ایران رهیاب Blog Archives
ردیاب جی پی اسGPS

ردیاب جی پی اس خودرو یا دزدگیر

غزل خداحافظی با دزدگیرهای ماشین

بارها پیش می آید که از ما پرسیده می شود دزدگیرهای ماشین بهتر است یا یا ردیاب خودرو GPS ؟

اغلب در پاسخ همکاران ما با بررسی نیازهای مشتری سعی می کنند تا حد ممکن راهنمایی هایی برای مشتریان داشته باشند ، اما در خصوص این مطلب باید گفت همانند گوشی های همراه که از سالها پیش کاربرد آن از برقراری ارتباط از راه دور و سیار به کاربردهای گسترده تری تبدیل شده که کاملا قابلیت اولیه ی آن را به حاشیه رانده است. امروز دیگر کاربردهای مفید گوشی بیشتر از قبل است و باید تبدیل شدن آن به بخشی از نیازهای ضروری انسان را پذیرفت.

امروزه دیگر دزدگیرهای ماشین به تنهایی نیاز های مشتریان را برطرف نمی کنند و ردیاب های ایران رهیاب با امکاناتی بسیار گسترده می توانند ادعا کنند که ماشین را کاملا در اختیار کاربر قرار می دهند .ردیاب خودرو با امکانی نظیر ردیابی لحظه به لحظه ی ماشین تایین محدوده ی سرعت و محدوده ی جغرافیایی برای خودرو و قابلیت شنود داخل کابین و غیرقابل تشخیص بودن و ….

ردیاب جی پی اسGPS

همچنین نداشتن درگیری هایی همچون دزدگیر،که بخاطر اتصالی کردن شروع به آژیر کشیدن کرده و باعث مزاحمت همسایگان می گردد نیز برطرف می شود. از دیگر مزایای ردیاب های خودرو می باشد.

این روز ها دیگر هر ماشینی می تواند به این امکانات مجهز باشد و در آینده ای نچندان دور با بالاتر رفتن سرعت صنعت و افزایش مشغله ها و کمبود وقت مجهز بودن به این سیستم یک انتخاب نخواهد بود بلکه یک نیاز ضروری خواهد شد ، بخصوص که با افزایش رقابت بازاریابی و ارایه ی محصولات در اولویت قرار می گیرد و ضروری است که هر شرکت یا سازمان، وسایل نقلیه ی کارمندان خود را تحت نظر بگیرد تا بتواند به راحتی هزینه های جاری آنها را برآورد کرده و برنامه ای دقیق تر برای این موضوع تدوین کند.

ایران رهیاب با ده سال سابقه درخشان در امور ردیاب خودرو و ردیاب شخصی با قیمت رقابتی

تلفن تماس : 22410328- 021

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
امتیاز شما به این محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

27 + = 32

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328