ایران رهیاب Blog Archives

ساعت ردیاب کودک جدیدترین تکنولوژی ساعت‌های هوشمند

ساعت ردیاب کودک

ساعت ردیاب کودک جدیدترین تکنولوژی ابزارهای امنیتی است

مراقبت از کودکان بزرگترین نگرانی تمام پدر و مادر هاست، خصوصا اگر فرزند شما به سنی رسیده باشد که به تنهایی از خانه بیرون می رود. لذا والدین همواره به دنبال راه هایی برای تامین امنیت فرزندان خود هستند تا حتی در ساعات بیرون از خانه هم مراقب فرزند خود باشند. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی و اختراع ابزارهایی جدید نظیر ردیاب، این مشکل نیز به سادگی قابل رفع شده است. در ادامه با معرفی بهترین ساعت ردیاب کودک به عنوان یکی از بهترین تکنولوژی های روز دنیا برای تامین امنیت کودک با ایران رهیاب همراه باشید.

خرید ساعت ردیاب کودک

ساعت ردیاب کودک چیست؟

قبل از هرچیزی اجازه دهید توضیح دهیم که جی پی اس چیست و چه کاربردی دارد ؟ ردیاب یا سیستم موقعیت یابی جغرافیایی یک سیستم هدایت ماهواره ای است که در هر مکان و آب و هوایی باشید، می توانید به خوبی موقعیت خود را پیدا کنید. اولین ماهواره سیستم مکان یابی یا Global Positioning System  در سال 1978 در مدار زمین قرار گرفت. سیستم GPS اولین بار در سیستم های نظامی استفاده می شد. در سال 1980 کم کم عموم مردم هم از این جی پی اس استفاده کردند.

دقت بالای سیستم و جهانی بودن ماهواره جی پی اس و همچنین دسترسی این سیستم که در طول 24 ساعت شبانه روز فعال است. موجب شده است که وسیله های دیگری هم مانند ساعت ردیاب کودک ساخته شود. اما ساعت ردیاب کودک چیست؟ ساعت ردیاب همانند ساعت های دیگر است اما درون آن از جی پی اس به هدف کاربرد به عنوان ردیاب کودک استفاده شده است. بدین صورت می توانید موقعیت کودک خودتان را براحتی پیدا کنید. 

چرا از ساعت هوشمند ردیاب کودکان استفاده کنیم؟

استفاده از ساعت جی پی اس کودک بیشتر برای تعیین موقعیت کودک شما است و در هر ثانیه به والدین کودک گزارش می دهد که فرزندنشان در کجا قرار دارند. اما باید این موضوع را بگوییم که ساعت ردیاب برای کنترل کردن کودکانتان نیست، بلکه تنها برای کمک به آنها در یک شهر شلوغ است.

ساعت ردیاب یکی از چند صد نوع موقعیت یابی است که در بازار وجود دارد. اما به دلیل اینکه قرار است از کودکان محافظت کند کمی حساس تر بوده و با دقت بالایی ساخته شده است.

خرید ردیاب مخفی کودک

ساعت جی پی اس دار کودک چگونه کار می کنند؟

ساعت ردیاب کودک مبتنی برماهواره های جی پی اس است که با حساسیت بالایی ساخته شده است. تکنولوژی هایی بسیار قوی در ساعت کودک به کار برده شده است که فرآیند موقعیت یابی و گزارش دهی را با کمترین خطا انجام می دهد.

تمام فرآیند ردیابی و محل کودک در سرور و پنل ردیابی ساعت نمایش داده می شود. برای مثال می توانید پس از خرید ردیاب کودک به پنل ردیابی وارد شوید و از محل دقیق کودک خود مطلع شوید. همچنین به دلیل استفاده از فناوری ردیابی آنلاین و نصب سیمکارت برروی ردیاب فرآیند موقعیت یابی به صورت لحظه ای انجام می شود.

معرفی بهترین نوع ردیاب کودک در بازار ایران

ردیاب های مورد استفاده برای کودکان همانند دزدگیر جی پی اس انواع و اقسام گوناگونی دارند. همین موضوع موجب شده است در بازار به سادگی ساعت مورد علاقه کودک تان را خریداری کنید. در ادامه  قرار است در مورد بهترین ساعت ردیاب کودک صحبت کنیم.  وابسته به نیاز و امکانات مورد انتظارتان از ردیاب، برا خرید ردیاب کودک اقدام نمائید.

ساعت هوشمند ردیاب کودک، جذاب ترین نوع ساعت برای کودکان

طراحی ردیاب به شکل ساعت ‌‌ذوق و اشتیاق استفاده از آنرا در کودکان چند صدبرابر می کند. از نظر امکانات ردیاب ساعت امکانات بیشتری نسبت به دیگر موقعیت یاب ها دارند. همچنین طراحی جذابی برای ردیاب در نظر گرفته شده است تا کودک شما نیز از داشتن آن لذت ببرد.

