ایران رهیاب Blog Archives

ردیابی نامحسوس همسر، کاربرد نادرست ردیاب

ردیاب همسر

ردیاب همسر، کاربرد نادرست جی پی اس

با توجه به پیشرفت تکنولوژی جی پی اس، شاهد تولید و عرضه انواع جی پی اس با اهداف متفاوت هستیم. هر یک از دستگاه های جی پی اس با توجه به نیازسنجی، بر اساس ویژگی و قابلیت های مختلفی ساخته شده اند که برای شرایط متفاوتی مناسب هستند.

 به طور مثال انواع جی پی اس خودرو، از دسته دستگاه های ردیابی هستند که ویژگی های منحصر به فردی دارند و هدف همه آن ها یکسان است. یکی از کاربردهای نادرست از دستگاه های ردیاب، استفاده از آن برای ردیابی نامحسوس همسر است. در این مقاله در بلاگ ایران رهیاب قصد داریم به صورت کامل به این موضوع بپردازیم.

ردیاب همسر چیست؟

قبل از اینکه بخواهیم درباره چرایی عدم استفاده از ردیاب همسر صحبت کنیم، لازم است تا ابتدا نسبت به ماهیت آن آشنا باشید. شاید برایتان جالب باشد که چیزی به نام ردیاب همسر نداریم! آنچه که افراد تحت عنوان ردیاب پیشرفته همسر خریداری و استفاده می کنند، یک ردیاب جیبی ساده است.

معمولا از جی پی اس های همراه برای پیگیری پرسنل شرکت، ردیابی کودکان و افرد سالمند دچار آلزایمر و اهداف مشابه استفاده می شود. حال برخی از خانم ها و آقایان می‌پرسند که چجوری همسرم را ردیابی کنم و به صورت مخفیانه اقدام به تهیه ردیاب می‌کنند و به شیوه های مختلف آن را نزدیک همسر خود قرار می دهند.

البته برخی از افراد از مدل های دیگر ردیاب مانند جی پی اس خودرو برای ردیابی همسر استفاده می کنند. از این رو مهم ترین نکته ای که درباره ردیاب همسر باید بدانید این است که این مدل از جی پی اس هیچ ویژگی یا قابلیت منحصر به فرد و خاصی نسبت به ردیاب های دیگر ندارد.

استفاده از جی پی اس برای ردیابی همسر

چرا نباید از ردیاب پیشرفته همسر استفاده کنیم؟

اولین نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که هدفتان را از انجام این کار، حداقل برای خودتان (صادقانه و بدون انکار) شفاف سازی کنید.

ردیابی نامحسوس همسر، کاری غیر اصولی و غیر اخلاقی است که به هیچ عنوان توصیه نمی شود. هر مشکل کوچک و بزرگی که بین زوجین اتفاق می افتد باید در کمال احترام و صداقت با صحبت کردن حل شود. حتی در صورتی که به هر دلیل امکان هم صحبتی وجود ندارد می توانید به مشاوره زناشویی مراجعه کنید و از انجام چنین کارهایی غیر اصولی مانند خرید ردیاب همسر خودداری کنید.

جرم ردیابی همسر؛ غیر قانونی بودن استفاده از ردیاب شنود دار

یکی دیگر از مهم ترین مواردی که باید در نظر داشته باشید این است که استفاده از ردیاب همسر و ضبط صدای او می تواند زمینه سازی ایجاد دردسرهای قانونی باشد! شاید برایتان جالب باشد که ردیابی همسر با استفاده از ردیاب شنود دار کاملا غیر قانونی تلقی می شود. به صورت کلی استراق سمع، مجازات قانونی دارد و در صورتی که فرد به صورت قانونی پیگیر این مسئله باشد می تواند از شما شکایت کیفری کند.

جرم ردیابی همسر توسط مقامات قضایی مشخص می‌شود و می‌تواند مشکلاتی برای شما ایجاد کند. پیشنهاد می‌کنیم، پیش از ردیابی نامحسوس همسر، ابتدا هدف خود را صادقانه مشخص کنید سپس برای حل مشکل به مشاور مراجعه نموده و از انجام کارهای نادرست و غیرقانونی پرهیز کنید.

