ایران رهیاب Blog Archives

آشنایی با نحوه عملکرد ردیاب پلیس

همه چیز را درباره ردیاب پلیس بدانیم

آشنایی با نحوه عملکرد ردیاب پلیس

استفاده از ردیاب و مکان‌یاب در زندگی روزمره بسیاری از ما به یک عادت تبدیل‌شده است. کافی است برای رسیدن به یک مکانی که از قبل نرفته‌ایم از نرم‌افزارهای مسیریاب در تلفن همراه خود استفاده کنیم. در کمتر از یک دقیقه اطلاعات موردنیاز درباره مدت‌زمان مسیر و ترافیک را برای ما نشان می‌دهد. اما ردیاب‌ها استفاده دیگری هم دارند که تأمین امنیت وسایل گران‌قیمت مانند ماشین،‌ موتورسیکلت، لپ‌تاپ و وسایل قیمتی مانند طلا است.

البته ردیاب‌های شخصی هم یک دستیار زبردست برای کنترل و مراقبت از کودکان و سالمندان به شمار می‌رود. یکی دیگر از انواع جی‌پی‌اس، دستگاه ردیاب پلیس است که می‌خواهیم به‌طور کامل درباره نحوه عملکرد این وسیله تخصصی و حرفه‌ای صحبت کنیم.

جی پی اس پلیس، وسیله‌ای قدرتمند برای نجات قربانیان

نقش ردیاب پلیسی در حفاظت و مدیریت نیروهای پلیس

مهم‌ترین وظیفه اداره پلیس تأمین امنیت جامعه است و برای رسیدن به این هدف باید قبل از هر اقدامی باید امنیت نیروهای خود را تأمین کند. ردیاب‌های پلیس که مجهز به سیستم   GPS آنلاین هستند در زمان پیگیری مجرمین محل وقوع جرم و مسیر حرکت ماشین پلیس را به مراکز کنترل اطلاع می‌دهد. با همین عمل به‌ظاهر ساده، نیروی‌های انتظامی و پلیس می‌توانند از افسران و مأموران خود محافظت کنند.

برخی از ردیاب‌های پلیسی مجهز به دستگاه شنود هم هستند و تأثیر بیشتری در تأمین امنیت نیروهای پلیس دارند. یکی دیگر از عملکردهای دستگاه جی پی اس آنلاین برای پلیس‌ها مشخص کردن مسیر در زمان تعقیب مجرمین است. پلیس‌ها با استفاده از جی‌پی‌اس‌های پیشرفته در طول مدت تعقیب‌وگریز از مسیر منحرف یا گم نمی‌شوند.

ردیاب پلیسی وسیله‌ای قدرتمند برای نجات جان افراد

گاهی اوقات نیروهای پلیس برای محافظت از جان افراد که در پرونده‌های مهم نقش دارند از ردیاب‌ پلیسی حرفه‌ای استفاده می‌کند. یک دستگاه جی پی اس به‌راحتی مسیر رفت‌و‌آمد شاهدین و مطلعین پرونده‌های جنایی یا هر پرونده دیگری را در اختیار پلیس قرار می‌دهد. اداره پلیس با نظارت بر گزارش‌های دستگاه ردیاب از وضعیت این افراد مطلع شده و از آن‌ها محافظت می‌کند. همچنین یکی دیگر از استفاده‌های دستگاه ردیاب برای محافظت از جان افرادی است که در معرض آدم‌ربایی و گروگان‌گیری قرار دارند. نیروهای پلیس معمولاً برای محافظت از افراد سرشناس،‌ فرزندان خانواده‌های ثروتمند و افراد نابغه از دستگاه ردیاب پلیس استفاده می‌کنند.

