ایران رهیاب Blog Archives

معرفی مزایا و کاربردهای ردیاب‌ها در حفظ امنیت گردشگران

ردیاب تور گردشگری

معرفی مزایا و کاربردهای ردیاب‌ها در حفظ امنیت گردشگران

سفر و گردشگری یکی از بهترین و جذاب‌ترین تفریح‌ها است که به روحیه انسان جلا می‌دهد. مکان‌هایی مثل جنگل‌ها، سواحل، طبیعت بکر و زیارتگاه‌ها محبوب‌ترین مکان‌ها برای استراحت و تفریح هستند. بسیاری از افراد سفر رفتن با تور را به گردشگری با خودروی شخصی ترجیح می‌دهند. همچنان که تجارت گردشگری در سراسر جهان در حال رشد است، چالش‌هایی هم برای این حوزه وجود دارد. مدیریت وسایل نقلیه متعدد، هماهنگی با گردشگران، تامین امنیت آن‌ها و مدیریت زمان از جمله چالش‌های تورهای گردشگری است. اما همه این مشکلات با استفاده از فناوری جدید ردیابی جی پی اس برطرف می‌شود. در این مقاله به بررسی کاربردها و ضرورت استفاده از ردیاب برای تورهای گردشگری می‌پردازیم.

پیدا کردن مسیر بهینه‌شده با استفاده از ردیاب خودرو؛ بهترین روش صرفه‌جویی در هزینه‌ها

سیستم ردیابی جی پی اس بهترین مسیرها را برای رسیدن به مقصد ارائه می‌دهد. این کار باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های غیرضروری سوخت می‌شود. برای رفتن به بعضی از مکان‌های تفریحی مثل آبشارها یا جنگل‌ها مسیرهای خطرناکی پیش روی افراد است. جی پی اس خودرو راه‌های امن برای رفتن به چنین جاهایی را به راننده پیشنهاد می‌دهد.

این سیستم‌ها تاریخچه سفر را ذخیره کرده و با توجه به این داده‌ها بهینه‌ترین مسیر را انتخاب می‌کند. بنابراین استفاده از ردیاب در خودروهای تورهای گردشگری به شما کمک می‌کند تا سفری ایمن و لذت‌بخش را تجربه کنید.

ردیاب برای تور گردشگری

استفاده از ردیاب، رضایت گردشگران را به ارمغان می‌آورد!

ردیاب‌های جی پی اس همه جزئیات سفر مثل توقف، زمان سفر، جایگاه‌های سوخت و پارکینگ را در مسیرهای خاص ذخیره کرده و نمایش می‌دهد. سرپرست تور با استفاده از این داده‌ها زمان رسیدن به مقصد را پیش‌بینی کرده و به افراد تور اطلاع می‌دهد. علاوه‌بر این، جزئیات مربوط به اقامتگاه‌ها، خدمات پزشکی، رستوران‌ها و استراحتگاه‌های بین راه در صفحه نمایش نشان داده می‌شود. بنابراین لیدر تور می‌تواند در صورت نیاز همه اطلاعات موردنیاز را به گردشگران بدهد.

استفاده از دستگاه شنود در خودروهای گردشگری از کاربردهای دیگر سیستم‌های ردیابی است. با نصب این دستگاه‌ها در اتوبوس یا ماشین تور امنیت مسافران را دوچندان می‌کنید و مشتریان بیشتری به دست می‌آورید.

تعیین محدوده برای وسایل نقلیه تور؛ یک راه عالی برای حفاظت از مسافران

جئوفنسینگ یکی از ویژگی‌های ردیاب‌های جی پی اس است که به تعیین محدوده برای اتومبیل‌ها کمک می‌کند. با استفاده از این ویژگی، زمانی که وسیله نقلیه از محدوده جغرافیایی فراتر می‌رود، هشدارهایی به سرپرست‌های تور ارسال می‌شود. قابلیت جئوفنسینگ را می‌توانید در پرفروش ترین ردیاب خودرو مشاهده کنید. با کمک سیستم‌های جی پی اس در تورهای گردشگری علاوه‌بر برقراری امنیت گردشگران، از وسایل نقلیه هم محافظت می‌شود و احتمال سرقت کاهش پیدا می‌کند.