ساعت ردیاب کودک چیست؟

ردیاب شخصی، بهترین همراه برای کودکان

عده ای از کودکان هم هستند که هیچ علاقه ای به ساعت ندارند و اصلا قبول نمی کنند وسیله ای را به دور مچشان ببندند. برای هر مشکلی یک راه حلی وجود دارد! ردیاب شخصی یکی از همان راه حل های هست که می تواند به کودک شما کمک کند. ردیاب شخصی بیشتر شبیه یک موبایل کوچک است که درون کیف یا جیب کاپشن قرار می گیرد.

این احتمال وجود دارد که ردیاب در هر لحظه کنار کودک شما نباشد و موقعیت دقیقی به شما گزارش ندهد. در این حالت باید تلاش کنید کودکتان به ساعت مچی ردیاب کودکان عادت کنند یا به آنها زیاد یادآوری کنید که ردیاب را هیچ گاه از خود جدا نکند.

ساعت هوشمند ردیاب کودک چه ویژگی هایی دارد؟

هر وسیله‌ای ویژگی های منحصر به فرد خودش را دارد و ساعت ردیاب هم از این قاعده مستثنی نیست. بهترین امکانات و ویژگی های ساعت مچی ردیاب کودکان در ادامه آورده شده اند:

1- امکان برقراری تماس با استفاده از ساعت ردیاب کودک

داخل تمام ساعت های ردیاب کودکان می توانید یک سیم کارت قرار دهید تا در مواقع ضروری همانند زمین خوردن یا کودک مسیری را اشتباه رفته باشد با شما تماس بگیرد. ساعت ردیاب یک حافظه ای داخلی دارد که می توانید شماره های تماس مهم در دفترچه تلفن ذخیره کنید. همچنین با قراردادن حافظه داخلی با ظرفیتی مناسب در ردیاب، می توانید شماره های مهم را درون دفترچه تلفن دستگاه ذخیره کرده و در اختیار فرزند خود قرار دهید.  

قیمت ساعت ردیاب کودک

بهترین ویژگی دستگاه ردیاب این است که به غیر از شماره های ذخیره شده در ردیاب، امکان برقراری تماس با شماره های دیگر وجود ندارد.

2- موقعیت یابی لحظه ای یا Real-time

یکی از بهترین ویژگی های ساعت ردیاب این است که می توانید در هر لحظه و ثانیه موقعیت کودک خود را شناسایی کنید. حتی اگر فرزند شما با دوستانش به مسافرت رفته باشد می توانید متوجه شوید کودک تان دقیقا کجاست و مشکلی برایش بوجود نیامده باشد. در حقیقت امکان ردیای در تمام نقاط کشور با استفاد از ردیاب کودک وجوددارد.

4- شنیدن صدای محیط از راه دور 

بهترین ویژگی ساعت مچی ردیاب کودکان این است که با فشردن یک دکمه بروی برنامه نصب شده گوشی خودتان به سادگی می توانید صدای محیط را گوش بدهید و از سلامت و آسایش کودک خود مطلع شوید.

5- سیستم تعیین محدوده حرکتی

یک برنامه عالی که ساعت های ردیاب دارند این است که می توانید مسیر مدرسه کودک خود را تعیین کنید. درصورتی که کودک شما از مسیر خارج شود در سریعترین زمان ممکن به شما اطلاع دهد. این ویژگی در تمام ردیاب ها وجود دارد و به نام تعیین محدوده امن شناخته شده است.

6- هشدار دهنده تمام شدن باطری

اگر در هر لحظه باطری گوشیتان کم شود در کمترین زمان به شما هشدار میدهد و این می تواند موجب شود تا مشکلی برای شما بوجود نیایید.

ساعت ردیاب کودک ارزان

بهترین ساعت ردیاب را برای کودکتان خریداری کنید

 مهم ترین کاربرد ساعت ردیاب برای کودکان اوتیسم یا کودکان بیش فعال است. چراکه چنین کودکانی نیاز به مراقبت بیشتری دارند و مسلما نگرانی های بیشتری برای خانواده ها به وجود می آورند.

تکنولوژی بکار رفته در این مدل ردیاب ها دقیقا مشابه با نمونه بکار رفته در دزدگیر ماهواره‌ای خودروهاست. همین موجب می شود که در دقیق ترین و بهترین کیفیت ممکن طراحی و تولید شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر و اقدام به خرید ساعت ردیاب کودک و انواع ردیاب ها می توانید با شماره های اعلام شده تماس حاصل نموده و مشاوره لازم برای خرید ردیاب را دریافت نمایید.

