، کارگران معدن، راننده های آژانس و نیروهای یگان ویژه اشاره کنیم. در چنین مشاغلی به دلیل حساسیت بالا و خطرات فراوانی که این افراد در معرض آن هستند، همیشه می توانید نظارت کافی بر موقعیت مکانی افراد داشته و در صورت لزوم برای نجات و حفظ امنیت آن ها اقدام کنید.

خرید ردیاب اشخاص ارزان قیمت

ردیاب های جیبی همچنین برای حیوانات خانگی نیز کاربردهای بسیاری دارند. این نوع gps ها دارای ابعاد کوچکی هستند می توانید آن را به قلاده حیوان خانگی خود نصب کنید و دیگر نگران گم یا ربوده شدن آن نباشید.

مهمترین امکانات دستگاه جی پی اس مخفی چیست؟

جی پی اس ها دارای انواع مختلف و کاربردهای بسیاری هستند، همانطور که انتظار می رود امکانات متفاوتی هم دارند. برای مثال برخی افراد تنها نیاز به مکان یابی دارند، اما برخی دیگر تمایل به شنیدن صدای محیط و افراد نیز دارند. در ادامه مهمترین امکانات ردیاب های جیبی را مطرح می کنیم.

قابلیت تماس، کاربردی ترین ویژگی جی پی اس های همراه

علاوه بر امکان ردیابی و اطلاع از مسیرهای حرکتی، یکی از بهترین ویژگی های ردیاب جیبی وجود قابلیت تماس است. برای مثال اگر ردیاب را برای شخص سالمند و یا کودک خود خریداری کرده اید، می توانید آموزش های لازم را به آنها بدهید تا در مواقع ضروری با شما تماس بگیرند.

ردیاب مخفی کودک

بیشتر ردیاب های جیبی دارای قابلیت شنود نیز هستند  که امکان شنیدن صدای اطراف و افراد با بهترین کیفیت ممکن را در اختیار شما می گذارند. ردیاب شخصی IR150 نمونه ای از این جی پی اس هاست که با بهترین کیفیت و استانداردهای بین المللی تولید شده است.

با ردیاب جیبی صدای محیط را ضبط کنید

قابلیت ضبط صدای محیز یکی از امکانات بسیار خاص در ردیاب هاست، به خصوص اگر ردیاب جیبی را برای کودک خود استفاده می کنید. در تولید ردیاب ها به استفاده از قطعاتی با کیفیت پرداخته می شود تا تامین امنیت در تمام وجوه آن به خوبی فراهم شود. استفاده از این قابلیت در ردیاب های همراه به خصوص برای تامین امنیت کودکان کاربرد بسیاری دارد.

دکمه sos یا درخواست کمک اضطراری GPS ها نجات دهنده جان شماست

با اینکه تمام ردیاب ها دارای یک سیمکارت برای عملکرد خود هستند، اما همه آنها دارای قابلیت تماس نیستند. برای رفع این مشکل ویژگی دیگری نیز در ردیاب های شخصی در نظر گرفته می شود که به نام دکمه s.o.s یا درخواست کمک اضطراری شناخته می شود.

ردیاب های جیبی به گونه ای طراحی شده اند که از روی ظاهر قابل تشخیص نبوده و دیگران نمی توانند از ردیاب بودن آن مطلع شوند. زمانی که در معرض خطر قرار دارید می توانید از دکمه درخواست کمک اضطراری ردیاب استفاده کرده و برای امنیت خود به دیگران اطلاع دهید.

تعیین محدوده حرکتی و منطقه امن با جی پی اس همراه

معمولا در تمام ردیاب ها و با استفاده از پنل ردیابی اختصاصی که پس از خرید در اختیار شما قرار می گیرد. با استفاده از پنل ردیابی می توانید محدوده مشخصی را تعریف کنید تا در صورت خروج و یا ورود به این محدوده توسط ردیاب به شما اطلاع رسانی شود.

برای مثال می توانید ردیاب را در کیف کودک، جیب افراد سالمند و یا افراد آلزایمری قرار دهید تا به محض خروج از محدوه ای مشخص، به شما اطلاع رسانی شود و پیگیری های لازم را انجام دهید.