غیرقانونی بودن ردیاب

ردیابی همسر در چه صورتی ایراد ندارد؟

استفاده از ردیاب در جهت کنترل همسر و بدون اطلاع فرد، علاوه بر غیراخلاقی بودن، جرم نیز محسوب می‌شود بنابراین در صورت رضایت و اطلاع فرد می‌توانید از ردیاب همسر استفاده کنید. در حال حاضر استفاده از ردیاب حتی برای افرادی که به تنهایی قادر به مراقبت از خود نیستند ضروری است. با این حال هنوز هم شاهد آگهی های گم شدن افراد سالمند و یا دزدیده شدن کودکان هستیم. معمولا چنین مسائلی را می توان به خرید ردیاب شخصی حل کرد. پیشنهاد می کنیم برای مشاهده قیمت این مدل از ردیاب به صفحه خرید و بررسی ردیاب افراد مراجعه کنید.

ردیابی نامحسوس همسر؛ چجوری همسرم را ردیابی کنم؟

افرادی که به دنبال پاسخی برای سوال چگونه همسرم را ردیابی کنم هستند، ابتدا باید به این موضوع توجه کنند که ردیابی بدون اجازه و به قصد ورود به حریم شخصی دیگران عواقب قانونی به دنبال خواهد داشت. با این حال، اگر قصد شما از ردیابی نامحسوس همسر، تامین ایمنی همسر و خانواده است، می توانید از دستگاه های ردیاب شخصی یا ردیاب خودرو کمک بگیرید. 

چرا استفاده پنهانی از ردیاب برای ردیابی گوشی همسر کاری غیر اصولی است؟

نکته ای که درباره غیر اصولی بودن استفاده پنهانی از ردیاب گوشی همسر باید بدانید این است که به سادگی اعتماد همسرتان را نسبت به خودتان از بین خواهید برد.

نکته بعدی که باید قبل از خرید ردیاب همسر بدانید این است که تجاوز به حریم شخصی دیگران، مجازات قانونی دارد. اگر شما با هدف تامین امنیت خود می خواهید از انواع ردیاب شخصی، نویگیشن خودرو، ردیاب خودرو یا هر تکنولوژی و وسیله دیگری استفاده کنید هیچ موردی ندارد. اما در صورتی که با هر هدفی از ردیاب های شنود دار، انواع جی پی اس و موارد دیگر برای کنترل و تجاوز به حریم خصوصی دیگران و ردیابی همسر استفاده کنید، به احتمال زیاد دچار دردسرهای قانونی خواهید شد. 

ردیابی همسر غیرقانونی است

در چه مواقعی می توان برای همسر ردیاب، تهیه کرد؟

به یاد داشته باشید که استفاده از ردیاب گوشی همسر، به صورت کامل یک کار غیر اصولی و غیر اخلاقی نیست. بلکه نیت و هدف شما از انجام این کار اهمیت بسیاری دارد و ماهیت عمل شما را مشخص می کند. بسیاری از افراد به دلیل بیماری های خاصی که دامن گیر همسرشان است، مجبور هستند تا ردیاب های شخصی تهیه کرده و درون کیف یا جیب لباس همسر قرار دهند.  معمولا افرادی که به بیماری های خاص مانند دیابت، افت فشار، ام اس و موارد دیگر مبتلا هستند به یک ردیاب شخصی نیاز دارند. در این موارد می توان با خرید ردیاب به سادگی از شخص مورد نظر حمایت کرد. خصوصا اینکه در زمان بیماری اشخاص بیش از سایر اوقات به همدلی و همراهی نیازمند هستند. 

در انتهای مقاله پیشنهاد می کنیم در صورتی که به دنبال خرید جی پی اس خودرو و تامین امنیت خودتان هستید، با شماره های  22410328-021 و 22171062 -021 تماس حاصل کنید. همکاران ما در شرکت ایران رهیاب آماده پاسخگویی به سوالات و راهنمایی شما برای خرید بهترین ردیاب ها هستند. 

