ایران رهیاب Blog Archives
جی پی اس آهنربایی ماشین

جی پی اس آهن ربایی ماشین | ردیاب آهنربایی مخفی

جی پی اس آهنربایی نوعی از ردیاب بوده که بواسطه آهن ربای بسیار قوی که در داخل آن وجود دارد قابلیت چسبیدن به اشیای فلزی را دارد. gps آهنربایی نوع جدید و با قابلیتهای فروان از ردیاب بوده که با توجه به قابلیت نصب و چسبیدن بر روی بدنه اشیا فلزی می تواند آنها را ردیابی نماید. از این نوع ردیابها می توان جهت ردیابی محموله های گران قیمت، ردیابی کوله و چمدان، بسته های ارزشمند، خودرو، موتور سیکلت و سایر وسایل حمل و نقل استفاده نمود.

کاربرد های جی پی اس آهنربایی ماشین

بطور کلی هر نوع شی و لوازمی که دارای بدنه فلزی باشد ، می توان جهت ردیابی آن ، ردیاب آهنربایی را، بکار برد. همچنین می توان آنرا درون کوله، محموله، بسته های و چمدان قرار داد و مسیر حرکت آنها را ردیابی کرد. ردیاب آهنربایی بدلیل قابلیت چسبیدن به اجسام فلزی می توان به عنوان ردیاب مخفی مورد استفاده قرار گیرد. ردیابهای آهنربایی برای نصب در کلیه خودروها اعم از خودروهای معمولی و یا لوکس کاربرد زیادی دارد. در خودروهای لوکس با وجود انواع سیستم های هشدار دهنده و ضد سرقت وجود یکی ردیاب مخفی استفاده فراوانی دارد. فرض کنید که خودرو لوکس شما توسط افرادی به زور و حتی بصورت مسلحانه به سرقت برود. در اینصورت انواع سیستم های هشدار دهنده نیز کارایی لازم را نخواهند داشت. از اینرو می توان ردیاب مغناطیسی را در محل های بدور از چشم و خارج از دسترس قرار داده و بوسیله گوشی همراه و یا لپ تاپ نسبت به کنترل و ردیابی اقدام نمود. یکی از موارد استفاده ردیاب آهنربایی در ردیابی خودرو است. در اینجا به تشریح کاربرد ردیاب مغناطیسی در خودرو می پردازیم.

جی پی اس آهنربایی ماشین

خرید جی پی اس آهنربایی خودرو

یکی از کاربردهای جی پی اس آهنربایی در خودرو و جهت ردیابی مسیر حرکت خودرو است. با توجه به آهن ربای قوی ردیاب می توان آنرا در نقاطی دور از دسترس سایرین همانند زیر بدنه خودرو، درون دربها، زیر داشبورد، درون سقف، سپرهای جلو و عقب، صندوق عقب و سایر نقاط نصب نمود. باطری اینگونه ردیابها قوی بوده و با توجه به مدلهای مختلف موجود در بازار می تواند مدت طولانی بدون نیاز به تعویض کار کند. البته مدت زمان کارکرد باطری ارتباط مستقیمی به تعداد دفعات مکان یابی و به عبارتی مدت زمان کارکرد در روز دارد. باطری برخی مدلهای ردیاب تا مدت ۳ سال می تواند بدون نیاز به تعویض کار کند. با توجه به وجود باطری اینگونه ردیابها نیاز به سیم کشی نداشته و کاملا قابلیت مخفی شدن را دارند.

gps آهنربایی ماشین

چنانچه می خواهید خودروی خود را ردیابی نموده و از مسیرهای حرکت، زمان توقف و موقعیت دقیق آن بدون اینکه راننده از آن با خبر شود استفاده از ردیاب آهنربایی توصیه می گردد. شرکتهای حمل و نقل داخلی و بین المللی زیادی هستند که به ردیابی کامیونها و محموله های خود در سراسر ایران و حتی خارج از ایران از طریق ردیاب آهنربایی پرداخته و زمان حرکت و توقف و مسیرهای حرکت را ردیابی می نمایند. با ردیابی اطمینان از صحت محموله و وسایل حمل و نقل میسر می گردد. با توجه به لزوم تامین امنیت خودرو و جلوگیری از سرقت آن نصب و بکارگیری ردیاب خودرو الزامی به نظر می رسد. در صورت سرقت خودرو شما امکان ردیابی خودرو و اطلاع از محل دقیق خودرو را داشته و می توانید محل خودرو را در اسرع وقت شناسایی نمائید.

