ردیاب خودرو
ردیاب شخصی ردیاب در توریسم و ردیابی گردشگران

ردیاب در توریسم و ردیابی گردشگران

ردیاب شخصی در صنعت گردشگری و ردیابی توریسم

این روزها یکی از بزرگترین و پردرامدترین صنایع، صنعت گردشگریست.سالانه تعداد بسیار زیادی گردشگر خارجی وارد کشورمان میشوند که قصد دارند از صحراها تا جنگل های ایران را بازدید کنند.

یکی از اصلی ترین نگرانی های شرکت های گردشگری ،رفت آمد توریست ها وتامین امنیت آنها می باشد.

با استفاده از ردیاب های شخصی و ردیاب خودرو ی ایران رهیاب می توان تمامی مسیرهای تردد گردشگران را کنترل کرد و با ردیابی آن ها توسط    جی پی اس های ایران رهیاب از آن ها محافظت کرد.

tourism radyab

ردیاب های ایران رهیاب بسیار کوچک و خوش دست بوده و از زبان های خارجی پشتیبانی می کنند.استفاده از آنها بسیار آسان می باشد.

تمامی گردشگران خارجی با هزینه اندکی به راحتی می توانند ردیاب ها را از لیدر تور خود دریافت کنند.

آنها می توانند تمام مسیرهای رفت و آمد خود را ردیابی کنند.همچنین اگر خودرویی اجاره می کنند از ردیاب خودروی ایران رهیاب در اتوبوس ها استفاده کنند.ردیاب اتوبوس و ردیاب پرسنلی ایران رهیاب بهترین گزینه برای تامین امنیت گردشگران می باشد.

ردیاب های گردشگری ایران رهیاب با استفاده از شبکه رومینگ می تواند در خارج از ایران هم کار کند.در هر کشوری می توان سیم کارت ردیاب را با سیم کارت آن کشور تعویض کرد و به راحتی درتمامی کشورهای دنیا فعال می شود.

گردشگران با استفاده از ردیاب ها می توانند کودکان و خانواده خود را کنترل کنند که در کشور خارجی اگر احیانا دچار حادثه شدند بتوانند سریعا اعلام خطر کنند و درخواست کمک کنند و ردیابی شوند.

ایران رهیاب بزرگترین شرکت تولید کننده و ارائه دهنده سیستم های ردیابی و ردیاب گردشگری و شخصی در خاور میانه تعداد معدودی نماینده فعال می پذیرد.

تلفن تماس با شرکت:22410328 -021

ردیاب در توریسم و ردیابی گردشگران