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
ردیابی نامحسوس همسر، کاربرد نادرست ردیاب
3.3 از 43 رای

بهترین راه برای ردیابی افراد چیست؟

ردیابی افراد عملی غیراخلاقی است و در بسیاری از موارد پیگیرد قانونی دارد. ردیابی همسر نیز در شمار همین موارد است و یکی از استفاده‌های نادرست جی پی اس است. اما برای اطلاع همیشگی از افراد ناتوان می‌توانید از انواع ردیاب استفاده کنید. مدل های زدیاب را در سایت ببینید.

ردیاب پیشرفته همسر چیست؟

به طور کلی ردیابی افراد به وسیله انواع مدل‌های جی پی اس و ردیاب انجام می شود. اما استفاده از ردیاب همسر بدون آگاهی او غیراصولی و غیر اخلاقی است.

ردیابی همسر در چه صورت ایرادی ندارد؟

به طور کلی استفاده از ردیاب برای کسانی توصیه می شود که توانایی مراقبت از خود را ندارند و به بیماری و ناتوانی های جسمی و روحی مبتلا هستند. با کمک ردیاب می‌توانید از وضعیت آن ها مطلع باشید.

۶ دیدگاه برای “ردیابی نامحسوس همسر، کاربرد نادرست ردیاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 86 = 95

 1. Avatar

  سلام. ردیابی که بشه تو ماشین گذاشت و مشخصم نباشه دارید؟

  1. شیرین رضایی
   شیرین رضایی

   سلام دوست عزیز
   ممنون از توجهتون
   اگر دنبال ردیابی هستید که داخل اتاق ماشین نصب بشه و مخفی هم باشه ما به شما ردیاب فندکی رو پیشنهاد می کنیم. این ردیاب کاملا در جای فندکی قرار میگیره و قابل تشخیص نیست.

 2. Avatar
  مینا رییسی

  سلام ردیابی که همه آپشنای یک ردیاب خوبو داشته باشه چی معرفی می‌کنید؟

  1. شیرین رضایی
   شیرین رضایی

   سلام دوست عزیز
   ردیاب فندکی خودرو با اتصال به درگاه فندک خودرو فعال می‌شود و کاربری بسیار ساده‌ای دارد. این ردیاب دارای محلی برای نصب یک سیم‌کارت نیز هست و با استفاده از آن فرایند ردیابی خودرو صورت می‌گیرد.

   هر زمان که ردیاب از فندکی خودرو جدا شود یک پیام کوتاه یا SMS برای مالک ارسال می‌شود که نقش یادآور برای اتصال مجدد و اطلاع از قطع ارتباط ردیاب را دارد. جی پی اس ارزان‌قیمت فندکی IR140 دارای قابلیت شنود با وضوح و کیفیت بسیار بالایی است. همچنین یک دکمه مخفی بر روی محصول وجود دارد که ارسال پیامک S.O.S بوده و به‌گونه‌ای طراحی‌شده تا به‌راحتی قابل‌تشخیص نباشد. همچنین دکمه درخواست کمک اضطراری یا S.O.S این محصول علاوه بر پشتیبانی از ارسال پیامک، قابلیت تماس نیز دارد.
   اگر می‌خواهید درباره ردیاب فندکی خودرو بیشتر بدانید روی لینک کلیک کنید با شماره تلفن 22410328-021 و همکاران ما در تیم فروش تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنند.

 3. Avatar
  مونا حسینی

  سلام ردیاب همسر دقیقا چیه و چجوری کار می‌کنه؟

  1. شیرین رضایی
   شیرین رضایی

   سلام دوست عزیز
   با توجه به اخلاقی نبودن استفاده از ردیاب همسر بهتر است از آن استفاده نکنید اما ردیاب پرسنلی افراد این کار را می‌تواند برای شما انجام هد.
   استفاده‌های مفید دیگری نیز از ردیاب پرسنلی می‌توان داشت که برای مطالعه آن‌ها و بررسی ویژگی ردیاب پرسنی افراد می‌توانید از طریق لینک وارد صفحه آن شوید.

پشتیبانی ایران رهیاب
پشتیبانی ایران رهیاب
شیرین کریمی

سلام، شیرین کریمی هستم.
به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز و بودجه خود ،محصول مناسب را انتخاب کنید.
از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

22410328