ایران رهیاب Blog Archives

ردیاب دوچرخه، از کاربرد تا نحوه استفاده و نصب مخفی

ردیاب دوچرخه چیست

همیشه وقتی صحبت از تامین امنیت وسایل نقلیه به میان می آید افراد تنها به فکر امنیت خودرو و یا موتور سیکلت خود می افتند در صورتی که ایمن نگه داشتن وسایلی مانند دوچرخه ها که همیشه در معرض خطر سرقت قرار دارند مسئله مهمی است که نادیده گرفته می شود. در این میان ردیاب ها می توانند برای نگهداری دوچرخه یک دستگاه کاربردی به حساب بیایند. حالا اگر شما هم دوست دارید در مورد کاریرد و نحوه به کارگیری مسیر یاب و ردیاب دوچرخه اطلاع لازم و کافی کسب کنید، در ادامه این مقاله ایران رهیاب را همراهی کنید.

ردیاب دوچرخه چیست؟

ردیاب دوچرخه یک وسیله ساده و کاربردی است که برای مسیریابی و ردیابی از آن استفاده می شود. این وسیله کاربردی با یک اپلیکیشن و یک سیم کارت راه انداری می شود و اطلاعات کافی و لازم را برای موقعیت یابی دوچرخه به دست مالک می رساند.

استفاده از جی پی اس دوچرخه باعث می شود تا افراد علاوه بر استفاده از قفل و زنجیرهای امنیتی بتوانند از آن به عنوان یک ابزار کنترلی استفاده کنند و در صورت ربوده شدن وسیله خود به هر دلیل، راهی برای پیدا کردن آن داشته باشند.

زدیاب وچرخه چگونه کار میکند

چرا خرید جی پی اس دوچرخه اهمیت دارد؟

شاید در گذشته استفاده از دوچرخه تنها برای کودکان و نوجوانان کاربرد داشت و بزرگسالان از این وسیله تنها به منزله تفریح و ورزش استفاده می کردند اما این روزها به وفور شاهد تردد دوچرخه هایی در سطح شهر هستیم که از آن ها به عنوان وسایل حمل و نقل افراد استفاده می شود.

چرا از ردیاب دوچرخه استفاده کنیم

اما با وجود تغییر در سبک زندگی افراد و پر شدن شهر از دوچرخه سوارها، سارقین هم بیکار نمی مانند و به راحتی به فکر ربودن دوچرخه هایی که از امکانات امنیتی کافی برخوردار نیستند می افتند.

همین که اسم تامین امنیت وسایل نقلیه به میان می آید افراد فکر می کنند با قفل و زنجیرهای ساده می توانند کابوس سرقت را از سر سارقین دور کنند اما مسئله مهم این است که قفل  و زنجیر راه حل خوبی است اما کافی نیست و باید به فکر استفاده از ردیاب و جی پی اس ها افتاد. برای خرید این جی پی اس کوچک و کاربردی می توانید انواع قیمت ردیاب دوچرخه را در بازار ببینید و با توجه به بودجه و امکانات هر کدام یکی را انتخاب کنید. یکی از مهم‌ترین ویژگی های این ردیاب این است که می تواند به اندازه یک ردیاب جیبی کوچک باشد و تاثیری در نمای دوچرخه نخواهد داشت.

ردیاب دوچرخه چه کاربردهایی دارد؟

این روزها لزوم استفاده و به کار گیری از جی پی اس مانند یکی از نیازهای مهم افراد در بحث تامین امنیت به حساب می آید. اما وقتی حرف از خرید جی پی اس برای دوچرخه به میان می آید کاربردها و لزوم استفاده از آن پر رنگ تر از گذشته به چشم می خورد.

تامین امنیت دوچرخه ها در سطح شهر

شاید اولین و مهم ترین کاربرد استفاده از جی پی اس دوچرخه، به جهت تامین امنیت آن ها در مقابل سارقین به حساب بیاید. اگر شما از دوچرخه به عنوان وسیله حمل و نقل روزانه خود استفاده می کنید حتما با مشکلاتی از قبیل پارک کردن دوچرخه در محیط های غیرامن و حتی پیدا نکردن دوچرخه خود در محل پارک روبه رو شده اید. به همین خاطر ردیاب ها می توانند دستگاهی برای پایان دادن به نگرانی های شما باشند.

تامین امنیت دوچرخه با ردیاب و چی پی اس

با استفاده از ردیاب و شنود خودرو دوچرخه، می توانید به راحتی پس از پارک دوچرخه خود در خیابان، محل قرار گیری آن را در نقشه ذخیره کنید و اطلاع کافی در خصوص موقعیت دوچرخه خود در محل پارک شده داشته باشید.

دقت کنید که در صورت سرقت دوچرخه می توانید با استفاده از جی پی اس برای دوچرخه و قرار دادن اطلاعات آن به پلیس به راحتی دوچرخه خود را پیدا کنید.

مسیریابی سامانه های اجاره دوچرخه

حتما شما هم باجه های اجاره دوچرخه را در سطح شهر دیده اید؛ اما تا کنون این سوال برای شما هم پیش آمده که چطور سرقتی از این دوچرخه ها صورت نمی گیرد و به عبارتی این تعداد از دوچرخه ها چگونه کنترل می شوند؟

پاسخ این سوال خیلی ساده است زیرا کلیه دوچرخه های اجازه ای با یک ردیاب فندکی کوچک تحت کنترل قرار گرفته اند تا هیچ مشکلی برای دوچرخه ها به وجود نیاید.