ردیاب برای تورهای گردشگری

تشخیص مشکلات فنی خودرو و کمک‌رسانی به آن با کمک ردیاب‌های پیشرفته

ردیاب‌های خودرو اطلاعات دقیق و لحظه‌ای از مکان، مسیر طی‌شده و سرعت حرکت را گرفته و به مدیر تیم ارسال می‌کند. کسانی که امنیت مسافران را به عهده دارند، در صورت مشاهده توقف ناگهانی یا خارج شدن از مسیر فورا موضوع را پیگیری می‌کنند. این مزیت دقیقا مانند همان کاری است که نصب ردیاب روی آمبولانس انجام می‌دهد. یعنی در صورت بروز مشکل برای این ماشین، مسئول مربوطه در سریع‌ترین زمان ممکن، برای رفع مشکل اقدام می‌کند.

ثبت دقیق تاریخچه سفر با ردیاب‌های جی پی اس برای تورهای گردشگری

لیدرهای تورهای گردشگری اطلاعات دقیق سفرها از جمله تعداد توقف خودروها، سرعت حرکت، مسیر طی‌شده برای سفر و مکان‌های توقف را با استفاده از جی پی اس دریافت می‌کنند. با استفاده از این اطلاعات، مدیران می‌توانند رفتار راننده و نحوه رانندگی او را ارزیابی کنند. اطمینان از ایمنی سفرها، بهره‌وری کسب و کارها، حفظ امنیت مشتریان و دارایی‌های تورهای گردشگری از جمله مزایای استفاده از ردیاب برای سرپرستان تورها و گردشگران است.

ردیاب

ارسال اطلاعات و هشدارها برای کمک‌رسانی به تورهای گردشگری

با نصب ردیاب روی اتوبوس‌های گردشگری هشدارهایی مثل پایین بودن سوخت به مدیر تور ارسال می‌شود. همچنین یک دکمه SOS یا درخواست کمک‌های امدادی برای رانندگان در نظر گرفته شده است. با استفاده از این دکمه افراد می‌توانند در مواقع اضطراری مانند تصادف به مدیر هشدار دهند. در این صورت، مدیران برای کمک به مسافران و انجام اقدام‌های لازم برای نجات دادن آن‌ها سریع اقدام می‌کنند.

علاوه‌بر این، اگر خودرو به تعمیر یا سرویس نیاز داشته باشد، هشداری برای مسئول حفاظت از دارایی‌های تور ارسال می‌شود. تعمیر و نگهداری از وسایل نقلیه تور از بروز هرگونه مشکل در طول سفر جلوگیری کرده و امنیت و رفاه مسافران را تضمین می‌کند.

کنترل و دسترسی چندگانه؛ بهترین مزیت استفاده از ردیاب برای امنیت تورهای گردشگری

تورهای گردشگری باید همزمان امنیت مسافران، دارایی‌ها و خودروها را تامین کنند. مراقبت از همه این موارد از عهده یک نفر خارج است. به همین خاطر سیستم‌های ردیابی جی پی اس امکان دسترسی چندگانه را برای سرپرست‌های تورها فراهم می‌کنند. هر کاربر می‌تواند مدیریت قسمتی از کارها را به عهده بگیرد. به این ترتیب کارهای مرتبط با گردشگری بین چندین نفر تقسیم می‌شود.

ردیاب گردشگری

با ردیاب‌های ایران رهیاب، تور گردشگری خود را از دیگران متمایز کنید!

در این مقاله به بررسی کاربردها و ضرورت استفاده از ردیاب برای ایمن کردن تورهای گردشگری پرداختیم. همه کسانی که تور را برای سفر رفتن و تعطیلات خود انتخاب می‌کنند، به دنبال رفاه و امنیت هستند. آن‌ها می‌خواهند در کمال آرامش به تفریح بپردازند و ذهن خود را از دغدغه‌های زندگی رها کنند. بنابراین داشتن یک سفر ایمن اولویت آن‌ها برای انتخاب تور است.

اگر صاحب یک کسب و کار در حوزه گردشگری هستید، با خرید و استفاده از ردیاب برای خودرو و مسافران، بین خود و سایر تورهای گردشگری تمایز ایجاد کنید. ایران رهیاب با ارائه انواع محصولات و خدمات ردیابی و جی پی اس به شما کمک می‌کند تا امنیت تورهایتان را چندین برابر کنید.

شما از چه راه‌هایی برای تامین امنیت مسافران استفاده می‌کنید؟ تجربه‌هایتان را با ما و سایر مخاطبان مجله ایران رهیاب به اشتراک بگذارید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع محصولات ایران رهیاب و دریافت مشاوره به‌منظور خرید جی پی اس موردنیاز خود با شماره تلفن 02122171062 تماس بگیرید. کارشناسان فروش و مشاوران ایران رهیاب آماده پاسخگویی به همه سوالات شما در رابطه با خرید و چگونگی استفاده از ردیاب‌ها هستند.

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
امتیاز شما به این محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 8 = 56

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328