ایران رهیاب Blog Archives

نکاتی طلایی در خرید جی پی اس، راهنمای خرید ردیاب خودرو

راهنمای خرید ردیاب خودرو

نکاتی طلایی در خرید ردیاب، راهنمای انتخاب ردیاب ارزان و مناسب

چرا باید به استفاده از یک ردیاب مناسب در زندگی روزره خود بپردازید؟ احتمالا این اولین سوالی است که در برخورد با ردیاب ها به ذهن شما می رسد. یا شاید به هزینه خرید فکر کنید و به به دنبال ردیاب ارزان قیمت و مناسبی باشید، اما هنوز هم برای انتخاب و تصمیم به خرید ردیاب مردد باشید. در ادامه این مقاله مهمترین دلایل برای خرید ردیاب و راهنمایی در انتخاب ردیاب ارزان و مناسب خودرو، افراد و حتی حیوانات را در اختیار شما می گذاریم. در ادامه راهنمای خرید ردیاب خودرو، همراه ایران رهیاب باشید. 

خرید ردیاب بهترین راه مقابله با تمام نگرانی های شماست

چه لزومی به استفاد و خرید یک ردیاب وجود دارد؟ در زندگی تمام انسان ها دارایی ارزشمندی وجود دارد که همیشه بابت آن نگرانی و دغدغه داریم. این دارایی می تواند وسایل مختلفی مثل اتومبیل، موتور سیکلت و حتی دارایی های ارزشمندی مانند طلا و جواهرات باشد. مهم تر از همه این وسایل سلامت جانی افراد اهمیت بسیار زیادی دارد. 

خرید ردیاب ارزان خودرو

موارد عنوان شده در یک دسته بندی کلی هستند اما همیشه دغدغه ای برای تامین امنیت و مراقبت از دارایی ها ارزشمند زندگی وجود دارد. والدین همیشه نگران سلامت فرزندان خود هستند، خصوصا اگر در شهری بزرگ زندگی کنند و یا فرزندشان توانخواه بوده و با مشکلاتی مانند اوتیسم یا سندروم داوون درگیری باشد.

به عنوان یک مالک شخصی یا مدیر یک شرکت حمل و نقل شما نیز برای تامین امنیت خودروهایتان دغدغه های بسیاری دارید و می دانید دیگر استفاده از دزدگیر ها چاره راه نیست. به احتمال بالایی بارها آگهی های بسیاری از گم شدن حیوانات خانگی نیز دیده اید. چاره راه چیست؟

1- با خرید ردیاب خودرو دیگر دغدغه ای ندارید

اگر تمام راه های امنیتی که در برخورد با چنین مشکلاتی به وجود آمده اند کارایی لازم را داشتند، طبیعتا نباید هیچ نگرانی دیگری باقی می ماند. پس مسلما در استفاده از انواع دزدگیر ها، بادیگارد های افراد، سیستم های هوشمند ضد سرق و موارد مشابه ضعف هایی وجود دارد و باید از نسل بعدی تکنولوژی های امنیتی یعنی ردیاب خودرو، اشخاص و یا حیوانات استفاده کنید.

خرید ردیاب ارزان

ردیاب ها دیگر ابزاری نظامی نیستند و فقط با دسترسی و مجوز های خاص در اختیار افراد قرار نمی گیرند. امروزه انواع ردیاب های مختلفی تولید می شوند که هریک دارای امکانات مختلفی هستند و بطورکلی ردیاب ها را می توان در سه دسته کلی جای داد:

 1. ردیاب خودرو
 2. ردیاب شخصی
 3. ردیاب حیوانات

مهمترین ویژگی در تولید و طراحی هر سه نوع ردیاب های معرفی شده مخفی بودن آنهاست. ردیاب ها به گونه ای طراحی می شوند که به غیر از مالک فرد دیگری متوجه وجود آن نشود. به همین دلیل امروزه تبدیل به یکی از بهترین ابزارهای امنیتی شده اند.

2- امکانات ردیاب ماشین، کنترل کامل بر امنیت دارایی 

همانطور که انتظار می رود ردیاب ها ابزاری برای رصد و پیدا کردن محل، موقعیت دقیق جغرافیایی و مسیرهای طی شده توسط انسان، وسایل نقلیه و یا حیوانات هستند. هر یک از ردیاب ها با توجه به نوع کاربردی که برای شان در نظر گرفته می شود دارای امکانات متفاوتی هم هستند.

خرید ردیاب حیوانات

برای مثال در ردیاب های شخصی قابلیت شنود و درخواست کمک اضطراری یا s.o.s ویژگی هایی بسیاری حیاتی و مهم اند. خصوصا اگر قصد کنترل فرزندتان را داشته باشید. یا یکی از اعضای خانواده شما توانخواه باشد و همیشه نگران باشید که در محیط بیرون از خانه اتفاق ناگواری برایش به وجود نیاید.

با استفاده از ردیاب ها برای حیوان خانگی تان می توانید در هر ساعتی از شبانه روز در هر جای دنیا به ردیابی و دریافت اطلاعات مکان یابی بپردازید. حتی می توانید برای حیوانات خود به استفاده از یک ردیاب شخصی هم بپردازید.

