ایران رهیاب Blog Archives
ردیاب خودرو IR210

خرید ردیاب خودرو برای سمند

گاهی تاخیر ما در ایجاد امنیت،خسارت های جبران نا پذیری به بار می آورد و تنها برای ما پشیمانی و یک درس بزرگ به جا می ماند ،باید قدر داشته ها را دانست و برای حفظ آن ها تلاش کرد چرا که بخشی از خوشبختی ما همیشه در گرو داشته های اکنون ماست.

ایران رهیاب کسب رتبه اول فروش و خدمات سیستم های ردیاب خودرو و جی پی اس شخصی در ایران

تلفن های تماس :       22410328 – 021   و     22171062 -021

به نقل از یکی از تاکسی رانان، که چندی پیش خودروی او به سرقت رفت، او قصد خرید یک ردیاب خودرو از شرکت ایران رهیاب را داشته و در خرید این کالا ،دودل بوده و هر بار خرید ردیاب ماشین خود را به تاخیر می انداخته تا این که چند شب پیش که در خانه مشغول تماشای تلویزیون بوده متوجه ی صداهای مشکوکی می شود اما متاسقانه تا خودش را به درب منزل می رساند متوجه می شود خودروی او به سرقت رفته است.

ردیاب خودرو IR210

ردیاب خودرو مدل IR230 شرکت ایران رهیاب ، این قابلیت را دارد که به محضی که درب خودرو باز شود یا به خودرو ضربه وارد شود، توسط پیامک و تماس صاحب خودرو را سریعا متوجه کرده و به پای خودرو می کشاند.

همچنین این جی پی اس میتواند در صورت به سرقت رفتن خودرو سریعا با ارسال یک پیامک خودرو را خاموش کرده و تا زمان رسیدن صاحب خودرو روشن نشود.

اما همانطور که می دانیم برای کسانی که به حرفه ی حمل و نقل اشتغال دارند خودرو واسطه ی در آمد زایی است از این رو به طور منطقی تامین امنیت برای خودروی آنها امری ضروری است.

همانطور که میدانیم زمان برای مشاغلی از این دست به شدت مهم می باشد چرا که به مدت بیشتری که مشغول باشند شانس درامد زایی بیشتر می شود و از طرفی به هر میزان که از کار فاصله بگیرند درآمد آنها از بین میرود ،لحاظا نصب یکی از ردیاب های ایران رهیاب سبب تامین امنیت کامل خودرو و تسریع در پیدا کردن خودرو در صورت سرقت می شود.

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
خرید ردیاب خودرو برای سمند
4.3 از 3 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

57 + = 65

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328