ایران رهیاب Blog Archives
ردیاب مخفی

ردیاب مخفی شخصی و ردیابی اشخاص

آنچه باید درباره ردیاب شخصی کودکان بدانید!

در این مقاله توضیحاتی در مورد روش های استفاده از ردیاب مخفی شخصی برای حفاظت از کودکان داده میشود.چنان چه تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر دارید می توانید با شماره زیر تماس گرفته و اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

ایران رهیاب،بزرگترین ارایه دهنده ردیاب مخفی اشخاص در ایران

22410328 -021 و 22171062-021

آیا می‌دانستید بر اساس آمار منتشر شده توسط FBI در هر 40 ثانیه یک کودک در آمریکا گم می شود؟

برای والدین هیچ چیز بدتر از این نیست که فرزندشان را گم کنند و ندانند که کودک دلبندشان در کجا و در چه شرایطی قرار دارد. این دغدغه در موقعیتهای مختلف مثل مسیر مدرسه، پارکها و شهربازی‌های پر ازدحام، مراکز خرید و مانند آن ایجاد می‌شود و تاکنون والدین جز همراه داشتن نگرانی و استرس راهکار دیگری نداشته‌اند.ردیاب شخصی کودک

فناوری جی پی اس و ردیاب

از خوبیهای دوران ما این است که در عصر فناوری زندگی می‌کنیم و فناوری جی پی اس و ردیاب راهکارهای نوینی را پیش روی والدین قرار داده است. ردیاب مخفی شخصی وسیله‌ای است که در مدلهای مختلفی تولید شده و با استفاده از فناوریهای پوشیدنی می‌توان به راحتی از آن برای کودکان استفاده نمود. کافی است وقتی کودکتان را به مدرسه می‌فرستید و یا قرار است به یک شهربازی شلوغ بروید از این ردیاب ها استفاده نمایید. در این حالت حتی اگر فرزندتان پیش چشمان شما نباشد می‌توانید موقعیت او را بر روی نقشه مشاهده نمایید. حتی امکان حرف زدن با کودک فراهم است و در هنگام گم شدن می‌توانید به او بگویید بدون نگرانی در همان نقطه بماند و شما دقایقی دیگر پیش او خواهید بود.

به این نکته هم باید اشاره کنیم که این فناوری مخالفانی هم دارد که معتقدند استفاده از ردیاب مخفی باعث وابسته‌ شدن کودکان به والدین می‌شود و در صورت گم شدن خودشان تلاشی برای مواجهه درست با این مساله نخواهند کرد اما در مقابل موافقان این فناوری بر این اعتقادند که با آموزش مناسب به کودکان می‌توان این مساله را بر طرف نمود. ضمنا در صورتی که والدین بخواهند می‌توانند تا سن مورد نظرشان در مورد استفاده از فناوری ردیاب مخفی با کودکشان سخن نگویند و از آن به طور محرمانه استفاده کنند.

ردیاب مخفی کودکان آرامش را به شما هدیه می دهد.

اطلاعات بیشتر : 22410328- 021

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
ردیاب مخفی شخصی و ردیابی اشخاص
3.5 از 2 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

24 − 22 =

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328