ایران رهیاب Blog Archives

چرا باید روی هر آمبولانسی یک ردیاب قدرتمند نصب کرد؟

ردیاب آمبولانس

چرا باید روی هر آمبولانسی یک ردیاب قدرتمند نصب کرد؟

بشر با استفاده از تکنولوژی و فناوری به پیشواز آینده رفته و با تحلیل اطلاعات، اتفاقات و حوادث احتمالی را پیش‌بینی می‌کند. اما کم نیستند حوادثی که ناگهانی و به یک‌باره ما را غافل‌گیر می‌کنند. به همین دلیل راهکار پیشگیری بهتر از درمان است مطرح شد تا با امکانات موجود از اتفاقات و حوادث ناگهانی پیشگیری کنیم. برای مثال راننده آمبولانس در اکثر مواقع در اضطرار موقعیت به سر می‌برد؛ ماهیت کار آمبولانس خدمات‌رسانی پزشکی سریع است. به همین دلیل ممکن است آمبولانس با حوادثی روبه‌رو شود. به منظور پیشگیری از حوادث احتمالی پیشنهاد می‌شود که آمبولانس‌ها از ردیاب استفاده کنند. در این مقاله همراه ما باشید تا 4 دلیل مهم برای نصب ردیاب روی آمبولانس را به‌طور ویژه بررسی کنیم.

 

تعیین محدوده جغرافیایی برای آمبولانس

با ردیاب مسیر را کنترل و برای هر آمبولانس محدوده جغرافیایی خاصی را تعیین کنید!

فرقی ندارد ترافیک یا مسیر خلوت باشد، راننده آمبولانس باید بیمار را در سریع‌ترین زمان ممکن به نزدیک‌ترین درمانگاه و بیمارستان منتقل کند. اورژانس برای اینکه کنترل کاملی بر رفت و آمد‌های آمبولانس‌های خود داشته باشد باید از ردیاب استفاده کند. ردیاب به مسئول کنترل کمک می‌کند که از راه دور موقعیت دقیق جغرافیایی آمبولانس را ردیابی کند! این کار باعث می‌شود هم راننده زیرنظر و هم مسیر تحت کنترل مسئول ناوگان آمبولانس‌ها باشد. ردیاب یا همان جی پی اس همراه علاوه‌بر ارسال موقعیت دقیق جغرافیایی، گزارش دقیقی از سرعت و توقف خودرو نیز ارسال می‌کند.

هر راننده آمبولانسی موظف است در محدوده خاصی فعالیت و رانندگی کند؛ با استفاده از ردیاب می‌توانید محدوده جغرافیایی خاصی را برای آمبولانس تعیین کنید. چنانچه آمبولانس از محدوده مجاز تعیین شده عبور کند، برای مسئول کنترل، پیامک هشدار ارسال می‌شود. در این حالت مسئول کنترل می‌تواند علت خارج شدن آمبولانس از محدوده مجاز جغرافیایی را سریعاً پیگیری کند.

مکان درخواست کمک اضطراری برای آمبولانس با استفاده از ردیاب

اعزام نیروی کمکی در صورت نیاز؛ درخواست کمک اضطراری با ردیاب!

آمبولانس‌هایی که برای حوادث جاده‌ای اعزام می‌شوند ممکن است با اتفاقات پیش‌بینی ناشدنی روبه‌رو شوند. در حالتی راننده آمبولانس نیز شاید درگیر تصادف شود و نیاز به کمک فوری داشته باشد. در این حالت استفاده از ردیاب فندکی بسیار کاربردی است؛ چراکه روی ردیاب فندکی دکمه‌ای تعبیه شده که با فشار دادن آن رانند آمبولانس ‌می‌تواند درخواست کمک اضطراری کند. ردیاب فندکی بجز ردیابی و درخواست کمک اضطراری، دستگاه ضبط صدا مخفی برای ماشین نیز محسوب می‌شود. به‌طوری‌که در ردیاب فندکی میکروفون‌های قدرتمندی تعبیه شده است که صدای داخل کابین راننده را با کیفیت بالا شنود می‌کند. چنانچه آمبولانس با تصادفی نیز مواجه شود، مسئول کنترل از راه دور با شنیدن صدا‌های داخل کابین می‌تواند شدت حادثه را پیش‌بینی کند.