ویژگی های ردیاب مناسب برای افراد

3- ردیاب خودرو، جایگزینی مناسب برای دزدگیرهای هوشمند

به عنوان مالک یک خودرو به خوبی می دانید که همسو با افزایش انواع قفل ها و دزدگیر های خودرو روش هایی هم برای بازکردن و غیرفعال کردن آنها پیدا می شود. چرا؟ شاید مهمترین دلیل این است که چنین ابزارهایی قابل مشاهده هستند و تنها کاربرد هشدار دهنده دارند.

خرید ردیاب خودرو ارزان قیمت

اما این موضوع در مورد جی پی اس ها کاملا تفاوت دارد. با شنیدن واژه ردیاب، مخفی بودن دومین حدسی است که به ذهن می آید. هیچکس به غیر از شما از وجود ردیاب خودرو اطلاعی ندارد و سارق هرگز متوجه این موضوع نمی شود.

برخلاف دزدگیر ها و قفل ها که تنها ابزاری برای پیشگیری از سرقت هستند، ردیاب ها علاوه بر ایجاد شرایط پیشگیری رویکرد معتبری برای پیگیری خودروی به سرقت رفته نیز هستند. با خرید و نصب یک ردیاب خودرو آهنربایی می توانید در هرجای دنیا ماشین خود را پیدا کنید.

4- با یک ردیاب خودرو مناسب اتومبیل را از راه دور خاموش کنید

موارد عنوان شده تنها امکانات و قابلیت های ردیاب ها نیست. در ردیاب هایی که برای خودروها استفاده می شوند امکانات بیشتری هم وجود دارد. حتی برای جی پی اس هایی که به عنوان ارزانترین ردیاب خودرو شناخته می شوند می توانید به تعیین یک محدوده امن برای خودرویتان بپردازید. بدین صورت که وقتی خودرو از محدوده خاصی خارج شده و یا به آن وارد شد برای شما پیامک های اطلاع رسانی ارسال شود.

خرید ردیاب خودرو

همچنین در برخی از مدل های ردیاب که به عنوان ردیاب دیاگ خودرو شناخته می شوند، امکان خاموش کردن خودرو از راه دور تنها با ارسال یک پیامک برای شما وجود دارد. در پنل ردیابی هم امکان بررسی مسیر های طی شده، سرعت مجاز، میزان زمان توقف و حرکت و موارد مشابه نیز وجود دارد.

قیمت ردیاب خودرو چقدر است؟ 

قیمت ردیاب خودرو بسته به امکانات و تجهیزات نصب شده بر روی دستگاه متفاوت است. برخی دستگاه ها امکانات و تجهیزات پیشرفته تری را در اختیار کاربران می گذارند. البته در خرید ردیاب همیشه باید به نیازها و انتظارات خودمان از دستگاه توجه کنیم. در برخی موارد استفاده از یک جی پی اس ساده نیز می تواند ما را به هدف مان نزدیک کند. پیشنهاد می کنیم برای دیدن محصولات متنوع و اطلاع از قیمت ردیاب های ایران رهیاب به صفحه قیمت ردیاب مراجعه کنید. در این صفحه می توانید محصولات متنوع ایران رهیاب را مشاهده کنید. 

راهنمای خرید ردیاب خودرو، ایران رهیاب به شما پاسخ می دهد 

در این مقاله سعی کردیم به رایج ترین سوالات ممکن در باره خرید ردیاب خودرو پاسخ دهیم. اما احتمال می دهیم برخی سوالات هنوز در ذهن شما باقی مانده است. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای خرید ردیاب یا مشورت با کارشناسان ایران رهیاب با شماره 22410328-021 تماس بگیرید. کارشناسان با تجربه ایران رهیاب، اطلاعات دقیق و کاملی را درباره محصولات و ردیاب مناسب شما ارائه می کنند. 

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
نکاتی طلایی در خرید جی پی اس، راهنمای خرید ردیاب خودرو
4.3 از 62 رای

بهترین ویژگی ردیاب چیست؟

همانطور که انتظار می رود ردیاب ها ابزاری برای رصد و پیدا کردن محل، موقعیت دقیق جغرافیایی و مسیرهای طی شده توسط انسان، وسایل نقلیه و یا حیوانات هستند. هر یک از ردیاب ها با توجه به نوع کاربردی که برای شان در نظر گرفته می شود دارای امکانات متفاوتی هم هستند.

ردیاب خودرو تکنولوژی بهتری است یا دزدگیر های هوشمند؟

دزدگیر ها عموما ابزاری برای پیشگری از سرقت هستند و در صورت به سرقت رفتن خودرو دیگر کاربردی ندارند. اما با استفاده از ردیاب خودرو حتی پس از به سرقت رفتن می توانید برای پیدا کردن وسیله نقلیه خود اقدام کنید.

با ردیاب می توان خودرو را از راه دور خاموش کرد؟

در بین ردیاب های مورد استفاده برای خودروها، ردیاب دیاگ خودرو یکی از بهترین نمونه ردیاب هایی است که با استفاده از آن می توانید با ارسال یک پیامک خودرو را از راه دور خاموش کنید.