جی پی اس ردیاب مسابقات دوچرخه سواری

یکی دیگر از مهم ترین کاربردهای استفاده از ردیاب برای دوچرخه ها در مسابقات دوچرخه سواری دیده می شود. کلیه دوچرخه های که در پیست های مسابقه قرار می گیرند با کمک یک جی پی اس ردیابی می شوند تا فرایند مسابقه بدون تقلب و انحراف مسیر شرکت کنندگان شکل گیرد.

ردیاب دوچرخه و کاربرد آن در پیست دوچرخه سواری

چگونه ردیاب را به صورت مخفی به بدنه دوچرخه نصب کنیم؟

حالا شاید برای شما هم این سوال ایجاد شود که اصلا چگونه می توان ردیاب را به صورت مخفی به بدنه دوچرخه نصب کرد بدون اینکه از ظاهر آن مشخص باشد؟ شما می توانید به راحتی یک ردیاب شخصی بدون نصب کوچک را داخل تیوپ چرخ ردیاب و یا زیر صندلی دوچرخه جاساز کنید به صورتی که هیچ کس به غیر از مالک از وجود ردیاب نصب شده اطلاع نداشته باشد.

چند وقت یک بار باید باتری ردیاب را شارژ کرد؟

وقتی که از ردیاب برای تامین امنیت خودرو استفاده می شود نگرانی بابت شارژ دستگاه نمی توان داشت زیرا ردیاب ها از منبع تغذیه باتری خودرو کمک می گیرند و هیچ وقت شارژ خود را از دست نمی دهند.

اما ردیاب دوچرخه باید چند وقت یکبار شارژ شود؟

مدت زمان نگهداری باتری ردیاب ها به نوع و مدل آن ها بستگی دارد و حتی برخی از ردیاب ها بدون باتری هم کار می کنند اما در حالت کلی باتری ردیاب ها قابلیت نگهداری شارژ از یک ماه تا یک سال را دارند.

آیا برای تامین امنیت دوچرخه جی پی اس کافی است؟

شاید با مطالعه این مقاله تا کنون به این نکته رسیده باشید که برای نگهداری و تامین امنیت دوچرخه تنها نصب ردیاب کفایت می کند در صورتیکه نصب ردیاب می تواند پاسخگوی نیاز شما پس از سرقت و کمک به پیدا کردن دوچرخه ربوده شده باشد.

پس دقت داشته باشید که برای تامین امنیت دوچرخه خود حتما استفاده از قفل و زنجیرهای مخصوص را در کنار نصب ردیاب برای دوچرخه خود جدی بگیرید.

تامین امنیت دوچرخه با قفل و زنجیر چرخ

خرید بهترین ردیاب دوچرخه مخفی از ایران رهیاب

در این مقاله کلیه اطلاعات را در خصوص معرفی ردیاب، نحوه عملکرد و کاربردهای استفاده از آن را به اطلاع شما رساندیم. شما می توانید در قسمت نظرات تجربیات خود را از استفاده از جی پی اس دوچرخه را با ما در میان بگذارید و یا برای خرید ردیاب دوچرخه و اسکوتر خود با شما 22410328 تماس بگیرید تا کارشناسان فروش ردیاب ایران رهیاب شما را برای خرید و انتخاب محصول مورد نیازتان همراهی کنند.

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
ردیاب دوچرخه، از کاربرد تا نحوه استفاده و نصب مخفی
4.3 از 38 رای

ردیاب دوچرخه چیست؟

ردیاب دوچرخه یک وسیله ساده و کاربردی است که برای ردیابی مسیر و تشخیص موقعیت جغرافیایی دوچرخه از آن استفاده می شود.

آیا نصب ردیاب دوچرخه و استفاده از آن به تخصص نیاز دارد؟

انواع مختلفی از ردیاب در بازار وجود دارند. اما اغلب ردیاب های جی پی اس دار دوچرخه نصب ساده ای دارند و برای استفاده از آن به تخصص نیازی نیست.

قیمت ردیاب دوچرخه چقدر است؟

قیمت ردیاب جی پی اس دار دوچرخه با توجه به امکانات دستگاه و ابعادش تعیین می شود. برای مشاهده انواع ردیاب مناسب دوچرخه از سایت دیدن کنید.

۲ دیدگاه برای “ردیاب دوچرخه، از کاربرد تا نحوه استفاده و نصب مخفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

 1. Avatar
  موسی حسینی

  سلام من برای موتورم ردیاب میخوام ولی دنبال یه ردیابم که بتونه صدا رو ضبط کنه. همچین چیزی داریم برای موتور؟

  1. شیرین رضایی
   شیرین رضایی

   سلام دوست گرامی
   ممنون از همراهی شما
   ما به شما خرید ردیاب مغناطیسی با قابلیت شنود رو پیشنهاد می کنیم. این محصول نصب بسیار ساده ای داره و برای انواع وسیله نقلیه هم مناسبه. همچنین قابلیت شنود مورد نظرتون رو هم داره.

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328