جلوگیری از سرقت آمبولانس؛ در سراسر ایران به‌صورت آنلاین و آفلاین آمبولانس را ردیابی کنید!

حادثه خبر نمی‌کند؛ هنگامی که آمبولانس به محل حادثه اعزام می‌شود یا زمانی که در پارکینگ است احتمال سرقت آن وجود دارد. اگر در آمبولانس از ردیاب استفاده شده باشد، چنانچه به سرقت برود در سریع‌ترین‌ زمان ممکن می‌توان خودرو را در سراسر ایران ردیابی و به کمک پلیس سارق را به دام انداخت. اگر برای تامین امنیت آمبولانس‌های بیمارستان فقط به دزدگیر یا قفل پدال و فرمان اکتفا کرده‌اید، سریع به فکر تهیه یک ردیاب استاندارد باشید. دزدگیر‌ها عملکرد بسیار ساده‌ای دارند و به راحتی توسط سارقان از کار میافتند! پس به منظور ردیابی سریع آمبولانس حتی پس از سرقت، هم‌اکنون به فکر تهیه یک ردیاب استاندارد باشید!

چنانچه آمبولانس به سرقت رفت ممکن است با استعلام خودرو سرقتی با شماره پلاک آن را پیدا کنید! چراکه سارق ممکن است در مسیر خود جریمه شود و دوربین‌های پلیس، خلاف‌های رانندگی را ثبت کرده باشد. با بررسی زمان و مکانی که سارق جریمه شده، یک قدم به پیدا کردن آمبولانس مسروقه نزدیک‌تر می‌شوید.

با ردیاب مشکلات فنی آمبولانس را از راه دور شناسایی کنید!

ردیاب با روشن شدن آمبولانس برای شما پیامک هشدار ارسال کند. چنانچه آمبولانس در طول مسیر، مدت طولانی را توقف باشد مسئول نظارت بر ناوگان حمل و نقل آمبولانس‌ها می‌تواند سریعاً مطلع شده و پیگیری‌های لازم را انجام دهد. در ادامه اگر مشکل فنی آمبولانس قابل رفع نباشد آمبولانس جدیدی را می‌توان جایگزین کرد تا مصدوم در سریع‌ترین زمان ممکن به اورژانس منتقل شود.

خرید ردیاب برای آمبولانس از ایران رهیاب

دقیق‌ترین ردیاب را از حرفه‌ای‌ترین شرکت خریداری کنید!

در این مقاله بررسی کردیم که چرا باید روی هر آمبولانسی یک ردیاب قدرتمند نصب کنیم. ردیاب به ما امکان می‌دهد که از راه دور نظارت کاملی بر آمبولانس داشته باشیم؛ همچنین ردیاب گزارش‌های دقیقی از سرعت و توقف خودرو، موقعیت جغرافیایی، مسیر‌های پیموده شده و ده‌ها گزارش دیگر را در اختیار ما قرار می‌دهد. با بررسی و تحلیل این گزارش‌ها می‌توان حتی به عملکرد راننده نیز پی برد و خلاف‌های رانندگی را از راه دور شناسایی کرد. در نهایت دسترسی به این امکانات با خرید یک ردیاب استاندارد امکان‌پذیر خواهد بود.

ایران رهیاب عرضه‌کننده انواع ردیاب خودرو، ردیاب شخصی پرسنلی و حیوانات در ایران است. چنانچه برای خرید ردیاب دقیق و استاندارد سوالی دارید با کارشناسان مجرب ایران رهیاب به شماره تلفن 22171062-021 تماس بگیرید. کارشناسان مجرب ایران رهیاب آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما کاربران عزیز هستند.

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
چرا باید روی هر آمبولانسی یک ردیاب قدرتمند نصب کرد؟
5 از 1 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 9 = 17

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328