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
ساعت ردیاب کودک جدیدترین تکنولوژی ساعت‌های هوشمند
4.5 از 8 رای

ساعت ردیاب کودک چه مزایایی دارد؟

این نوع از ردیاب با داشتن ظاهری کاملا مشابه با ساعت های معمولی به هیچوجه باعث جلب توجه نمی شود. به همین دلیل در صورتی که فردی اقدام به دزدیدن کودک شما کند، متوجه وجود ردیاب نخواهد شد. به همین ترتیب می توانید امنیت کودک خود را به بهترین نحو ممکن تامین کنید.

دقت مکان یابی ساعت ردیاب کودک چقدر است؟

با توجه به اینکه بهترین نوع از تکنولوژی های ممکن برای تولید ردیاب ساعت کودک استفاده شده است، دقت مسیریابی این نوع از جی پی اس ها در حد 1 متر می باشد.

ساعت ردیاب کودک چه امکاناتی دارد؟

این نوع از ردیاب به عنوان ساعت کودک دارای امکان برقراری تماس صوتی است. البته تنها با شماره های ذخیره شدن در دستگاه می توان تماس گرفت. همچنین قابلیت شنود نیز برروی دستگاه قرار داده شده است تا در صورت نیاز بتوانید صدای محیط اطراف کودک خود را بشنوید.

۶ دیدگاه برای “ساعت ردیاب کودک جدیدترین تکنولوژی ساعت‌های هوشمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

40 + = 49

 1. Avatar
  اذر رجبی

  سلام روز بخیر
  برای دختر 7 سالم ردیاب میخوام. برای زمانهایی که میره مدرسه و میاد. میشه راهنمایی کنید کدوم مدل قیمت ردیابش مناسب تر هست و وزن کمی داره؟ برای نقاط کور هم جی پی اس پاسخگو هست؟

  1. شیرین رضایی
   شیرین رضایی

   سلام دوست عزیز
   پیشنهاد ما برای دختر شما ردیاب شخصی پرسنلی است. که با نصب پنل ردیاب میتوانید موقعیت فرزندتان را ببینید. 37 گرم وزن دستگاه است. با توجه به مدت زمان شارژ قیمت های متفاوتی دارد. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید ردیاب میتوانید با شماره 02122410328 تماس بگیرید.

 2. Avatar
  بهناز ابهری

  به نظرم این مدل ردیاب جذاب ترین ردیابیه که میشه برای بچه ها استفاده کرد. من قبلا برای پسرم ردیاب شخصی گرفته بودم که به کیفش وصل بود ولی چون دائم برای مدرسه و باشگاه و کلاسای دیگه عوض میکرد کیفشو خیلی برام کاربردی نبود. ولی این ساعتو دیگه اگه بگیرم براش مطمئنا همه جا میبره.
  فقط سوالی که داشتم ازتون اینه که این مدل ردیاب هم به اندازه‌ی ردیاب شخصی دقیق هست و برد خوبی داره؟ میشه برای مسافت های مختلف ازش استفاده کرد؟ چون پسر من برای کلاساش جاهای مختلف میره میخوام همه جا در دسترس باشه.

  1. شیرین رضایی
   شیرین رضایی

   سلام دوست عزیز
   ردیاب های ساعتی از نظر کودکان هم جذابیت های زیادی دارد و خیال والدین را از امنیت کودکان راحت می کند. این ردیاب ها به اندازه ردیاب های شخصی بدون نصب دقیق هستند و برد خوبی هم دارند. هرچند ردیاب شخصی به دلیل تکنولوژی اختصاصی قابل اعتماد تر است اما ساعت ردیاب کودک نیز می تواند گزینه خوبی برای کودکان بازیگوش باشد.

 3. Avatar

  سلام ببخشید من میخوام برای دختر 5 سالم ردیاب بگیرم. مدل های مختلف ردیاب های شما رو هم دیدم و از این مدل از این ساعت ردیاب بیشتر از همه خوشم اومد چون بچه متوجهش نمیشه و حس بدی هم براش نداره.
  حالا یه سوال دارم. این ساعت امکاناتی مثل بقیه ساعت های هوشمند رو هم داره یا فقط صرفا ردیابه و امکان تماس داره؟ چون بچه ها خیلی کنجکاون و اگه مثل بقیه ساعت های عادی نباشه مشکوک میشن!!

  1. شیرین رضایی
   شیرین رضایی

   سلام خانوم پریا عزیز
   برای کودکان خردسال استفاده از ساعت ردیاب کودک گزینه بسیار خوبی خواهد بود. کودکان ارتباط خوبی با یک ساعت زیبا با طراحی کودکانه برقرار می کنند و از این بابت مشکلی پیش نخواهد آمد. ساعت ردیاب کودکان خردسال به اندازه یک ساعت هوشمند تکنولوژی پیشرفته ای ندارد اما امکانات پایه مانند برقرار تماس چند نرم افزار کاربردی و سینک شدن با گوشی در این ردیاب ها دیده می شود.

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328