ایران رهیاب Blog Archives
ردیاب همراه مسافر

ردیاب همراه مسافر و ردیابی اشخاص در سفر

این روزها یکی از بزرگترین و پردرامدترین صنایع، صنعت گردشگریست.سالانه تعداد بسیار زیادی گردشگر خارجی وارد کشورمان میشوند که قصد دارند از صحراها تا جنگل های ایران را بازدید کنند.ایران کشوریست که در یک لحظه سال اختلاف دمایی سردترین و گرم ترین نقطه آن بیش از 50 درجه سانتی گراد بوده و یک گردشگر در طول سفر خود می تواند هم از اسکی در کوه های بر برف لذت برده و هم روز بعد از گرمای کویر های جنوب ایران لذت ببرد.

یکی از اصلی ترین نگرانی های شرکت های گردشگری ،رفت آمد توریست ها و تامین امنیت آنها می باشد. در صورتی که اتفاق ناگواری برای هر یک از گردشکران بیوفتد ، شرکت مسافرتی و حتی کشور ما زیر سوال رفته و آمار بازدید و سفر به ایران به شدت کاهش میابد.

ردیاب گردشگران و جی پی اس همراه توریسم

 اشخاصی که از خارج به ایران سفر میکنند بعضا کاملا با زبان انگلیسی اشنایی ندارند و همچنین بدون همراه قصد سفر و گردش در ایران را می کنند. در چنین مواقعی  با استفاده از ردیاب شخصی و  یا  ردیاب خودرو  ایران رهیاب می توان تمامی مسیرهای تردد گردشگران را کنترل کرد و با ردیابی آن ها توسط  جی پی اس  از آن ها محافظت کرد.

شرکت های گردشگری و خدمات مسافر می توانند  با استفاده  از دستگاه های ردیاب شخصی GPS   به بستگان توریست های  خود آرامش خاطر بدهند که در صورتی که شخص مورد نظر آنها در دسترس نبوده و اصطلاحا گم شود ، سریعا مکان آن ها را نقطه زنی کرده و تیمی را برای کمک به آن ها اعزام کنند.

 

ردیاب همراه مسافر

دستگاه جی پی اس قابل حمل ( همراه )

همچنین خانواده هایی که بچه های دانش آموز دارند ، در مواقعی که  بچه ها به سفر و اردو میروند  می توانند با خرید ردیاب شخصی و گذاشتن ردیاب در کیف کودکان خود ، لحظه به لحظه مسیر های حرکت آن هارا زیر نظر داشته و در صورتی که از دوستان خود جدا شوند سریعا مسوول مدرسه را با خبر کرده و به سمت آن ها هدایت کنن و از هر گونه مشکل  و خطر جلوگیری کنند.

ردیاب شخصی کودک

دستگاه ردیاب همراه گردشگر مجهز به جی پی اس 

ردیاب های ایران رهیاب بسیار کوچک و خوش دست بوده و از زبان های خارجی پشتیبانی می کنند.استفاده از آنها بسیار آسان می باشد. تمامی گردشگران خارجی با هزینه اندکی به راحتی می توانند ردیاب ها را از لیدر تور خود دریافت کنند.

آنها می توانند تمام مسیرهای رفت و آمد خود را ردیابی کنند.همچنین اگر خودرویی اجاره می کنند از ردیاب خودرو ی ایران رهیاب در اتوبوس ها استفاده کنند . ردیاب اتوبوس و ردیاب پرسنلی ایران رهیاب بهترین گزینه برای تامین امنیت گردشگران می باشد.

خرید جی پی اس همراه مسافر

ردیاب های گردشگری ایران رهیاب با استفاده از شبکه رومینگ می تواند در خارج از ایران هم کار کند.در هر کشوری می توان سیم کارت ردیاب را با سیم کارت آن کشور تعویض کرد و به راحتی درتمامی کشورهای دنیا فعال می شود.

گردشگران با استفاده از ردیاب ها می توانند کودکان و خانواده خود را کنترل کنند که در کشور خارجی اگر احیانا دچار حادثه شدند بتوانند سریعا اعلام خطر کنند و درخواست کمک کنند و ردیابی شوند.

ردیاب چمدان و ردیابی بار مسافر

همچنین مسافران خارجی و داخلی ، در صورتی که نگران گم شدن بار و یا چمدان خود هستند . میتوانند در طول سفر برای جلوگیری از این اتفاق یک دستگاه ردیاب چمدان را درون بار و وسایل خود جاسازی کرده و هر لحظه آن را ردیابی کنند و در صورتی که مسافر دیگری اشتباها چمدان آن هارا به دلیل شباهت با خود ببرد به راحتی آن را پیدا کنند.

ایران رهیاب بزرگترین شرکت تولید کننده و ارائه دهنده سیستم های ردیابی و ردیاب گردشگری و شخصی در خاور میانه تعداد معدودی نماینده فعال می پذیرد.

تلفن تماس با شرکت:22410328 -021

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
ردیاب همراه مسافر و ردیابی اشخاص در سفر
4.4 از 7 رای

۲ دیدگاه برای “ردیاب همراه مسافر و ردیابی اشخاص در سفر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 47 = 48

 1. Avatar
  توحید رهگشای

  محتوای متن بسیار عالی و مفید تهیه شده بود.
  از نویسنده بابت اطلاعات مفید و سودمند سپاس گذارم.
  البته برخی ایرادات نگارشی در متن وجود داشت. از جمله بندی و افعال خوبی استفاده نشده بود که البته مورد مهمی نیست.
  ممنون

  1. شیرین رضایی
   شیرین رضایی

   خواهش میکنم جناب رهگشای ، امیدواریم توانسته باشیم جواب سوالات و ابهامات شما رو با ارایه این مطلب داده باشیم

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328