قابل ذکر است که محافظت از جان کودکان وظیفه همه خانواده‌هاست. هر خانواده‌ای با در نظر گرفتن بودجه مناسب می‌تواند اقدام به خرید ردیاب کند و بیشتر از همیشه از فرزند خود محافظت کند. ردیاب‌های شخصی که برای محافظت از کودکان و سالمندان است به ردیاب‌های جاسوسی معروف شده‌اند. با خرید جی پی اس مخفی و کوچک در همه لحظه‌ها از کودکان خردسال خود مراقبت کنید.

با خرید ردیاب خودرو از ماشین خود محافظت کنید

پیگیری مجرمین با کمک دستگاه جی پی اس پلیس

برخی از مجرمین بعد از آزادی از زندان، مجدداً مرتکب اعمال خلاف قانون می‌شوند. در این‌گونه مواقع پلیس برای پیگیری مجرمین بعد از آزادی مشروط یا دائمی از جی پی اس استفاده می‌کند. با این روش از وضعیت مجرمین آگاه می‌شود و به طرز چشمگیری از وقوع جرم‌های جدید جلوگیری می‌کند.

ردیاب‌هایی که مجهز به دستگاه شنود مخفی هستند برای پلیس‌ها هم در پیگیری مجرمین کاربرد بسیاری دارد. ردیاب‌های مجهز به دستگاه شنود صدای اطراف افراد یا وسایل و خودرو‌ها را منتقل می‌کنند و افسرانی که موظف به کنترل عملکرد مجرمین هستند در جریان صحبت‌های آن‌ها قرار می‌گیرند. استفاده از این ردیاب‌ها در خودروهای شخصی هم برای پیشگیری از سرقت کاربرد بسیاری دارد.

استفاده از ردیاب پلیسی برای همه آزاد است؟

شاید تصور کنید استفاده از ردیاب فقط مخصوص نهادهای امنیتی و نیروهای پلیس است. توجه کنید که ردیاب یک وسیله امنیتی بوده و وظیفه آن تأمین امنیت برای وسایل و افراد است. با همه پیگیری‌ها و نظارت‌های دقیق اداره پلیس بازهم شاهد وقوع سرقت و جرائم مختلف از طرف مجرمین و سارقین هستیم. همچنین روزانه اخبار زیادی درباره سرقت ماشین و موتورسیکلت یا حتی کودک ربایی و آدم‌ربایی به گوش ما می‌رسد. برای تأمین امنیت جان خود و اعضای خانواده و همچنین پیشگیری از سرقت وسایل شخصی، خودرو و موتورسیکلت می‌توانیم به‌راحتی اقدام به خرید ردیاب کنیم.

همچنین شما هم می‌توانید مانند پلیس‌ها از وقوع خطرهای احتمالی پیشگیری کنید. تعداد سارقین موتورسیکلت کم نیست و برای اینکه موتورسیکلت شما توسط این اشخاص به سرقت نرود، پیشنهاد می‌کنیم اقدام به نصب ردیاب موتور سیکلت کنید. برخی از ردیاب‌های بدون نیاز به سیم‌‌کشی بعد از روشن شدن فعال می‌شوند و برخی دیگر نیاز به سیم‌کشی و نصب دارند. برای نصب ردیاب‌ها می‌توانید از افراد متخصص کمک بگیرید.

ردیاب ارزان و کوچک شخصی، مناسب برای کنترل وضعیت کودکان

پلیس چگونه گوشی را ردیابی می‌کند؟

پس از ثبت شکایت، طرح شکایت شما به اضافه IMEI تلفن همراه شما در رجیستری ثبت ذخیره و به نمایندگان قانونی اپراتور اطلاع داده می شود تا تلفن همراه شما ردیابی شود و سپس سارق تلفن همراه شناسایی شود. سیم کارت سارق شناسایی می شود.