خرید ردیاب جیبی اشخاص

از دیگر کاربرد های ردیاب های اشخاص می توانیم به موارد زیر نیز اشاره کنیم:

 • قابلیت استفاده در تمام نقاط دنیا
 • ابعاد بسیار کوچک و وزن کم
 • کارایی طولانی مدت پس از هر بار شارژ
 • قیمت مناسب
 • نظارت بر فعالیت فرزندان و سالمندان
 • تامین امنیت خانواده
 • زیر نظر گرفتن افرادی که دچار بیماری آلزایمر هستند
 • کنترل امنیت کودکان و نوجوانان
 • کنترل حیوانات خانگی
 • استفاده در گاوصندوق ها، کیف مدارک و چمدان ها

با خرید جی پی اس کوچک، خیالتان را برای همیشه آسوده کنید

ردیاب های جیبی در طرح های مختلفی تولید می شوند و حتی می توانید از آنها به عنوان یک دسته کلید و یا اکسسوری تزئینی استفاده کنید. هدف این طراحی جلب کمترین توجه در مواقع اضطرار است تا به راحتی امنیت خود را تامین کرده و به دیگران اطلاع دهید. برای خرید جی پی اس همراه و یا هر نوع ردیاب دیگر می توانید با شماره های اعلام شده تماس حاصل نموده و مشاوره های لازم را دریافت کنید. 

در پایان توصیه می کنیم که در هنگام خرید ردیاب به نکاتی مانند عملکرد ردیاب، مشخصات فنی، عمر و ظرفیت باتری، نوع جی پی اس، سایز و اندازه ردیاب، برند، پشتیانی قوی سرور و نرم افزار ردیاب توجه ویژه ای داشته باشید. در پایان پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات بیشتر مقاله ردیاب کابل شارژ اندروید را که در دسته ردیاب های شخصی است مطالعه کنید.

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
ردیاب جیبی چیست؟ بهترین کاربرد جی پی اس همراه در یک نگاه
4.4 از 48 رای

بهترین کاربرد ردیاب جیبی چیست؟

این ردیاب کاربرد های بسیاری دارد و شاید بهترین آن تامین امنیت فرزندان و مراقبت از افراد سالمند است.

ردیاب های جیبی چه امکاناتی دارند؟

ردیاب های جیبی و افراد دارای ویژگی های متفاوتی هستند که از جمله بهترین آنها باید به قابلیت شنود، دکمه درخواست کمک اضطراری و قابلیت مکالمه اشاره کنیم.

استفاده از ردیاب جیبی به چه کسانی توصیه می شود؟

استفاده از ردیاب جیبی اشخاص خصوصا به افرادی توصیه می شود که در مشاغل حساسی مانند آتش نشانی، کار معدن، نیروی پلیس و نیروهای یگان ویژه قرار دارند.

۱۶ دیدگاه برای “ردیاب جیبی چیست؟ بهترین کاربرد جی پی اس همراه در یک نگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

33 − 31 =

 1. Avatar
  المیرا سیادتان

  سلام منظورتون از جیبی اینه که سایزش کوچیکه؟
  کوجکترین اندازه ردیابتون چقدر هست سایز و وزنش؟

 2. Avatar

  من بچم رو می ذارم توی مهد ولی اعتماد کامل ندارم که به بچه چی یاد میدن و چطور باهاش رفتار می کنن
  سنش هم کمه و نمیتونه از گوشی استفاده کنه ولی با یدونه از این ردیاب شخصی دیگه خیالم راحت میشه
  خسته نباشید

 3. Avatar

  من یک عدد ردیاب جیبی میخوام لطفا تلفن یا آدرس رو مرحمت کنید جهت خرید

  1. شیرین رضایی
   شیرین رضایی

   سلام صادق عزیز
   لطفا با شماره های اعلام شده تماس بگیرید

 4. Avatar
  علی محمدی

  سلام یه دستگاه خیلی کوچک و با ماندگاری شارژ بالا میخوام به صورت مخفی تو کیف جاساز بشه ممنون میشم راهنمایی کنی

  1. شیرین رضایی
   شیرین رضایی

   سلام دوست عزیز
   پیشنهاد ما به شما خرید ردیاب شخصی است. اطلاعات بیشتر را در همین صفحه پیدا کنید.

 5. Avatar

  سلام . آیا امکان جا گذاری این ردیاب در پاشنه کفش برای بچه هایی که فرار از خانه میکنند هست ، یعنی با توجه به ابعاد و وزن و ضربات کفش با زمین ، قابل استفاده هست.

