ایران رهیاب Blog Archives
ردیاب خودرو ماشین عروس

ردیاب ماشین عروس و ردیاب خودرو بنز

امروزه برگزاری مراسم پرزرق وبرق عروسی امری گریز ناپذیر و سخت برای جوانان به حساب می آید و این در حالی است که در اغلب مجالس هر دو طرف، یعنی میزبان و میهمان ناراضی از هزینه ی زمانی و مالی به خانه های خود باز می گردند.

البته مشکل گرفتن عروسی نیست بلکه حواشی است که به آن افزوده شده و عصری است که ما در آن زندگی می کنیم.

این حواشی شامل ساختن فیلم عروسی، گرفتن سالن، ماشین عروس، باغ و …. می شود و در این میان خانواده های هر دو طرف فشار زیادی را متحمل می شوند که این خود باعث میشود لذتی از شب عروسی نبرده و تنها به تمام شدن مجلس بی اندیشند.

این در حالی است که فلسفه و هدف این جشن شریک کردن آشنایان و اطرافیان در خوشحالی این زوج جوان از رسیدن به یکدیگر است و در گذشته نیز افراد با برگزاری این مراسم اغلب به همین هدف نایل می شدند چرا که هم انتظارها از مراسم پایین تر بوده و هم حواشی مراسم.

 

ردیاب خودرو ماشین عروس

اما چندی پیش از طرف یکی از کاربران ردیاب ایران رهیاب تماسی داشتیم که شغل ایشان کرایه خودرو برای مراسم عروسی است.

این روزها شرکت های اجاره خودرو با نصب ردیاب خودرو بر روی ماشین هایی که به مشتری واگذار میشوند هر لحظه مکان خودرو و سرعت و مقدار مسافت طی شده را از طریق سیستم ردیاب جی پی اس نظارت میکنند.

به نقل از این کاربر، یکی از زوج های جوان سراسیمه به محل کار ایشان مراجعه می کند و به اطلاع صاحب خودرو می رساند که در مقابل سالن آرایش همسرش خودرو بنز اجاره ای به سرقت رفته است.

می توان تصور کرد که این زوج جوان تحت چه فشار وصف ناپذیری قرار می گیرد، فشار بهم خوردن مراسم از یک جهت و فشار ربوده شدن خودرو ای گران قیمت از طرفی دیگر.

اما خوشبختانه صاحب خودروی کرایه ای ماشین خود را به یک از ردیاب های ایران رهیاب مجهز کرده بود و به سرعت با ارسال دستور خاموش کردن خودرو از راه دور به سیستم ردیاب، خودرو را خاموش کرده و به راحتی هر چه تمام تر از محل خودروی خود آگاهی پیدا کرد و پلیس فرد سارق را دستگیر کرد.

بدینگونه با کمک یک ردیاب ساده خودرو،یک شادی بزرگ به عم تبدیل نشد.

ایران رهیاب بزرگترین گروه فروش و پخش ردیاب خودرو و ردیاب شخصی در ایران

تلفن تماس: 22410328 -021

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
امتیاز شما به این محتوا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328