از کجا می توانیم ردیاب خودرو تهیه کنیم؟

برای تهیه انواع ردیاب خودرو می توانید صحفه اصلی ایران رهیاب مراجعه کنید. ایران رهیاب مرجع فروش انواع جی پی اس های اتومبیل و شخصی با بهترین امکانات و مناسب ترین قیمت در ایران است. 

۱۲ دیدگاه برای “نکاتی طلایی در خرید جی پی اس، راهنمای خرید ردیاب خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × = 6

 1. Avatar

  باسلام آیا امکان خاموش کردن خودرو از راه دور با استفاده از ردیابIR69 وجود دارد؟

  1. شیرین رضایی
   شیرین رضایی

   سلام ، به صورت پیشفرض این قابلیت را ندارد ، اما با اضافه کردن رله به این ردیاب میتواند فعال شود.
   هنگام خرید ردیاب IR69 حتما به همکاران بفرمایید که با خاموش کن نیاز دارید.هزینه رله اضافه حدودا 40 هزار تومان می باشد.

 2. Avatar

  سلام
  تفاوت ردیاب IR59 با مدل ir69 دقیقا در چیست ؟ زیرا در سایت بوضوح بیان نشده .
  ممنونم

  1. Avatar
   اسماعیل بدری

   سلام
   این دو مدل ردیاب علاوه بر قیمت در برخی امکانات نیز با یکدیگر تفاوت دارند. همچنین دارای ابعاد متفاوتی هستند و قطعات به کار رفته در آنها نیز دارای ویژگی های خاص خود هستند.

 3. Avatar
  سید علی دخیل علیان

  سلام . ببخشید من میخواستم بدونم که امکان این هست که با این جی پی اس لایو لوکیشن ساخت؟ درواقع سرعت ارسال از طریق gprs بالا باشه مثلا هر 5 ثانیه و انو به یک http ارسال کنه ؟؟؟ و اینکه امکان داره محتوای اون post طول جغرافیایی و عرض و یک ID متختص به همون ماژول باشه؟

  1. Avatar
   اسماعیل بدری

   سلام کاربر عزیز
   لطفا برای کسب چنین اطلاعاتی با شماره های قرارداده شده تماس حاصل نمائید. مشاورین ما آماده پاسخگویی به تمام سالات شما هستند.

 4. Avatar

  منظور از “توسط ردیاب در هر جای دنیا ماشین خود را پیدا کنید” چیست؟
  اگر در محدوده ای که خارج از سرویس سیم کارت باشه .( مثلا در طبقات زیرین پارکینگ طبقاتی یا مناطق کوهستانی ) میتواند انتقال دیتا داشته باشه؟

  1. شیرین رضایی
   شیرین رضایی

   با سلام
   خودرو اگر داخل پارکینگ بره مکان و مسیری که پیموده که به اونجا رسیده توی سایت ثبت شده و دقیقا دم در پارکینگ رو روی نقشه، به شما نشون میده ،
   واس همین حتی اگر آنتن دهی نداشته باشه مشکلی پیش نمیاد.در ضمن در بعضی مدل ها ردیاب ها اطلاعات رو از طریق لینک ماهواره ای
   به سرور ها میفرستن و نیازی به سیم کارت ندارن. واس همین کوهنورد ها و آفرود باز ها و حتی کشتی ها و محموله ای هوایی و …
   هم از همین مدل ها استفاده میکن
   ممنون بابت سوال خوب و مفیدتون آقای شمس
   طبق پیشنهاد مدیریت ، نظراتی که حاوی سوالاتی باشه که برای عموم مفید باشن ، به سوال کننده 20% تخفیف تو اولین خریدشون اهدا میشه.
   که اگر قصد خرید داشتین این موضوع رو با مدیر فروش در میون بزارین.
   موفق باشین

 5. Avatar
  سروش سرامی

  یه شرکت و یک تیم فوق حرفه ای با محصولات بسیار پیشرفته و عالی 🖒🖒🖒🖒🖒🖒
  سوالی در مورد تنوع ردیاب هاتون دارم. برای من که ردیاب ماشین میخوام و سیمکشی احتیاج ندارم چه نوع ردیابی باید بخرم؟ مثلا برا مادربزرگم که الزایمر داره ازتون خرید کردم اما نمیشه همون رو در ماشین هم استفاده کرد؟

  1. شیرین رضایی
   شیرین رضایی

   سلام دوست عزیز
   ممنون از اعتمادتون به تیم ایران رهیاب
   شما میتوانید از ردیاب اهنریابی و یا مگنتی برای خودرو خود استفاده کنید . اما برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره 02122410328 تماس بگیرید.

 6. Avatar
  سید محمد حسینی

  سلام قیمت به روز ir230 چنده؟

  1. شیرین رضایی
   شیرین رضایی

   سلام دوست عزیر
   پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از قیمت دقیق و همچنین راهنمایی بیشتر با شماره اعلام شده تماس بگیرید.

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328