جی پی اس آهنربایی خودرو

ردیاب مغناطیسی خودرو

امکانات ردیاب آهنربایی در مدلهای مختلف متفاوت است. انواع ردیاب خودرو در برندها و مدلهای مختلف بصورت وارداتی و یا تولید داخل در بازار عرضه می گردد لذا تنوع زیادی در ردیاب خودرو وجود دارد. انواع ردیاب آهنربایی دارای قابلیتهای مختلف بوده لذا به معرفی برخی امکانات مشترک در انواع ردیاب مغناطیسی می پردازیم.

 • آهن ربای بسیار قوی و با قابلیت چسبیدن محکم به سطوح فلزی
 • باطری داخلی ردیاب آهنربایی دارای قابلیت مصرف کم و دوام و عمر طولانی است
 • امکان ردیابی خودرو از طریق سیستم جی پی اس و یا ال بی اس
 • امکان ارسال پیامک به گوشی همراه و اعلام موقعیت جغرافیایی خودرو و قابلیت نصب سیم کارت
 • قابلیت ردیابی و مکان یابی خودرو بر روی نقشه از طریق نرم افزار و بر روی گوشی هوشمند و یا لپ تاپ
 • دارای خواص ضد آب، ضد ضربه و مقاوم در برابر گرد و خاک
 • امکان کار ردیاب آهنربایی در شرایط متفاوت آب و هوایی از سردترین دما تا گرمای طاقت فرسا
 • دارای ابعاد و سایز کوچک و مناسب جهت مخفی شدن در خودرو
 • دارای امکاناتی جهت اعلام جدا شدن ردیاب از خودرو و یا هشدار تعویض باطری
 • امکان شنود صداهای داخل کابین خودرو از طریق میکروفن های قوی ردیاب
 • عدم نیاز به سیم کشی و تامین برق مورد نیاز از باطری
 • دارای سنسور دما، سنسور سرعت بیش از حد مجاز و سنسور خروج از محدوده جغرافیایی
 • امکان تعیین محدوده جغرافیایی مجاز جهت تردد خودرو و اعلام هشدار خروج از محدوده مجاز توسط ردیاب آهنربایی
 • امکان خاموش نمودن خودرو در صورت سرقتخرید جی پی اس آهنربایی

  دستگاه جی پی اس آهنربایی ماشین

  نحوه کارکرد ردیاب آهنربایی ساده و آسان است. پس از نصب ردیاب در محل مورد نظر خودرو و شارژ سیم کارت و فعال نمودن آن ردیاب شروع به فعالیت می نماید. این امکان وجود دارد که ردیاب بطور روزانه اقدام به ارسال موقعیت خودرو به گوشی همراه شما نماید. چنانچه نیاز به ارسال تعداد دفعات بیشتری پیامک دارید می توانید با تنظیم ردیاب تعداد دفعات ارسال پیامک را افزایش دهید. این نکته را در نظر داشته باشید که افزایش تعداد دفعات ارسال پیامک منجر به کوتاه شدن طول عمر باطری می گردد.

   

  قابلیت دیگر ردیاب آهنربایی ردیابی آنلاین است. با تنظیم ردیاب امکان موقعیت یابی خودرو بطور آنلاین وجود خواهد داشت. ذکر این نکته ضروری است که در ردیابی آنلاین تنها در زمانی که خودرو در حال حرکت است مکان یابی انجام گرفته و در صورت توقف خودرو ردیاب غیر فعال می گردد. این امر موجب افزایش طول عمر باطری می گردد.

  همچنین با نصب نرم افزار ردیاب آهنربایی خودرو بر روی گوشی های همراه می توان موقعیت خودرو را بر روی نقشه و از طریق گوشی همراه مشاهده نمود. از طرفی قابلیت ردیابی خودرو از طریق نرم افزار تحت وب، مشاهده موقعیت جغرافیایی خودرو و مسیرهای حرکت به آسانی وجود خواهد داشت.

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
جی پی اس آهن ربایی ماشین | ردیاب آهنربایی مخفی
4.8 از 4 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 2 = 5

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328