با خرید ردیاب‌های حرفه‌ای از اشخاص و وسایل ارزشمندتان محافظت کنید

استفاده از ردیاب به‌جز اداره‌های پلیس برای همه افراد عادی هم امکان‌پذیر است. شما می‌توانید به‌راحتی و با خرید یک ردیاب مچی یا مغناطیسی از سالمندان، کودکان و حیوانات خانگی خود محافظت کنید. همچنین با توجه به سرقت‌های روزانه خودرو، موتورسیکلت و وسایل شخصی مطمئن‌ترین راه نصب و راه‌اندازی یک دستگاه جی پی اس تخصصی برای پیشگیری از سرقت است.

در فروشگاه ایران رهیاب می‌توانید جدیدترین و کاربردی‌ترین ردیاب‌ها را بررسی و خریداری کنید. سایت ایران رهیاب در مدت فعالیت خود با توجه به رضایت مشتری اقدام به فروش محصولات اصل و با ضمانت کرده است. یکی دیگر از مزایای خرید از این فروشگاه، خرید ردیاب باقیمت مناسب و کمتر از سایت‌های دیگر است. شما با هر بودجه‌ای می‌توانید یکی از ردیاب‌های این سایت را خریداری و راه‌اندازی کنید.

برای کسب اطلاعات بشتر در خصوص ردیاب و خرید یک جی پی اس مناسب می توانید با شماره  22410328-021 و 22171062 -021 شرکت ایران رهیاب تماس بگیرید. 

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
آشنایی با نحوه عملکرد ردیاب پلیس
3.4 از 14 رای

ردیاب پلیس چیست؟

منظور از جی پی اس پلیس، ردیابی است که نیروهای پلیس در عملیات های خود برای تامین امنیت و بالا بردن شانس بیشتر موفقیت استفاده می کنند. در این مقاله به طور کلی عملکرد ردیاب پلیس را بررسی می کنیم. 

ردیاب پلیس با ردیاب عادی چه تفاوتی دارد؟

ردیاب پلیسی از نظر عملکرد، تفاوت زیادی با جی پی اس های عادی ندارد. در حقیقت عملکرد این ردیاب ها کاملا شبیه یکدیگر است. 

از کجا می توانیم ردیاب بخریم؟

برای خرید ردیاب می توانید به صفحه اصلی ایران رهیاب مراجعه کنید. همچنین در صورت تماس با شماره تلفن 22410328-021 و 22171062 -021 می توانید اطلاعات بیشتری به دست آورید. 

۴ دیدگاه برای “آشنایی با نحوه عملکرد ردیاب پلیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

89 + = 98

 1. Avatar
  علی سبحانی

  سلام. چه مطالب مفیدی بود.ممنونم ازتون واقعا. مدت‌هاست دنبال یک ردیاب ضد آب خوب و استاندارد برای خودرو سواری نظامی می‌گردم.
  ممنون میشم اگه یک ردیاب ضد آب و ضدضربه با قابلیت ضبط و شنود صدا بهم معرفی کنید.

  1. شیرین رضایی
   شیرین رضایی

   سلام وقت بخیر جناب محمدخانی عزیز. خوشحالیم که از مطالب راضی بودید. بی شک پیشنهاد ما به شما استفاده از ردیاب آهنربایی نظامی است. یک ردیاب ضد آب عالی با داشتن قابلیت شنود صدا. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ردیاب میتوانید با شماره‌های درج شده در بالای صفحه تماس بگیرید.

 2. Avatar

  سلام. ممنون از شما بابت مقاله خوبتون. برای خودروهای انتظامی امکانش هست ردیابی بهمون معرفی کنید که شنود و قابلیت ضبط صدا داشته باشه؟ ترجیحا مقاوم و محکم باشه در برابر تغییرات جوی آب و هوا و ضربه.

  1. شیرین رضایی
   شیرین رضایی

   سلام و وقت به خیر. ممنون از توجه شما. بهترین انتخاب برای خودروهای نظامی استفاده از ردیاب آهنربایی نظامی است. این ردیاب با مقاوت بالا و قابلیت شنود صدا بهترین انتخاب برای شما است. ردیاب آهنریایی نظامی یک ردیاب ضدآب و ضدضربه است.

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328