  1. شیرین رضایی
   شیرین رضایی

   سلام مازیار عزیز
   متاسفانه چنین امکانی وجود ندارد. مگر اینکه کفش فرزند شما بسیار بزرگ باشد

 6. Avatar

  سلام من از این ردیاب برای پسرم خریدم اما میخوام بدونم فقط میشه موقعیت اون لحظه رو نگاه کرد؟ مثلا پسرم ساعت 5 عصر اومده خونه من میتونم ببینم قبلش کجاها رفته یا فقط هر وقت بخام محل حضورشو بببینم باید برم تو پنل ؟

  1. شیرین رضایی
   شیرین رضایی

   سلام وقت بخیر
   خیر. شما می توانید مسیرهای پیموده شده را هم بررسی کنید.

 7. Avatar

  سلام میخواستم ببینم کیفیت شنود این ردیاب ها چطوره؟ مثلا وقتی تو کیف باشه بازم صدا خوب ضبط میشه؟

  1. شیرین رضایی
   شیرین رضایی

   سلام وقت بخیر
   بله ردیاب های کیفیت بسیار مطلوبی دارند. خیالتان از این مورد راحت باشد.

 8. Avatar

  ما از این ردیاب برای پدرمون که الزایمر داره استفاده می کنیم متسافانه گاهی اوقات ردیاب را برمیدارن از تو جیبشون ولی با یه طرفند یه جیب مخفی دوختیم و ردیاب اونجا جیاگزین کردیم و فقط موقع شستن لباسای بیرونش جیبو میشکافیم. خواستم این تجربه درمیان بزارم اگه دوست عزیزی این مشکل دارد، راه حلی ارائه داده باشم. حق نگهدارتان

  1. شیرین رضایی
   شیرین رضایی

   سلام وقت بخیر
   سپاس از بیان تجربه تان.

 9. Avatar

  سلام خسته نباشید
  پدر من پارکینسون دارن و متاسفانه خیلی از مواقع همه چیز رو فراموش می کنن. البته خودشون این مشکل فراموشی رو قبول ندارن و تمایل زیادی به بیرون رفتن و پیاده روی دارن. چندباری پیش اومده که توی خیابون مسیر برگشت به خانه رو گم کنن اما خوشبختانه چون گوشیشون همراهشون بوده تونستیم پیداشون کنیم. البته متاسفانه دفعه آخر گوشیشونم فراموش کردن بردارن و واقعا مشکلات زیادی برامون پیش اومد. به پیشنهاد کردن از ردیاب جیبی یا ردیاب سالمندان استفاده کنیم. می خواستم بدونم اندازه این ردیاب در چه حدیه؟ آیا میشه ردیاب مخفی رو توی لباس یا کفش پدرم بدون اینکه خودش متوجه بشه بزاریم؟ در ضمن این ردیاب ها چقدر شارژ نگه داری میکنه؟ و اینکه به جز من برادرام هم میتونن به اطلاعاتش دسترسی داشته باشن؟
  ممنون میشم راهنمایی کنین.

  1. شیرین رضایی
   شیرین رضایی

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   بسیاری از مشتریان ایران رهیاب با مشکل مشابه مشکل شما رو به رو هستند. ما به همه افرادی که به دنبال یک ردیاب جیبی مناسب سالمندان هستند استفاده از ردیاب شخصی را پیشنهاد می کنیم. این ردیاب ها سایز بسیار کوچکی دارند و شما می توانید ردیاب شخصی را در جیب پدر بزرگوارتان قرار دهید. اگر فکر می کنید احتمال گم شدن ردیاب وجود دارد، یک جیب مخفی درون شلوار یا کت تعبیه کنید و این ردیاب را در آنجا قرار دهید به این ترتیب احتمالا حتی پدر شما نیز متوجه وجود ردیاب مخفی نخواهد شد. این ردیاب ها به راحتی برای چند روز شارژ نگه می دارند. برای دسترسی اطراف مختلف به پنل نیز باید از قبل هماهنگی های لازم را انجام دهید. پیشنهاد می کنیم با شماره تلفن های 22410328-021 و 22171062 -021 تماس حاصل کنید تا همکاران ما راهنمایی بیشتری را در اختیار شما قرار دهند.

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328